Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

BAZAR - Pet at School

Bazárové a rozbalené produkty Pet At School. Pokiaľ je dostupných viacero variánt, je možné vybrať si z rolovacieho zoznamu. Fotografie sú ilustračné a stavu odpovedajú približne. Detailný popis jednotlivých stavov nájdete nižšie.

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 4. 12. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 6. 12.

144 € 118 € bez DPH
ks
Kód produktu: P12189
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Informácie o stave tovaru

1) Rozbalené

Zariadenie je iba rozbalené, prípadné bol poškodený obal a preto bolo prebalené do neoriginálneho obalu. Tovar nikdy nebol používaný.

2) Zánovné*

Tovar bol používaný ako predvádzací, na predajni, alebo bol zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, môže obsahovať malé škriabance.

3) Málo používané*

Zariadenie bolo používvané do 14 dní, sú na ňom viditeľné škriabance.

4) Veľmi používané*

Zariadenie bolo používané 15 až 40 dní, sú na ňom zjavné škriabance alebo odtlačky zubov. Môže prejsť servisom, repasom.

*Predávame výhradne 100% funkčný tovar, ktorý je možné používať rovnako ako ten nový. Vodotesnosť aj ostatné vlastnosti zostávajú zachované. Záručná doba u kategórie 1 a 2 je rovnaká ako u nového tovaru, u kategórie 3 a 4 je záručná doba 6 mesiacov. Tovar je možné vrátiť do 30 dní, prípadne ho v tomto časovom rozmedzí vymeniť za iný. Pokiaľ nie je uvedené inak, produkty vždy obsahujú kompletné príslušenstvo.

 

POPIS PRODUKTU:

Elektronický ohradník PET at SCHOOL® francúzskej firmy NUM´AXES® tvorí najspoľahlivejší a časom najoverenejší bezkontaktný ohradníkový systém v Európe. Tento neviditeľný plot je vyrábaný vďaka svojim kvalitám už 15 rokov a za tú dobu získal mnoho spokojných užívateľov. Pet at School je vhodný pre psy od 5 kg do 50 kg, vďaka 8 úrovniam nastavenia sily impulzu. Pred samotnou korekčnou zónou sa nachádza zóna varovná. V tej je pes upozornený zvukom, že sa blíži k zakázanému priestoru. Obe tieto oblasti sú nastaviteľné na základni, čo je medzi elektronickými ohradníkmi unikátne. Celková oblasť, ktorú môžete psovi zakázať je nastaviteľná od 30 cm do 4 m. Prijímač je napájaný 3V batériou, typ CR2, ktorá v neprestajnej prevádzke vydrží 3 až 6 mesiacov. Na prijímači, pod krytom batérie, sa nachádza tlačidlo pre zmenu úrovne impulzu. Základňa, vysielajúca signál do drôtu, je napájaná zo siete adaptérom. Nastavujete na nej veľkosť varovnej a konečnej zóny.

 


Nastavenie zón

PET at SCHOOL® má možnosť voľby nastavenia korekčnej a varovnej zóny zvlášť. Jedná sa o unikátnu možnosť, ktorú iné ohradníky neponúkajú. Môžete teda používať len minimálnu varovnú zónu, čo je vhodné predovšetkým, pokiaľ je pozemok malý, pes sa podhrabáva pod plotom, alebo trávi príliš mnoho času v upozorňovacej zóne a vybíja batérie (čo ale nie je obvyklé).

 

Typ korekcie 

Môžete nastaviť jednu z 8 úrovní impulzov. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou prepínača na prijímači.

 


drát v baleníDrôt v balení

Základné balenie PET at SCHOOL® obsahuje 100 metrov izolovaného drôtu s prierezom 0,5 mm, čo je plne dostačujúce pre väčšinu inštalácií. Pokiaľ drôt v balení nestačí, je možné ho ľahko napojiť až do vzdialenosti 800 m.

 

Batéria a nabíjanie

Prijímač PET at SCHOOL® je napájaný 3V batériou, typ CR2. Batéria je ľahko dostupná a vydrží v prevádzke pri bežnom používaní 3 až 6 mesiacov. Jej výmena je jednoduchá, skrýva sa pod snímateľným krytom, ktorý je prichytený na skrutkách. Základňa je napájaná zo siete. Je možné dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu alebo pri nedostupnosti sieťového zdroja.

 

Vodotesnosť

PET at SCHOOL® disponuje plne ponoriteľným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi aj vo veľmi vlhkom prostredí. Pes môže s prijímačom skočiť do bazéna a kúpať sa ľubovoľne dlho. Základňa je vodeodolná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

 

 

Počet psov

PET at SCHOOL® je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť.

 

Dĺžka obojka

PET at SCHOOL® má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 10 do 70 cm. 

 


Váha a rozmery

Základňa má šírku 13,1 cm, výšku 11,7 cm a hĺbku 4,1 cm. Prijímač má šírku 6,3 cm, výšku 4,2 cm a hĺbku 3,1 cm a jeho váha je 82 gramov.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Bazár Ohradníky pre psy

Zobraziť celý popis

Parametre

Obvod pozemku 800 m
Drôt v balení 100 m
velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy

Súbory

Súvisiace produkty

BAZAR - GPS obojek a monitor aktivity Eyenimal
Varianty (1)
Rozbaleno

BAZAR - GPS obojek a monitor aktivity Eyenimal

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
119 €

Porovnať

Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play
Varianty (1)
Rozbaleno

BAZAR - Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
534 €

Porovnať

Obojek a přijímač SportDog SD-425E/SD-825E/SD-1525E
Varianty (1)
Rozbaleno

BAZAR - Obojek a přijímač SportDog SD-425/825/1525/475/875

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
173 €

Porovnať

Matrace pro psa Reedog Thin Beige
Varianty (1)
Lehce použité

BAZAR - Podložka pre psa Reedog Thin Beige Point XL

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
48 €

Porovnať

Varianty (1)
Zánovní

BAZAR - Dvierka pre mačky Sureflap Microchip Cat Door Connect

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
259 €

Porovnať

Elektronický plot pro psy iTrainer W227
Varianty (1)
Hodně použité

BAZAR - iTrainer W227B

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
74 €

Porovnať

Varianty (2)
Hodně použité Zánovní

BAZAR - Dogtrace d-mute

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
70 €

Porovnať

Výcvikový obojek Canicom Spray
Varianty (1)
Lehce použité

BAZÁR - Canicom Spray

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
111 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Elektronický neviditelný plot pro psy Pet At School
Varianty (1)
Zánovní

BAZAR - Pet at School

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
144 €

Porovnať