D. T. Systems Small Soft Mouth bílá
D. T. Systems Small Soft Mouth oranžováD. T. Systems Small Soft Mouth fluorescenčníD. T. Systems Small Soft Mouth černobílá

Plastový pešek D. T. Systems Small Soft Mouth

Ohybný univerzálny pešek pre lovecký nácvik v teréne z odolného pružného plastu je vybavený patentovanou technológiou pro prilnavý úchop. Ideálny pre nácvik jemnejšieho skusu pri love vtáctva. Nastaviteľný tlak pre presvedčivú simuláciu rôznych typov koristi.

Výber varianty produktu

12 € 10 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Plastový pešek D. T. Systems Small Soft Mouth

Ohybný univerzálny pešek pre lovecký nácvik v teréne z odolného pružného plastu je vybavený patentovanou technológiou pre priľnavý úchop. Ideálny pre nácvik jemnejšieho zhryzu pri love vtáctva. Nastaviteľný tlak pre presvedčivú simuláciu rôznych typov koristi. Vhodný pre tréning na poli aj vo vode. Ľahký materiál sa vo vode vznáša.

Vysoko odolné vlastnosti predurčujú produkt k dlhodobému užívaniu. Pevný materiál, šetrný k ďasnám aj chrupu psa.
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.