Canicom Voice 800

Canicom Voice 800 je prvý výcvikový obojok na svete s hlasovým záznamom a funkciou zvuku a vibrácie. Nahrať môžete až 4 rôzne hlasové správy, ktoré budú prehrané reproduktorom na obojku vášho psa. Na dosah až 800 m je možné cvičiť aj 2 psy pomocou jedinej ultraľahkej vysielačky. Zariadenie funguje na batérie a je vodeodolný.

 

 

 

Výber varianty produktu

185 € 153 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v utorok 14. 02. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Canicom Voice 800

Num´Axes Canicom Voice 800 je moderný elektronický výcvikový obojok. Canicom Voice 800 bude vhodný pre malé, stredné aj veľké plemená. Canicom Voice je prvý obojok na svete s funkciou hlasových správ, 4 rôzne správy budú prehrané reproduktorom na obojku vášho psa. Môžete trénovať dvoch psov súčasne na vzdialenosť až 800 m, čo je dosah vyhovujúci aj v členitom teréne. Prijímač aj diaľkový ovládač obojku funguje na 3V batérií s označením CR2, ktorú kúpite aj v našom e-shope.

 

 

 

Dosah obojku

Canicom Voice 800 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 800 metrov. Dosah 800 metrov je dostatočný, ako pre základný tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Výcvikový obojok môžete využiť ako v meste, tak aj v lese.

 

Typ korekcie 

Canicom Voice 800 má ako prvá na svete možnosť využiť funkciu hlasového záznamu a funkciu zvuku a vibrácie.

 

 

Batéria a nabíjanie

Vysielač aj prijímač obojku Canicom Voice 800 sú osadené 3V batériou s označením CR2. Prijímač vydrží v prevádzke 3 mesiace, vysielačka 3-6 mesiacov.

 

                     Vodotesnosť

Canicom Voice 800 je vodeodolný, má len základnú ochranu proti vode s označením IPX5 (nevadí mu slabý dážď ani sneh, nesmie dôjsť k jeho ponoreniu!) V prípade dažďa odporúčame obojok bezodkladne zložiť, voda ľahko prenikne dovnútra cez mokrú srsť. Vysielačka má najzákladnejšiu ochranu proti vode. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode.

 

Počet psov

Canicom Voice 800 je možné použiť na ovládanie viacerých psov naraz bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť až pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

Canicom Voice 800 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 50 cm, šírka obojku 25 mm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,5 cm, výšku 10,8 cm (vrátane antény), hĺbku 2,4 cm a jej váha je 85 gramov (vrátane antény a batérie). Prijímač má šírku 6,5 cm, výšku 4 cm, hĺbku 3,2 cm a jeho váha je 122 gramov.

 

 

 

 
Technické parametre

Batérie v prijímači 3V CR2
Batérie vo vysielači 3V CR2
Dosah 800 m
Dĺžka obojku 20 - 50
Rozmer prijímača (š/v/h) 108 x 55 x 24 mm
Rozmer vysielača (š/v/h) 65 x 32 x 40 mm
Hmotnosť prijímača 85 g
Hmotnosť vysielača 122 g
Napájanie na batérie
Funkcia vibrace + zvuk + hlasový záznam
Vodotesnosť vodeodolný
Displej nemá
Výdrž prijímača 1 - 3 měsíce
Výdrž vysielača 3 - 6 měsíců
Počet psov 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.