Canicom Soft

Canicom Soft je elektronický výcvikový obojok s funkciami vibrácie, zvuk a svetlo. S obojkom môžete cvičiť psa na vzdialenosť 200 m. Obojok vodotesný prijímač, vodeodolná vysielačka nemá displej. Zariadenie funguje na batérie.

177 € 146 € bez DPH
Skladem 6 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 10. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Canicom Soft

Canicom Soft je vibračný výcvikový obojok, ktorý disponuje funkciami vibrácie, zvuk a svetlo. Je tak ideálnou voľbou pre tých majitelia, ktorí nechcú používať elektrostatickú stimuláciu. Vhodný aj pre začiatočníkov. Dosah obojku je až 200 m a je určený pre výcvik 1 psa. Vysielačka posiela psovi 2 druhy signálu: vibračné (chvením obojku na krku psa) a zvukové, ktoré možno využiť na výcviku podľa potreby rôznym spôsobom. Obojok disponuje tiež vysoko svietivou červenou LED diódou v obojku a po jej zapnutí tak v tme zviditeľní vášho psa výraznými intenzívnymi záblesky oveľa výraznejšie než bežný svietiace obojok.

 
Technické parametre

Baterie v přijímači 3V CR2032
Baterie ve vysílači 3V CR2
Výdrž vysílače 3 - 6 měsíců
Výdrž přijímače 3 - 6 měsíců
Displej nemá
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce vibrace + zvuk + světlo
Napájení na baterie
Počet psů 1 pes
Hmotnost přijímače 75 g
Hmotnost vysílače 36 g
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,2 x 9,8 x 1,7 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 4,3 x 6,8 x 3,8 cm
Délka obojku 20 - 50 cm
Dosah 200 m
Funkce vibrace + zvuk + světlo
Počet psů 1 pes
Napájení přijímače baterie
Napájení vysílače baterie
Baterie v přijímači 3VCR2
Baterie ve vysílači CR2032
Výdrž vysílače 3 až 6 měsíců
Výdrž přijímače 3 až 6 měsíců
Displej nemá
Napájení baterie

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.