D‑fence 2002 - bílý

Moderný elektronický ohradník pre psov D-Fence 2002 je momentálne ako jediný ohradník pre psov so záložným zdrojom. Vďaka náhradnému akumulátoru postráži vášho psíka až 16 hodín aj pri výpadku sieťového napájania. Pomocou neviditeľného plota d-fence 2002 vytvoríte inštaláciu až do dĺžky 2200 m s funkciou impulzov a testovacie funkcií ISIT. Ohradník je pre neobmedzený počet psov, ponoriteľný prijímač a plynule nastaviteľnou korekčné a výstražnú zónu.

 

220 € 182 € bez DPH
Skladem 3 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 08. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

D‑fence 2002 - bílý

Systém elektronického neviditeľného plota d-fence 2002 je vhodný pre inštaláciu až do 2200 m a je tvorený vysielacím generátorom, prijímačom a anténnym drôtom. Vysielacie generátor generuje signál do anténneho drôtu, pomocou ktorého vymedzíte hranice zakázanej zóny pre vášho psa. Prijímač pripevnený na obojku psa sníma signál šíriaci sa z nainštalované slučky. Zakázaná zóna je rozdelená do dvoch pásiem; výstražného a korekčného. Prekoná pes hranicu prvého (výstražného) pásma, prijímač začne vydávať prerušovaný zvukový signál. Nereaguje pes na zvukové varovanie a prekročí hranicu druhého (korekčného) pásma, prijímač vydá súčasne zvukový signál a stimulačný impulz, ktorý je možné nastaviť v 8mi úrovniach približne v sekundových intervaloch. Po návrate psa zo zakázaného (korekčného) pásma sa systém opäť prepne do pohotovostného režimu, ktorý predlžuje výdrž batérie v prijímači. Výstražná aj korekčné zóna možno plynulo nastaviť od 0 m do minimálne 7 m. Zóny sú na sebe nezávislé - možno nastaviť jednotlivo výstražnú alebo korekčné zónu. Váš pes sa rýchlo naučí pohybovať len vo vymedzenom priestore. Pre zvýšenie účinnosti je možné označiť vymedzený priestor terčíkmi alebo iným viditeľným označením hranice. D-fence 2002 disponuje funkciou ISIT, ktorá umožňuje detekovať intenzitu rušivých signálov v miestach, kde plánujete inštalovať anténny drôt. Počet psov s prijímačom nie je obmedzený. Vodotesný prijímač prepína jednotlivé módy bezkontaktne pomocou magnetu. Základňa Fence 2002 má moderný dizajn, dotykový displej, viacjazyčné menu a podsvietený grafický displej, je potrebné ju však chrániť pred dažďom keďže nie je vodotesná. Základňa disponuje záložným akumulátorom pre zaistenie bezpečného chodu zariadenia pri výpadku sieťového napájania až na 16 hodín.

 

 

Nastavení zón

U ohradníku D-Fence 2002 nastavujete korekčné a výstražnú zónu. Korekčné aj výstražný zóna je plynule nastaviteľná od 0 m do 7 m od anténneho drôtu, závisí od dĺžky slučky a umiestnenia anténneho drôtu.

 

 

Typ korekce 

D-Fence 2002 má 8 úrovní elektrostatické impulzu. Sila impulzu je vhodná stredné a veľké plemená psov.

 


drát v baleníDrát v balení

Balenie obsahuje 100 m drôtu o priereze 0,75 mm, s možnosťou dokúpenia ďalšieho anténneho drôtu. Ak drôt v balení nestačí, môžete si u nás dokúpiť ďalšie balenie a drôt potom pomocou zárezových konektorov napojiť. D-Fence 2002 disponuje možnosťou nastavenia generátora na krátku alebo dlhú inštaláciu anténneho drôtu.

      Délka instalace - doporučený průřez drátu

  • do 400 m - 1 mm (model d-fence 2002)
  • 400 m - 800 m- 1,5 mm (model d-fence 202)
  • 800 m - 2200 m- 2,5 mm (model d-fence 202)

 

Baterie a nabíjení

Prijímač D-Fence 2002 je poháňaný 3V batériu s označením CR2 a v pohotovostnom režime vydrží až 6 mesiacov. Jej výmena je ľahká, skrýva sa pod odnímateľným krytom, ktorý je prichytený skrutkami. Stav batérie indikuje svetelná kontrolka. Základňa je napájaná zo siete s 9,6V záložným zdrojom pri výpadku sieťového napájania až na 16 hodín.

 

Vodotěsnost 

Prijímač D-Fence 2002 disponuje plne vodotesným a krátko ponořitelným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Pes môže s prijímačom skočiť do bazéna alebo rybníka. Základňa nie je vodeodolná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

 

Počet psů 

D-Fence 2002 je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť.

 

 

Délka obojku

Ohradník D-Fence 2002 má veľmi pevný a kvalitné obojok. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 15 do 72 cm.

 


Váha a rozměry

 Základna má délku 11,6 cm, šířku 15,6 cm a výška 3,5 cm. Přijímač má délku 6,4 cm, šířka 4,3 cm a výšku 3,5 cm a váží 60 g. 

V čom vám ohradník pomôže?

  • v efektívnom odstránení nežiadúceho utiekania psa zo záhrady či pozemku. Vďaka tomu nebudete musieť psa priväzovať či zavierať do koterca alebo búdy. Pes bude mať tak väčšiu slobodu a môže sa pohybovať celkom volne len vo vami vytýčenej oblasti.
  • v spoľahlivom odnaučení zlozvykov ako je rozplietanie plotov, preskakovanie plotu a zábran na pozemku
  • v prerušení nežiadúceho chovania (podhrabávanie pod plotom, hrabanie hliny, ničenie záhonov a okrasnej záhrady)
Technické parametre

Síla impulzu 8 úrovní
Délka obojku 15 až 72 cm
Baterie v přijímači 3V CR2
Rozměry přijímače 6,4 x 4,3 x 3,4
Obvod pozemku 2200 m
Váha přijímače 60 g
Drát v balení 100 m
Funkce impuls, zvuk
Počet psů neomezeně
Vodotěsnost ponořitelný
Výdrž přijímače 3 - 6 měsíců
Hmotnost přijímače 60g

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.