Patpet T700

Patpet T700 je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie a impulz, ktoré je možné nastaviť v 8 úrovniach. Na dosah max 600 m môžete cvičiť až 2 psov zároveň pomocou jednej vysielačky. Vysielačka má oddelená tlačidlá pre každú funkciu zvlášť.

 

 

 

Výber varianty produktu

110 € 91 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 24. 05. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Patpet T700

Patpet T700 je nabíjateľná výcvikový obojok s extrémne dlhým pohotovostným režimom pre amatérsky i profesionálny tréning psov. Tento výcvikový obojok má dosah až 600 metrov a disponuje funkciou zvuk, impulz, vibrácie pod oddelenými tlačidlami. Vibrácie a elektrostatický impulz je možné nastaviť v 8 úrovniach. Obojok je vhodný pre všetkých psov s hmotnosťou od 7 do 45 kg. Prikúpením ďalšieho prijímača možno rozšíriť výcvik pre 2 psov zároveň. S jedinečným dizajnom nočné svetlá nebude večerná prechádzka pre Patpet T700 žiadnou prekážkou.

 

                                                      

Typ korekce 

Výcvikový obojok Patpet T700 má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz, ktoré je možné nastaviť v 8 úrovniach. Obojok si jednoducho nastavíte na mieru pre vášho psíka. Silu impulzu, alebo vibrácie môžete kedykoľvek jednoducho zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla na vysielači.

 

Dosah obojku

Patpet T700 Vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 600 metrov. Dosah 600 metrov je dostatočný, ako pre základné tak i profesionálny výcvik väčšiny psov. Výcvikový obojok môžete využiť ako v meste, tak aj v lese.

 

Batérie a nabíjanie

Ako vysielačka, tak i prijímač sú u Patpet T700 osadené dobíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 250mAh, ktorý sa nabije počas 3 hodín. Patpet700 má super dlhý pohotovostný režim (nečinný režim) až 80 dní. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálny sieťovej nabíjačky.

 

Počet psů 

S výcvikovým obojkom Patpet T700 dohliadate na 2 psy zároveň. Prikúpením ďalšieho prijímača jednoducho rozšírite zariadenie pre výcvik viac psov naraz. Medzi psami potom prepínate pomocou tlačidiel na vysielača. Obojok je vhodný pre všetkých psov s hmotnosťou 7 - 45 kg.

 

Displej 

Patpet T700 disponuje kvalitným podsvieteným LCD displejom, vďaka ktorému je vhodný aj pre výcvik v noci. Na displeji máte ukazovatele sily korekcie, stav nabitia batérie a ukazovateľ zvoleného psa.

 

Vodotěsnost 

Patpet T700 je dodávaný s plne vodotesným prijímačom s označením IPX7 (nevadí mu dážď, sneh,nesmie dôjsť k jeho ponorenie). Vysielač má len najzákladnejšie ochranu proti vode s označením IPX5.

 

Délka obojku

Súčasťou balenia je pevný nylonový obojok, ktorý je nastaviteľný a pohodlný. Psíkovi nebude jeho nosenia nepríjemné. Obojok si ľahko nastavíte podľa potreby. Nastaviteľný remienok pre objem krku 26 až 65 cm.

 

Váha a rozměry

Vysielačka má šírku 5,5 cm, výšku 14 cm (vrátane antény a hĺbku 2,5 cm. Prijímač má šírku 4 cm, výšku 6 cm a hĺbku 4 cm, hmotnosť je 83g.

 

 
Technické parametre

Dosah 600 m
Sila impulzu 8
Dĺžka obojku 26 až 65 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 4 x 6 x 4 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 5,5 x 14 x 2,5 cm
Hmotnosť prijímača 83 g
Napájanie nabíjací
Funkcia impuls + vibrace + zvuk
Vodotesnosť vodeodolný
Displej LCD podsvícený

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.