Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Zľava15% s kódom BAZ15

BAZAR - PetCube smart kamera pro psy a kočky

Bazárové a rozbalené produkty PetCube. Pokiaľ je dostupných viacero variánt, je možné vybrať si z rolovacieho zoznamu. Fotografie sú ilustračné a stavu odpovedajú približne. Detailný popis jednotlivých stavov nájdete nižšie.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Objednávky do 27. 3. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 29. 3.

211 € 174 € bez DPH
ks
Kód produktu: P8107
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
PetCube smart kamera pro psy a kočky
BAZAR - PetCube…
211 €

Popis produktu

Informácie o stave tovaru

1) Rozbalené

Zariadenie je iba rozbalené, prípadné bol poškodený obal a preto bolo prebalené do neoriginálneho obalu. Tovar nikdy nebol používaný.

2) Zánovné*

Tovar bol používaný ako predvádzací, na predajni, alebo bol zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, môže obsahovať malé škriabance.

3) Málo používané*

Zariadenie bolo používvané do 14 dní, sú na ňom viditeľné škriabance.

4) Veľmi používané*

Zariadenie bolo používané 15 až 40 dní, sú na ňom zjavné škriabance alebo odtlačky zubov. Môže prejsť servisom, repasom.

*Predávame výhradne 100% funkčný tovar, ktorý je možné používať rovnako ako ten nový. Vodotesnosť aj ostatné vlastnosti zostávajú zachované. Záručná doba u kategórie 1 a 2 je rovnaká ako u nového tovaru, u kategórie 3 a 4 je záručná doba 6 mesiacov. Tovar je možné vrátiť do 30 dní, prípadne ho v tomto časovom rozmedzí vymeniť za iný. Pokiaľ nie je uvedené inak, produkty vždy obsahujú kompletné príslušenstvo.

 Varovanie: Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom značky Petrainer v Českej republike a na Slovensku. Dôrazne varujeme pred nákupom podozrivo lacných produktov značky Petrainer od iných predajcov! Vo väčšine prípadov sa jedná o kópie, alebo produkty, ktoré nie sú úrčené pre český a slovenský trh, tzv. šedý dovoz. Iba u nás a v našej sieti autorizovaných predajcov vám garantujeme 100% pravosť, 2 roky záruky a český/slovenský návod. 

 

POPIS PRODUKTU:

Priali ste si niekedy stať sa neviditeľnou muškou a pozorovať vášho domáceho maznáčika, keď nie ste doma? Ako sa správa, čím sa baví a čo vyvádza? Smart technológie prenikajú aj do života zvierat. Taká Petcube Camera, ktorú sa jednoducho naučíte ovládať a prepojíte so svojim smartphonom, vám umožní kedykoľvek sa spojiť s vašim psím alebo mačacím miláčikom. Navyše sa s ním môžete aj pohrať, hovoriť naňho alebo ho len tak pozorovať, napríklad behom obednej pauzy. Znie to Sci-fi? Kdeže, to je už úplne všedná realita!

 

 

PetCube Camera: Kontrola, výchova, bezpečie

S domácim zariadením PetCube Camera bdue kontrola vášho psíka alebo mačičky hračkou. A to doslova. Odteraz môžete svojho štvornohého kamaráta kedykoľvek skontrolovať a zahrať sa s ním vďaka laserovému lúču. Už vás nebude hrýzť svedomie, že ste museli svoje zvieratko nechať doma samé. Pomocou smartphonu sa jednoducho pozriete, čo sa doma deje a maznáčika ľahko zabavíte aj na diaľku. Nebude mu tak smutno a vám tiež nie.

Petcube Camera je dnes najpredávanejšia vnútorná kamera, ktorá umožňuje spojenie s vašim psom alebo mačkou na diaľku. Získate jednoducho prehľad o tom, čo sa u vás doma práve deje, keď tam nie ste. Samozrejme, môžete psíka na diaľku aj pochváliť či pokrahať - napríklad keď ho pristihnete pri čine, ako vám odporučí každý skúsený kynológ. A čo prinesie Petcube Camera vám? Predsa pocit pokoja a bezpečia, pretože pomocou vášho smartphonu sa kedykoľvek uistíte, že doma je aj bez vás všetko, ako má byť.

 

 

Hlavné výhody a funkcie:

 • Elegantný design. Petcube Camera príjemne splynie s vašim interiériom. Nemusíte sa obávať inštalovať kameru napríklad vo vašej obývačke. Petcube má jednoduchý a nadčasový design, ktorý vás neomrzí.
 • Vzájomná komunikácia. Pomocou zabudovaného mikrofónu môžete komunikovať so svojim psíkom alebo s mačičkou. Môžete ich pochváliť, alebo pokarhať. Uistiť sa o tom, že je všetko v poriadku a že už čoskoro budete doma. 
 • Detekcia zvuku a pohybu. Psíky a mačky môžete pomocou kamery mať stále pod kontrolou. Zariadenie disponuje detekciou zvuku a pohybu. A to zvyšuje vašu istotu a pokoj a zároveň bezpečie vášho psíka.
 • Kvalita obrazu a široký uhol záberu. Zariadenie PetCube Camera je prepracované a využíva moderné technológie. Preto si s ním môžete vychutnať skutočne vysoké rozlíšenie v 720 HP a 138° široký záber.
 • Kompatibilita s operačným systémom iOS 8+ i Android 4.3+. PetCube Camera je kompatibilná s najpoužívanejšími systémami v mobilných telefónoch.
 • Hra pomocou laserového lúča. Vďaka zabudovanému laseru, ktorý je stopercentne bezpečný pre domáce zvieratá a ich pánov, si užijete hromadu zábavy aj na diaľku.
 • 3x digitálný zoom pre maximálne možné priblíženie. Je to jednoduché - omrknite situáciu doma celkom zblízka! Priblížte sa k svojmu miláčikovi ešte viac, aj keď ste ďaleko. Aj toto vám PetCube Camera umožní.
 • Možnost ukladania videí na Cloud. Vráťte sa k zábavným okamihom späť alebo ich ukážte priateľom. Prístup k videám máte až 30 dní. S PetCube tak prežijete veľa zábavy nie len v priamom prenose.

