Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Litter-Robot III automatická samočistiaca toaleta pre mačky

Litter Robot III je vždy čistá, automatická toaleta pre vašich mačacích maznáčikov. Litter Robot Open Air vykonáva dokonalú hygienu mačacej toalety automaticky, bez vašej asistencie! Patentovaný systém zbaví váš domov zápachu aj kontaminácie okolia a odvedie znečistené stelivo do odpadového boxu. Nočné osvetlenie, jednoduchá manipulácia a prírodná hygiena predstavujú súčasný trend v zachovávaní čistoty domáceho prostredia. 

Viac informácií ›

Skladom 1 ks

1 022 € 844 € bez DPH
ks
Kód produktu: P11984
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre Príslušenstvo(12)
Litter-Robot III automatická samočistiaca toaleta pre mačky
Litter-Robot III…
1 022 €

Popis produktu

Litter Robot III je vždy čistá, automatická toaleta pre vašich mačacích maznáčikov. Litter Robot Open Air vykoná hygienu mačacej toalety automaticky bez vašej asistencie. Pohybový senzor zaznamená aktivitu vašej mačky a po jej odchode z toalety automaticky zaháji hygienický cyklus. Žiadny zápach, otvorený kontaminovaný odpad ani rozhádzané stelivo! S automatickou toaletou pre mačky Litter Robot Oper Air budete od prvého okamihu zaobchádzať veľmi jednoducho. Robustný podstavec je osadený prehľadnými tlačidlami, displejom a tiež svetelným indikátorom. Veľmi prehľadný a jednoduchý spôsob ovládania rozhodne príde vhod. Na vás bude len výber steliva, ostatné nechajte na starosti Litter Robot III Open Air!  

Hlavné funkcie

  • Automatická hygiena s toaletou pre mačky Litter Robot III znamená upratanie použitého steliva bez vašej účasti. Už žiadna nepríjemná manipulácia s kontaminovaným odpadom v oblakoch prachu, ani nepríjemný zápach. Len svieži domov! 

 

  • Odvedie nečistoty a zápach - Kontaminované stelivo sa behom patentovaného procestu sanity oddelí špeciálnym sitom od čistého steliva. Nečistoty sa odvedú kanálikom do odpadového boxu na dne jednotky. Tento box je ešte prehradený filtrom z prírodného karbonitu, ktorý zneškodní zápach aj baktérie. Zároveň sa jedná o veľmi šetrné a vhodné riešenie. Karbonit je čisto prírodná zložka, ktorá sa používa aj pre čistenie a filtráciu nevhodnej kvality vody a pod. Filter bez problémov ošetrí toaletu počas 1 mesiaca. Okolie toalety je čisté, bez zápachu a kontaminácie! 

 

  • Jednoduchá manipulácia - Jednotlivé diely toalety sa jednoducho skladajú, všetky funkcie ovládate prehľadnými tlačidlami a všetko potrebné vám indikujú aj svetelné diódy. 

 

  • Pohybový senzor - Zaručí bezpečie a stráži, kedy sa váš miláčik usadí vo vnútri toalety. Jednotka používa senzor pohybu a váhy mačky a navyše zaistí bezproblémový priebeh a maznáčikovi bezpečnosť. Zaznamená výkyv váhy vo vnútri komory pre prípad, že by sa váš zvedavec vrátil na miesto. Jednotka zaznamená váhový výkyv a režim sa pozastaví. Pre bezpečný záznam je potrebné, aby mačka vážila od 2,5 kg.

 

  • Kompatibilný so všetkými druhmi suchého, hrudkujúceho steliva.

 

  • Úsporný režim - Litter Robot ponúka úsporu 8 hodinovej prestávky v priebehu každých 24 hodín. Úsporný mód je voliteľný. 

 

  • Efektívne eliminuje odpad - Ak je odpadový box vo vnútri zariadenia naplnený, svetelná dióda vás na to upozorní. Jednoducho vysuňte box v spodnej časti, vyberte sáčok s odpadom a vyhoďte ho. Hotovo! Bez nepríjemného kontaktu a manipuláciou s kontaminovaným materiálom.  

