Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Pomáháme

Spoločne s Vami pomáhame nakrámiť psov v útulkoch v ČR. Za mrežami kotercov pozerajú smutné psie oči. Jedny vedľa druhých. Kapacita útulkov je totiž na hrane a obsadené sú takmer všetky boxy. Opustení psíkovia trpezlivo a smutne čakajú na svoj nový domov. Niekedy aj niekoľko rokov. A ľudia v útulku robia, čo môžu, aby im čakanie spríjemnili. Často pritom ich sily a možnosti len tak tak stačia na zaistenie základných potrieb – napríklad jedla pre psíkov. Bez príspevku zvonka by to nešlo. Taktiež vďaka vašej pomoci môžu psíkovia každý deň dostať svoju porciu granulí.

 

Ďakujeme vám, že nezostávate ľahostajnými a pomáhate s nami!

Tomáš Mráz, Jednateľ spoločnosti

 

 

Ako môžete pomôcť vy?

Radi by ste podporili opustených psíkov v útulku? Bráni Vám v tom čas, peniaze, vzdialenosť či čokoľvek iného? Nevadí. Práve preto sme sa rozhodli, že spojíme sily a podporíme ich spoločne s Vami. Žiadne DMS, ani peniaze.. ale reálná pomoc v podobe krmiva. Podporte s nami opustených psíkov v útulkoch. Nebuďte k nim ľahostajní a pomôžte napríklad len obyčajnou konzervou alebo vrecom granúl. Pripravili sme u nás na webu sekciu "podporte útulok" kde môžete zakúpiť produkty za naše nákupné ceny, bez akejkoľvek marže. Zakúpené výrobky označíme štítkom s vaším menom, všetko nafotíme, pošleme vám na email a tiež to zverejníme na našom Facebooku. Až toho bude viac, osobne to odvezieme!

 

    

 

Naša posledná akcia

Tak dnes to bol naozaj silné. Útulok Bouchalka v Prahe s kapacitou 140 kotercov a z toho viac ako 110 kotercov obsadených. Psíkovia ako aj veľkých, tak aj malých plemien. So spotrebou cca 80 kg granúl na deň je opravdu nemožné fungovať bez Vašej pomoci. Opäť Vás teda prosíme, pomáhajte tým ktorí to potrebujú! Útulok Bouchalka je vďačný ako za granule, konzervy, obojky, tak aj deky atď. Každý z nich si zaslúži svoj domov a svojho pána.

17.6.2016 Útulok Bouchalka , 23. 12 2015 Útulok Bouchalka , 20. 10. 2015 Útulok Bouchalka, 12. 8. 2015 Útulok Komořany 

 

 

             

Pomáhajú s nami!

 

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli !!! 

Tomáš Mráz - Jednateľ spoločnosti