Frontline Combo antiparazitní pipeta pro kočky 1x0,5 ml

Frontline Combo antiparazitná pipeta pre mačky 1 x 0,5 ml

Veľmi účinné antiparazitné pipety proti blchám a kliešťom pre mačky. Používajú sa proti napadnutiu blchami, blchami spolu s kliešťami a/alebo voškami. Roztok k vonkajšej aplikácii na kožu.

 

7 € 6 € bez DPH
Externí sklad
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 22. 07. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Frontline Combo antiparazitná pipeta pre mačky 1 x 0,5 ml

Veľmi účinné antiparazitné pipety proti blchám a kliešťom pre mačky. Používajú sa proti napadnutiu blchami, blchami spolu s kliešťami a/alebo voškami. Roztok k vonkajšej aplikácii na kožu. Insekticídny účinok proti napadnutiu dospelými blchami trvá po dobu 4 týždňov (larvicídny účinok). Trvalý akaricídny účinok proti kliešťom trvá až po dobu 2 týždňov.

  • Neaplikujte mačiatkam mladším ako 8 týždňov a/alebo vážiacim ménej ako 1 kg.
  • Neaplikujte chorým zvieratám (celkové ochorenie, horúčka) alebo zvieratám v rekonvalescencii.

 

Dávkovanie a spôsob podania
Jedna pipeta s obsahom 0,5 ml pre jednu mačku, čo odpovedá minimálnej doporučenej dávke 5mg/kg fipronilu a 6mg/kg (S)-methoprenu, pri vonkajšej aplikácii na kožu. Vzhľadom k absencii štúdií týkajúcich sa bezpečnosti prípravku je minimálny interval medzi aplikáciami 4 týždne.
Jedna pipeta s obsahom 0,5 ml pre jednu mačku. Roztok k vonkajšej aplikácii na kožu. Minimálny interval medzi aplikáciami 4 týždne.
Spôsob podania: Kožné podanie. Držte pipetu kolmo nahor. Poklepte na zúženú časť pipety a uistite sa, že obsah zostal v hlavnej časti pipety. Odlomte hrot. Rozhrňte srsť zvieraťa v oblasti bázy krku pred lopatkami. Priložte hrot pipety na kožu a niekoľko krát stlačte tak, aby sa obsah vyprázdnil priamo na kožu v jednom miest.
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.