 

  • Možnost osvetlenia v tme - Príjemné modré osvetlenie zvýrazní, zároveň samo plynule ustupuje s pribúdajúcim svetlom v okolí. 

 

  • Litter Robot III funguje na 12VDC hodinovú batériu s kapacitou 1.3 Amp. Batériu vkladajte na určené miesto v spodnej časti zariadenia. Litter Robot III disponuje sieťovým adaptérom pre zapojenie do siete. 

 

  • Prehľad o stave steliva - Samočistiacia toaleta disponuje ryskou pre jasný prehľad o množstve potrebného steliva (cca 4 kg). Okamžite zistíte kedy a koľko je potrebné doplniť. Pri bežnom režime kontrolujte množstvo steliva 1 x týždenne. 

 

100% ekologická hygiena bez zápachu

Balenie obsahuje filtre z prírodného karbonitu pre bezpodmienečný komfort a istotu. Filter sa jednoducho umiestni v prednej časti uzavierateľného odpadového boxu. Zamedzuje zápachu aj škodlivým baktériám a už nikdy sa nerozšíri do okolia toalety! Akonáhle mačka použije toaletu, zaháji Litter Robot III patentovaný hygienický režim. Komora sa pootočí, zabudované sito zachytí nečistoty a odvedie ich kanálikom do boxu v podstavci toalety. Sáčok, pripravený v boxe, po naplnení jednoducho vynesiete. 100% patentovanú sanitu zaistí filter na báze prírodného karbonitu, ktorý je známy svojimi čistiacimi a antibakteriálnymi účinkami. Bez zápachu a 100% hygienicky!

 

Jednoduché ovládanie

Upratovací cyklus prebehne automaticky alebo ho môžete spustiť manuálne. Jediným tlačidlom pozastavíte aktuálnu funkciu a ďalšie stlačenie postačí na opätovné rozbehnutie cyklu. Potrebujete sa zbaviť všetkého steliva alebo zariadenie umyť? Tlačidlom jednoducho vyprázdnite všetok obsah do odpadového boxu na dne zariadenia. Sáčok s jeho obsahom jednoducho po zaplnení vyhodíte. Nikdy vás už nemusí od upratovania odradiť nepríjemný zápach, mraky prachu ani manipulácia v nehygienickom prostredí! Svetelné indikátory vás kedykoľvek presne informujú o priebehu fukncií. Nemusíte myslieť ani na to, kedy je čas vyprázdniť odpadový box. Aj túto záležitosť Litter Robot vyrieši a pripravený odpad nahlási. 

Maximálna bezpečnosť s pohybovým senzorom

Základná konštrukcia je robustná a disponuje otvorenou komorou v tvare pologule, kde sa mačka môže kedykoľvek pohodlne usadiť. Pohybový senzor v komore zaznamená, že šelma práve vstúpila alebo práve odchádza. Pre maximálnu bezpečnosť zachytí senzor aj váhu a umožní využitie toalety pre mačky všetkých veľkostí s hmotnosťou 2, 5 kg a viac. Akonáhle mačka opustí toaletu, senzor zaznamená pohyb mačky a pokles váhy zariadenia a zaháji upratovanie. Navyše vždy tiež zareaguje na zmenu váhy v zariadení a podľa toho pozastaví režim. S Litter Robot III preto nikdy nedôjde k spusteniu režimu pokiaľ bude mačka vo vnútri. 

Okamžitý prehľad o množstve steliva a o zaplnení odpadu

Litter Robot vám skutočne uľahčí všetky starosti s mačacími toaletami. Nemusíte ani kontrolovať množstvo steliva v toalete! Množstvo spotrebovaného steliva zaistíte jednoducho po každom samočistiacom cykle. Vďaka priloženým prúžkom pre indikáciu úrovne steliva jedným pohľadom zistíte, koľko a či vôbec je potrebné stelivo doplniť. 

