Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Sponzorujeme

Sponzorujeme útulky, výcvikové centrá, veterinárne kliniky, zväzy, kluby a rôzne charitatívne akcie a psie preteky. Dajte nám vedieť, čo robíte! V prípade záujmu o spoluprácu a sponzoring nás kontaktujte priamo na nikola@reedog.cz.

Staff Bull Show II

Slnečný víkend 13. - 14. 10. 2018 sa v Prahe niesol v znamení Staff Bull Show II! Reedog je hrdým sponzorom kvalitných akcií pre psíkov a ich majiteľov, zúčastnili sme sa teda aj tejto skvelej akcie.

Fotogaléria z akcie k nájdeniu tu.

Viac o akcii tu.

Klubová výstava RTW

15. 9. 2018 sa v Roudnici nad Labem konala už niekoľkýkrát v poradí. Túto krásnu akciu zameranú na Rottwailery sme mali tú česť podporiť i my.

Fotogaléria z akcie k tu.

Viac informácií o akcii a kontakty tu.

IX. BOXER SRAZ - 7.-9.9.2018 - zraz psov plemena Nemecký boxer

Krásni boxeri a ich majitelia a fanúšikovia sa zišli druhý septembrový víkend v Horní Jelení. Vymenili si skúsenosti a postrehy, zasúťažili a zažili víkend plný pestrých aktivít pre psíkov a pre páníčkov.

Na fotografie z akcie sa môžete pozrieť tu.

Viac informácií o ďalších podobných akciách nájdete tu.

Vodné hrátky v Bull Edene 17. 6. 2018

Leto a voda patria k sebe ako človek a pes! A skupina nadšencov psích vodných športov z Bohdanče u Zbraslavic v Českej Republike spojila tieto štyri elementy a zorganizovala akciu Vodné Hrátky v Bull Edene. Čo je podstatou? Deň plný vody, slniečka a psích pretekov v bazénoch (a okolo bazéna, nad bazénom...).

Na fotografie z tejto vydarenej akcie sa môžete pozrieť tu.

Ak Vás projekt zaujal a chceli by ste napríklad niečo podobné zorganizovať na Slovensku, viac informácií v skupine tu.

 

4. ročník "Voříškiáda" Fauničky (Orieškiáda)

Milujeme Orieškov! A preto sme sa aj tento rok rozhodli podporiť dobrú vec a zúčastnili sme sa akcie Orieškiáda Fauničky spojenej so stretnutím psích vozíčkárov. Pozrite sa na krásné fotografie z akcie tu.

 

Welcome Summer 2018

Aktívny pes = spokojný pes! A to my v Reedogu vieme veľmi dobre. Preto sem sa tento rok rozhodli podporiť skvelú akciu pre aktívne psíky, ktoré milujú frisbee a pohyb na čerstvom vzduchu.

Pozrite sa na vydarené fotografie z krásneho dňa tu.

 

Návšteva útulku Bouchalka - Vianoce 2017

 

Dogtrekking a Beh so psom "Partizánskym chodníkom"

Sponzorujeme nultý ročník Dogtrekkingu a Behu so psom “Partizánskym chodníkom”, ktorý sa bude konať v krásnom prostredí okolia Vtáčnika - http://partizanskym-chodnikom.webjet.sk/

 

Výcvik hluchých psov

Sponzorujeme výcvikové centrum pre hluché psy - www.psivycvik-hluchypes.cz

 

Bouchalka - psí útulok

Psí útulok Bouchalka podporujeme dlhodobo- www.psiutulekbouchalka.cz