BAZAR - PetSafe obojek proti štěkání - 1x sprejová náplň

Zľava15% s kódom BAZ15

Protištěkací obojok od amerického výrobcu Petsafe je vhodný pre všetky veľkosti a plemená psov nad 3,6 kg na vnútorné i vonkajšie použitie. Obojok detekuje štekanie spoľahlivú kombináciou vibrácií hlasiviek a mikrofónu a využíva korekciu spreje. Obojok je vodotesný a dobíjacie pomocou USB kábla.

 

 

 

 

 

Výber varianty produktu

101 € 84 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 24. 05. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

BAZAR - PetSafe obojek proti štěkání - 1x sprejová náplň

1) Rozbalené

Zariadenie je len rozbalené, prípadne bol poškodený obal a bolo preto prebalené do neoriginálneho obalu. Tovar nebol nikdy použité.

2) Zánovný

Tovar bolo používané ako predvádzacie, na predajni, alebo bolo zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, maximálne niekoľko ľahkých odrenín.

3) Ľahko použitej

Zariadenie bolo používané 5 - 15 dní, sú na ňom už viditeľné škrabance od pazúrov.

4) Ťažko použité

Zariadenie bolo používané 15 až 40 dní, sú na ňom veľmi viditeľné škrabance, alebo odtlačky zubov. Môže prejsť servisom, repase.

Záručná doba u stave "zánovné" či "rozbalené" je rovnaká, ako u nového tovaru, u stavu tovaru "ľahko použité" je záručná doba 12 mesiacov, u stavu "ťažko použité" je doba 6 mesiacov. Tovar je možné do 30tich dní vymeniť alebo vrátiť. Vždy obsahujú kompletné príslušenstvo, ak nie je uvedené inak.

V balení protištěkacího obojku Petsafe je len 1x sprejová náplň!

914/5000Protištěkací obojok Petsafe je navrhnutý tak, aby pomohol zastaviť nepríjemné štekanie a kňučanie pomocou sprejové korekcie. Je skvelý pre vonkajšie aj vnútorné použitie a je vhodný pre všetky veľkosti a plemená psov nad 3,6 kg. Obojok detekuje štekanie pomocou kombinácie senzora vibrácií hlasiviek a mikrofónu, čím eliminuje riziko náhodného spustenia. Protištěkací obojok Petsafe sa aktivuje len v prípade zaznamená Ak vibrácie hlasiviek a zároveň zvuk štekanie, po aktivácii obojku dôjde ku sprejové korekcii čo pomáha zastaviť nechcené správanie psa, náplň vydrží 30-40 spustení. Obojok disponuje bezpečnostnou poistkou, ktorá obojok na minútu deaktivuje, pokiaľ pes zašteká viac ako 15x 3 minúty. Obojok je osadený dobíjacou batériou, ktorá sa dobíja pomocou USB kábla (súčasťou balenia). Batérie sa nabije za 4-5 hodín a v prevádzke výdržou 2-3 dni v závislosti od použitia. Obojok je vodotesný, nie však ponoriteľný.

 

 

Detekce štěkání 

Obojok proti štekaniu Petsafe využíva na detekciu kombináciu zvuku a vibrácie hlasiviek, čo zabráni náhodnému spúšťanie okolitými zvukmi, alebo štekotu cudzieho psa.

 

Typ korekce 

Obojok proti štekaniu Petsafe využíva na zamedzenie štekanie korekciu pomocou spreja. Táto korekcia je veľmi šetrná ale napriek tomu veľmi účinná. Sprej vydrží 30-40 vystreknutia. V balení nájdete 2 druhy náplňou (bez vône a Cintronella), ľahko tak zistíte, ktorý na vášho psa lepšie zaberá.

 

Baterie a nabíjení

Protištěkací obojok Petsafe je dodávaný s USB káblom pre nabíjanie a priemernou výdržou batérie 2-3 dni v závislosti od frekvencie použitia. Doba nabíjania je 4-5 hodín. Indikátor stavu vybitej batérie.

 

 

Vodotěsnost

Protištěkací obojok PetSafe je vodotesný, nie však ponoriteľný. Nevadí mu dážď, sneh, ale psík by sa s ním nemal kúpať.

 

Délka obojku

Obojok proti štekaniu Petsafe má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná pre obvod krku až do 68 cm.

 

Váha a rozměry

Obojok proti štekaniu Petsafe disponuje rozmermi: 5 cm x 3,5 cm x 2,8 cm (šírka, výška, hĺbka) a váhou obojku je 107 g.

 

 

 
Technické parametre

Hmotnost 107 g
Dĺžka obojku 20 - 68 cm
Druh korekcie sprej
Vodotesnosť vodotěsný
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekotu Vibrácie hlasiviek + zvuk
Výdrž v batérii 2-3 dny
Funkcia vibrace + zvuk + sprej

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.