Litter Robot Open Air disponuje "spánkovým režimom" šetrenia energie. Cyklus trvá 8 hodín a v priebehu každých 24 hodín sa pravidelne opakuje. Spánkový režim je možné vynechať. Po uplynutí kľudového režimu urobí jednotka automaticky cyklus samočistenia a vy tak nemusíte na priebeh dohliadať. Zariadenie stačí zapojiť pomocou sieťového adaptéra. Automatický cyklus samočistenia sa zaháji každých 3, 7 alebo 15 minút podľa vášho nastavenia. Jednoducho si vyberiete, ktoré nastavenie najlepšie zodpovedá vašim požiadavkám! 

Pohotové riešenie aj pre väčšie množstvo mačiek v domácnosti 

Ďalšou prednosťou robotickej toalety Litter Robot je pohotové riešenie pre väčší počet mačacích obyvateľov! Každá mačka chce mať toaletu pre seba vždy pripravenú a čistú, inak jednoducho vyhľadá náhradné miesto. Patentovaný hygienický cyklus s Litter Robot III prebehne automaticky kedykoľvek tá - ktorá mačka vystúpi zo zariadenia. Toaleta je tak stále k dispozícii čistá a po každom znečistení opäť zahajuje upratovanie. Žiadna mačka sa nebude štítiť zázemie použiť a preto si nezvolí iné náhradné miesto. Zabránite nepríjemným "nehodám" mimo toalety, ktoré sú pri väčšom počte mačiek častým problémom! 

 

Svetelná indikácia a LED osvetlenie pre režim v tme

Litter Robot myslí na váš komfort a preto vám ponúka svetelnú indikáciu. Preblikávanie či rozsvietenie svetielok ukazuje priebeh jednotlivých fukncií. Toaleta signalizuje napr. pripravené zariadenie, režim samočistenia, plný odpadový box alebo varianty nastavenia. Kvalitné LED osvetlenie potom zvýrazní toaletu v tme príjemným modrým svitom. Svetlo uľahčuje mačkám používanie toalety v tme a motivuje maznáčika k jeho používaniu. Osvetlenie je technologicky skvelo vyriešené: reaguje na svitanie alebo stmievanie a plynule reguluje silu osvetlenia. Vysoko estetické modré vyžarovanie má naviac tú výhodu, že v priestore pôsobí pekne a vy tým pádom nemusíte mačacie toalety schovávať. Funkciu efektívneho modrého osvetlenia je možné kedykoľvek vypnúť. Litter Robot III skrátka ponúka jednoduchý a navyše efektívny spôsob samočistenia mačacích toaliet. 

Kompatibilný so všetkými hrudkujúcimi stelivami

Robotická toaleta Litter Robot III je kompatibilná pre všetky druhy suchého steliva, ktoré hrudkuje! Vyberiete si pohodlne podľa vašich priorít a nemusíte zháňať drahé, špeciálne stelivá. Automatická toaleta bude kompatibilná so všetkými druhmi suchého steliva a úplne postačí stelivo v základnej kvalite. Žiadne zháňanie špeciálnych stelív, ani vysoká obstarávacia cena. Litter Robot vám umožňuje nakúpiť to, čo vám vyhovuje. Odporúčame nepoužívať len stelivá na báze drevín alebo papiera, prípadne nepevné, nehrudkujúce stelivo.

Na všetky toalety z nášho sortimentu z hygienických dôvodov NEPLATÍ 30-dňová lehota na vyskúšanie!

Produkt je zaradený v kategóriách

Automatické Chovateľstvo Toalety Pre mačky Litter Robot

Zobraziť celý popis

Parametre

Ovládanie Manuální
velikost Pro kočky

Súbory

Súvisiace produkty

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Tesla Smart Cat Toilet

Skladom, v utorok 3. 10. u vás
818 €

Porovnať

Doporučujeme
Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Petkit Pura X automatický samočistiaci záchod pre mačky

2 mesiace
613 €

Porovnať

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Litter-Robot III Connect samočistiaci toalety

Skladom
1 185 €

Porovnať

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Automatická samočistiaci toaleta pre mačky LavvieBot

2 - 3 týždne, v stredu 25. 10. u vás
1 594 €

Porovnať

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Petkit Pura Max automatická samočistiaca toaleta pre mačky

Skladom, v utorok 3. 10. u vás
899 €

Porovnať

Naposledy navštívené