D.T.Systems Master Retriever 1100

D.T.Systems Master Retriever 1100 je profesionálny elektronický výcvikový obojok vhodný pre všetky plemená psov a konštruovaný do tech najnáročnejších podmienok. Malý, ľahký a kompaktný Master Retriever 1100 disponuje dosahom až 1100 s anténou MAXX-Range 360 a funkciami vibrácie a krátkeho a dlhého impulzu v 16tich úrovniach. Nabíjací, vodotesný s možnosťou výcviku až na 3 psy a praktickým zapínaním na magnet.

 

Výber varianty produktu

255 € 211 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 13. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

D.T.Systems Master Retriever 1100

Zabudnite na klasické výcvikové obojky, revolúcia medzi výcvikovými obojkami začína s D.T. Systems. Výcvikový obojok D.T. Systems Master Retriever 1100 je vodotesný profesionálny obojok pre pokročilý, ale aj základný výcvik všetkých plemien psov. Tento výcvikový obojok s dosahom neuveriteľných 1100 metrov vám zabezpečí pohodlný a spoľahlivý výcvik vášho psa aj v tech najnáročnejších podmienkach ako je močiar či pole. Tento dosah zabezpečuje špeciálny MAXX-Range Internal anténny systém obojku, vďaka ktorému anténa zachytáva neustále signál. Ergonomicky tvarovaná vysielačka, plne nabíjací a vodotesná. Vďaka rozmiestneným tlačidlám, ktoré sú pre každú funkciu zvlášť, dokážete vždy pohotovo zareagovať a nestrácate čas prepínaním medzi funkciami. Vysielačka disponuje technológiou Gentle Touch ™ System, vďaka ktorej si môžete svoj obojok nastaviť na extrémne nízke hodnoty stimulácie. Tzn. že stimulácia môže byť vydané vo veľmi malých krokoch, tak aby váš pes nedostal pre neho až príliš veľkú korekciu. Prijímacie obojok Master Retriever 1100 disponuje hneď funkciami - vibrácie a krátky a dlhý impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 16tich úrovniach. Verzia obojku je pre výcvik až 3 psov.

 

 

Dosah obojku

D.T. Systems Master Retriever 1100 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti neuveriteľných 1100 metrov. Dosah 1100 metrov je vhodný pre profesionálne, pokročilý, ale aj základný výcvik všetkých plemien psov.

 

Typ korekce 

D.T. Systems Master Retriever 1100 má možnosť využiť ako korekciu vibrácie a elektrostatický impulz - krátky a dlhý, ktorý si môžete nastaviť v 16-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Baterie a nabíjení

Vysielačka u D.T. Systems Master Retriever 1100 je osadená 9V batériu (nie je súčasťou balenia), ktorá pri bežnom používaní vydrží až 6 mesiacov. Prijímač je osadený nabíjací akumulátorom a pri bežnom použití vydrží približne týždeň a viac. Pri častom použití 1-3 dni. Životnosť batérie vám ukazuje LED indikátor na obojku.

 

Vodotěsnost 

Prijímač aj vysielačka D.T. Systems Master Retriever 1100 sú vodotesné, nevadí dážď, sneh ani krátkodobé ponorenie do vody, je tak vhodný aj pre výcvik v blízkosti vody, do lesa či blata.

  

Počet psů 

D.T. Systems Master Retriever 1100 je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 3 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Délka obojku

D.T. Systems Master Retriever 1100 má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 60 cm.

 

Váha a rozměry

Vysielačka šírku 4,5 cm, výšku 11,4 cm (s anténou), hĺbku 2 a jej váha je 113 gramov (vrátane batérie a antény). Prijímač šírku 4,5 cm, výšku 5 cm a hĺbku 3 a jeho váha je 233 gramov (vrátane batérie a obojku).

 

 
Technické parametre

Počet psov 1 - 3 psy
Vodotesnosť Vodotěsné
Napájanie prijímača dobíjecí akumulátor
Napájanie vysielača 9V baterie

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.