Canicom Soft

Canicom Soft je elektronický výcvikový obojok s funkciami vibrácie, zvuk a svetlo. S obojkom môžete cvičiť psa až na vzdialenosť 200 m. Obojok má vodotesný prijímač, vodeodolná vysielačka nemá displej. Obojok Canicom Soft je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 30 kg.

194 € 160 € bez DPH
Skladem 4 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 06. 02. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Canicom Soft

Canicom Soft je vibračný výcvikový obojok, ktorý disponuje funkciami vibrácie, zvuk a svetlo. Je tak ideálnou voľnou pre tých majitelia, ktorí nechcú používať elektrostatickú stimuláciu. Vhodný aj pre začiatočníkov. Dosah obojku je až 200 m a je určený na výcvik 1 psa. Vysielačka posiela psovi 2 druhy signálu: vibračné (chvením obojku na krku psa) a zvukové, ktoré je možné využiť na výcvik podľa potreby rôznym spôsobom. Obojok disponuje tiež vysoko svietivou červenou LED diódou v obojku a po jej zapnutí tak v tme zviditeľní vášho psa výraznými intenzívnymi zábleskami oveľa výraznejšie ako bežný svietiaci obojok. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 30 kg.

 

 

Dosah obojku

Num Axes Canicom Soft vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 200 metrov. Dosah 200 metrov je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Je ideálnou voľbou na použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

 

Typ korekce 

Canicom Soft má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenia a vibrácie. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka.

 

Baterie a nabíjení

Obojok je napájaný lítiovou batériou 3V, typ CR2032 ktorej stav Vám ukazuje LED indikátor na prijímači. Výdrž batérie v pohotovostnom režime cca až 6 mesiacov.

 

Vodotěsnost 

Vysielačka Canicom Soft je odolná proti miernemu dažďu. Prijímač je dodávaný vodotesný, s označným IPX7.

 

Počet psů 

Canicom Soft nie je možné použiť na ovládanie viacerých psov naraz.

 

Délka obojku

Canicom Soft má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 do 50 cm.


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,2 cm, výšku 9,8 cm, hloubku 1,7 cm a její váha je 36 gramů. Přijímač má šířku 4,3 cm, výšku 6,8 cm, hloubku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramů. 

 

 

 

 
Technické parametre

Batérie v prijímači 3V CR2032
Batérie vo vysielači 3V CR2
Výdrž vysielača 3 - 6 měsíců
Výdrž prijímača 3 - 6 měsíců
Displej nemá
Vodotesnosť Vodotesný
Funkcia vibrace + zvuk + světlo
Napájanie na batérie
Počet psov 1 pes
Hmotnosť prijímača 75 g
Hmotnosť vysielača 36 g
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,2 x 9,8 x 1,7 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 4,3 x 6,8 x 3,8 cm
Dĺžka obojku 20 - 50 cm
Dosah 200 m
Funkcia vibrace + zvuk + světlo
Počet psov 1 pes
Napájanie prijímača baterie
Napájanie vysielača baterie
Batérie v prijímači 3VCR2
Batérie vo vysielači CR2032
Výdrž vysielača 3 až 6 měsíců
Výdrž prijímača 3 až 6 měsíců
Displej nemá
Napájanie baterie

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.