 

 

 

Laserový lúč alebo pane, poďte sa hrať!

PetCube Camera nie je určená len pre sledovanie vášho psieho alebo mačacieho maznáčika na diaľku. Vy sa s ním jednoducho môžete aj pohrať. A zabaviť ho napríklad behom obedňajšej prestávky. Určite to ocení. Ako je to možné? Využiť môžete laserový lúč, ktorý zaujme mačku aj psa. Pomocou neho sa hráte odkiaľkoľvek. Pokiaľ ste práve zaneprázdnení, určite oceníte možnosť automatickej hry. Váš chlpáč tak má o zábavu postarané a vy nemusíte mať výčitky, že ho zanedbávate.

 

 

 

Detekcia zvuku a pohybu

Bojíte sa, čo se deje doma, keď tam nie ste? Hrozíte sa, čo by sa stalo, keby sa k vám niekto vlámal a mačka vám ušla? Alebo keby horelo? PetCube Camera myslí na všetko. Je vybavená detekciou zvuku a pohybu, takže máte stále istotu, že vášmu maznáčikovi doma nehrozí žiadne nebezpečenstvo. Získate zároveň kompletný prehľad o všetkom, čo sa doma šuchne! V prípade, že vás budú upozornenia rušiť, môžete zariadenie prepnúť do módu "Nerušiť".

 

 

 

Petcube App – hovorte so psíkom na diaľku

Chýba Vám psík? Aj vy jemu, to je jasné. Preto s ním hovorte, keď ste v práci alebo na cestách. Zariadenie PetCube Camera je vybavené šikovnou aplikáciou Petcube App, ktorá vám umožní na vášho psíka hovoriť odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Uistite svojho štvornohého kamaráta, že ste tu s ním a preňho, hoci ho práve nemôžete poškrabkať za uškom.

 

 

 

 

 

 

Designový doplnok do domácnosti

Petcube Play príjemne splynie s vašim interiérom. Je navrhnutý tak, aby ste ho mohli umiestniť skutočne kamkoľvek. Na stole, polici, či inom rovnom povrchu bude perfektne držať, vďaka gumovej protišmykovej spodnej strane. Využiť tiež môžete statív a umiestniť tak Petcube Play do ľubovoľnej výšky. Máte hromadu možností, buďte kreatívni. Vybrať si môžete z troch farieb: strieborná, čierna alebo ružovo-zlatá.

 

 

 

 Výhody

 • HD kamera so širokouhlym záberom 138°
 • Vstavaný mikrofón a reproduktor
 • Laser pre hranie sa s maznáčikom
 • Prepracovaný design
 • Kvalitný materiál
 • Jednoduchá aplikácia

 Nevýhody

 • vyššia cena
 • nie je možné hýbať s kamerou

 Obsah balení

 • Kamera
 • Nabíjačka
 • Návod

Produkt je zaradený v kategóriách

Bazár Ostatné

Zobraziť celý popis

Parametre

velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy

Súbory

Kamera-petcube.pdf

Súvisiace produkty

Zľava15% s kódom BAZ15
Varianty (3)
Hodně Lehce Zánovn

BAZÁR - Obojok a prijímač Aetertek AT-211 Mini

Skladom, v stredu 29. 3. u vás
59 €

Porovnať

Zľava15% s kódom BAZ15
Protištěkací budka PetSafe (PBC19-11794)
Varianty (1)
Zánovn

BAZAR - PetSafe protištěkací budka

Skladom, v stredu 29. 3. u vás
63 €

Porovnať

Zľava15% s kódom BAZ15
Elektronický neviditelný plot pro psy Pet At School
Varianty (1)
Zánovn

BAZAR - Pet at School

Skladom, v stredu 29. 3. u vás
148 €

Porovnať

Varianty (1)
Zánovn

BAZAR - Petwant F6 - Automatický dávkovač 6 porcií

Skladom, v stredu 29. 3. u vás
118 €

Porovnať

Zľava15% s kódom BAZ15
BAZAR - Základna E-collar DF-1000
Varianty (1)
Lehce

BAZAR - Základna E-collar DF-1000

Skladom, v stredu 29. 3. u vás
194 €

Porovnať

Zľava15% s kódom BAZ15
Varianty (1)
Hodně

BAZAR - Vysílačka Patpet 310

Skladom, v stredu 29. 3. u vás
47 €

Porovnať

Zľava15% s kódom BAZ15
Obojek a přijímač SportDog SD-1225/1825/1875E
Varianty (1)
Hodně

BAZAR - Obojek a přijímač SportDog SD-1225/1825/1875/1275/1575

Skladom, v stredu 29. 3. u vás
186 €

Porovnať

BAZAR - Vysielačka Petrainer PET619
Varianty (1)
Lehce

BAZAR - Vysielačka Petrainer PET619

Skladom, v stredu 29. 3. u vás
51 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Zľava15% s kódom BAZ15
PetCube smart kamera pro psy a kočky
Varianty (1)
Lehce

BAZAR - PetCube smart kamera pro psy a kočky

Skladom, v stredu 29. 3. u vás
211 €

Porovnať