Frontline antiparazitní sprej proti blechám a klíšťatům 100 ml

Frontline antiparazitný sprej proti blchám a kliešťom 100 ml

Antiparazitický sprej proti blchám a kliešťom pre psov a mačky. K liečbe a kontrole alergie na blšie uhryznutie (FAD) a liečbe a prevencii napadnutia srstnatkami u psov a mačiek. Roztok na vonkajšie použitie. Možno použiť u gravidných sučiek a mačiek a rovnako v laktácii.

16 € 13 € bez DPH
Externí sklad
Kedy tovar dostanem?
v piatok 26. 07. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Frontline antiparazitný sprej proti blchám a kliešťom 100 ml

Antiparazitický sprej proti blchám a kliešťom pre psov a mačky. K liečbe a kontrole alergie na blšie uhryznutie (FAD) a liečbe a prevencii napadnutia srstnatkami u psov a mačiek. Roztok na vonkajšie použitie. Možno použiť u gravidných sučiek a mačiek a rovnako v laktácii. Prípravok je účinný po dobu až 5 týždňov proti kliešťom, 1 až 3 mesiace proti blchám a 63 dní (psi) alebo 42 dní (mačky) proti srstnatkám. Dávkovanie: Aplikujte 3 až 6 ml na kilogram živej hmotnosti zvieraťa (7.5 až 15 mg fipronilu na kg), t.j. 2 až 4 stlačenia aplikačnej pumpičky na kg u balenie s objemom 250 ml; a 6 až 12 stlačení aplikačnej pumpičky u balení s objemom 100 ml.
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.