Elektronické dvierka pre psy PetSafe SmartDoor™ L
Elektronické dvierka pre psy PetSafe SmartDoor™ LElektronické dvierka pre psy PetSafe SmartDoor™ LElektronické dvierka pre psy PetSafe SmartDoor™ L

Elektronické dvierka pre psy PetSafe SmartDoor™ L

Elektronické dvierka pre psy SmartDoor detekujú rádiofrekvenčný signál zo špeciálneho obojka SmartKey. Pri zaznamenaní signálu sa dvierka otvoria a domáce zviera tak môže jednoducho vojsť dovnútra alebo von.

 

 

 

242 € 200 € bez DPH
Skladem 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 08. 07. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Elektronické dvierka pre psy PetSafe SmartDoor™ L

Elektronické dvierka SmartDoor detekujú rádiofrekvenčný signál z elektronického kľúča SmartKey. Je tak zaistené, že dvierka sa vášmu domácemu maznáčikovi automaticky otvoria - kedykoľvek to bude potrebovať. Pri strate signálu sa dvierka jednoducho uzatvoria. Dvierka SmartDoor dokážu detekovať až päť naprogramovaných elektronických kľúčov SmartKey a disponujú dvoma ďalšími režimami: odomknutý režim a plne zamknutý režim.

 

  • disponujú 3 naprogramovanými režimami: automatický, uzamknutý, odomknutý
  • možnosť naprogramovať až 5 domácich maznáčikov (v balení 1 SmartKey elektronický kľúč)
  • energeticky úsporný flap s UV ochranou proti slnku
  • viacbodový uzamykací klapkový systém
  • indikátor stavu batérie

 

Veľkosť dvierok

Veľkosť dvierok: L

Veľkosť zvieraťa: do 45 kg

Celková veľkosť dvierok: 410 mm x 600 mm

Veľkosť  výrezu: 397 mm x 591 mm

Rozmer flap: dolná strana 170 mm, horná strana 330 mm, najširšia časť dvierok 257 mm

 

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.