Predĺženie záruky

Predĺženie záruky

Predĺženie záruky na produkt o vybrané obdobie. Prodĺži záruku až na 6 rokov! Garancia expresnej opravy alebo zapožičanie náhradného zariadenia v cene!

Výber varianty produktu

27 € 23 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v stredu 10. 11. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Predĺženie záruky

Predĺženie záruku na produkt o vybrané obdobie. Predĺži záruku až na 6 rokov!

  • Aetertek - až 6 rokov
  • SportDog - až 6  rokov
  • PetSafe - až 6 rokov
  • Petrainer - až 5 rokov

Záruku je možné pridať ku všetkým produktom. Pri zakúpení zariadenia pre dvoc a vacej psov je nutné zakúpiť záruku viackrát! To isté platí pri zakúpení dvoch a viacej rozdielnych produktov.

  • Starostlivo uschovajte faktúru, ktorá slúži zároveň ako záručný list!
  • Záruka sa nevzťahuje na mechanické poškodenie. 
  • Garantujeme vyriešenie reklamácie do 5-tich pracovných dní, alebo zapožičanie náhradného produktu v odpovedajúcej kategórii po dobu opravy zdarma.
  • Do 3 rokov je možné čerpať miesto záruky servisný zásah, na ktorý by s inak záruka nevzťahovala (mechanické poškodenie). Predĺžená záruka tým ale zaniká.

V prípade nejasností nás kontaktujte na infolinke 650 340 251, alebo emailom na info@elektricke-obojky.sk.

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.