iTrainer HT-026

Elektronický ohradník iTrainer HT-026 je základným modelom elektronického ohradníka s možnosťou nastavenia sily impulzu a s možnosťou impulz vypnúť. iTrainer HT-026 je vodeodolný, môže byť používaný v daždi, nie však ponorený pod vodu. Neviditeľný plot iTrainer HT-026 je určený pre stredné a veľké plemená, aj vzhľadom k veľkosti príjímača.

Výber varianty produktu


Další varianty:
168 € 139 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 16. 08. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

iTrainer HT-026

Elektronický ohradník iTrainer HT-026 je základné zariadenie s možnosťou nastavenia sily impulzu, či priamo s možnosťou impulz vypnúť. Na základni sa nastavuje celková vzdialenosť, ktorá je od 30cm do 4m. Neviditeľný plot iTrainer HT-026 je vhodný pre psov od 10kg až po tie najväčšie, vďaka nastaviteľnej sile impulzu. Ohradník HT-026 je možné použiť pre inštalácie aj na rozľahlejšie pozemky o celkovom obvode až 1300 metrov.

 


Nastavenie zón

iTrainer HT-026 disponuje funkciami zvuk a impulz. Zvuk sa vydáva niekoľko sekúnd pred začatím impulzu. Korekčné zóna je nastaviteľná od 30cm do 4m v závislosti od typu inštalácie a dĺžke drôtu.

 

Typ korekcie 

Môžete nastaviť jednu z 4 úrovní impulzu (celkom 5 úrovní - 1. je bez impulzu). Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou prepínača na prijímači.

 


drát v baleníDrôt v balení

Sada elektronického ohradníku iTrainer HT-026 obsahuje 200 metrov izolovaného drôtu o priereze 0,5mm, čo je plne dostačujúca pre väčšinu inštalácií. Ak drôt v balení nestačí, možno ho ľahko napojiť až do vzdialenosti 1,3 km.

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač u iTrainer HT-026 je napájaný klasickou 9V batériou, ktorú zakúpite takmer v každom obchode (odporúčame batérie značky Energizer). Jej výdrž je až 2 týždne. Má LED indikáciu o stave batérie. Základňa je napájaná zo siete. Možno dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri    výpadku prúdu alebo pri nedostupnosti sieťového zdroja.

 

Vodotesnosť 

iTrainer HT-026 disponuje vodeodolným prijímačom, ktorý je vhodný pri použití aj v silnom daždi a vlhkom prostredí. Neodporúčame ponorenie pod vodu, ale krátkodobo by nemalo dôjsť k poškodeniu.

 

Počet psov 

iTrainer HT-026 je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť.

 

 

Dĺžka obojka

iTrainer HT-026 má nylónový obojok. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 55cm. Obojok možno zameniť za dlhšie, stačí do poznámky napísať obvod krku Vášho psa, prípadne možno zariadenie nasadiť na vlastné.

 


Váha a rozmery

Základňa má šírku 10,9cm, výšku 12,9cm a hĺbku 4,3cm. Prijímač má šírku 6,9 cm, výšku 3,6cm a hĺbku 3,6cm a jeho váha je 58 gramov vrátane obojku.

 

V čom vám ohradník pomôže?

  • v efektívnom odstránení nežiadúceho utiekania psa zo záhrady či pozemku. Vďaka tomu nebudete musieť psa priväzovať či zavierať do koterca alebo búdy. Pes bude mať tak väčšiu slobodu a môže sa pohybovať celkom volne len vo vami vytýčenej oblasti.
  • v spoľahlivom odnaučení zlozvykov ako je rozplietanie plotov, preskakovanie plotu a zábran na pozemku
  • v prerušení nežiadúceho chovania (podhrabávanie pod plotom, hrabanie hliny, ničenie záhonov a okrasnej záhrady)
Technické parametre

Síla impulzu 5
Sila zvuku 1
Délka obojku 20 - 55 cm
Batérie v prijímači 9V
Rozmery prijímača 6,9 x 3,6 x 3,6 cm
Obvod pozemku 1300 m
Váha prijímača 58 g
Drôt v balení 200 m
Funkce impuls, zvuk
Počet psov neomezeně
Vodotesnosť voděodolný
Výdrž prijímača 10 - 14 dnů

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.