Frontline Combo antiparazitní pipeta pro psy 1 x 0,67 ml

Frontline Combo antiparazitná pipeta pre psy S 1 x 0,67 ml

Veľmi účinná antiparazitná pipeta proti blchám a kliešťom pre malé psy. Používa sa proti napadnutiu blchami, blchami spolu s kliešťami a/alebo voškami. Roztok pre vonkajšie použitie na kožu. Pre psy od 2 do 10 kg.

8 € 7 € bez DPH
Externí sklad
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 22. 07. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Frontline Combo antiparazitná pipeta pre psy S 1 x 0,67 ml

Veľmi účinná antiparazitná pipeta proti blchám a kliešťom pre malé psy. Používa sa proti napadnutiu blchami, blchami spolu s kliešťami a/alebo voškami. Roztok pre vonkajšie použitie na kožu. Pre psy od 2 do 10 kg.. Roztok pre vonkajšie použitie na kožu. Nepoužívať na mačky a šteniatka mladšie ako 8 týždňov alebo vážiace menej ako 2kg. Mohlo by dôjsť k predávkovaniu. Dávkovanie: jedna pipeta s obsahom 0,67 (S) ml pre malého psa od 2 do 10 kg.

  • Eliminácia bĺch (Ctenocephalides spp.) Insekticídny účinok proti napadnutiu dospelými blchami trvá až 8 týždňov. Zabraňuje premnoženiu bĺch potlačením vývoja vajíčok (ovicídny účinok), lariev a ich vývojových štádií (larvicídny účinok). Tento efekt vydrží až 8 týždňov od aplikácie.
  • Eliminácia kliešťov (Ixodes ricinus, Dermacentor variabilis, Rhipicephalus sanguineus). Prípravok má akaricídny účinok proti kliešťom až po dobu až 4 týždňov. (doložené výsledkami experimentálnych štúdií)
  • Eliminácia vší (Trichodectes canis). Prípravok je možné použiť ako súčasť liečebnej stratégie pri kontrole alergie na blšie uhryznutie (FAD).Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.