Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Dogtrace d-control 642 pro dva psy

Elektronický výcvikový obojok sada pre 2 psov Dogtrace D-Control 642 ponúka signály zvuk, 5 úrovní vibrácií a 8 režimov svetelných módov. So zariadením môžete cvičiť 2 psov na vzdialenosť 600 m, čo je kratšia vzdialenosť vhodná pre výcvik v štandardných podmienkach. Plne ponoriteľný prijímač, spustenie na magnet, LCD displej a zvlášť tlačidlo pre každú korekciu zvýši pohodlie pri výcviku

Viac informácií ›

Na cestě 1 kusů Objednávky do 06:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 12. 6.
266 € 220 € bez DPH
ks
Kód produktu: P35511
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(9)
Dogtrace d-control 642 pro dva psy
Dogtrace d-control…
266 €

Popis produktu

 • Elektronický výcvikový obojok sada pre 2 psov Dogtrace D-Control 642 ponúka signály zvuk, 5 úrovní vibrácií a 8 režimov svetelných módov. So zariadením môžete cvičiť 2 psov na vzdialenosť 600 m, čo je kratšia vzdialenosť vhodná pre výcvik v štandardných podmienkach. Plne ponoriteľný prijímač, spustenie na magnet, LCD displej a zvlášť tlačidlo pre každú korekciu zvýši pohodlie pri výcviku.

Hlavné funkcie:

 • Ponoriteľný prijímač
 • Magnetický systém ON/OFF - zapnutie či vypnutie jednoduchým priložením vysielača k prijímaču
 • Tlačidlo pre každú funkciu zvlášť
 • Výcvik pre 2 psy
 • 5 úrovní vibrácií
 • 8 svetelných režimov
 • Dlhá životnosť batérií
 • Dosah až 600 m
 • 2 dĺžky elektród
 • LCD podsvietený displej
 • Možnosť zavesenia vysielačky na opasok

 

 

 

 

So zariadením Dogtrace D-Control 642 môžete cvičiť aj citlivejšie psy

Tento výcvikový obojok je vybavený vhodnými typmi korekcií pre citlivejšie psy. Vibrácie je možné nastaviť na stupnici 5 úrovní, čo vám umožní zvoliť vyhovujúcu intenzitu pre vášho psíka. Zariadenie zároveň poskytuje možnosť využitia zvukových signálov, ktoré je vhodné zvoliť ako pochvalu alebo privolanie psa. Zvukovú korekciu môžete tiež využiť ako upozornenie na prípadný následný signál vibrácií. Pes si čoskoro súslednosť signálov zafixuje a naučí sa zareagovať už na prvý stupeň upozornenia – zvukový.

Model je vybavený funkciou 8 svetelných módov, ktorá zviditeľní vášho psíka po tme. Prijímač psa sa vďaka priehľadnej krabičke rozsvieti podľa režimu, ktorý nastavíte. Pokiaľ cvičíte 2 psy zároveň, môžete pre každého nastaviť odlišný režim, aby ste ich rozlíšili

 

Ideálna vzdialenosť pre výcvik doma aj vonku

Elektronický obojok ponúka vzdialenosť pre dosah funkcií maximálne 600 m, vzdialenosť je však odvodená od skúšok v laboratórnych podmienkach. V praxi preto počítajte ešte so znížením daného limitu. Na výcvik v bežných domácich podmienkach, kde nie je extrémne členitý terén vám bude dosah vyhovovať.

Prijímač obojku je dodávaný s plne ponoriteľným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode.

 

Dogtrace je voľba pre jednoduché zaobchádzanie

Vysielačka má kompaktný tvar av ruke sa vám tak rozhodne nestratí. Chovateľ, ktorý si potrpí na jednoduchosť a istotu, ocenia veľké ľahko hmatateľné tlačidlá. Pre nastavenie funkcií nemusíte prepínať, každá funkcia má priradené tlačidlo. Prijímač je síce robustnejší, ale za to veľmi ľahký s váhou iba 55 g.

Pohotovú manipuláciu umožní tiež zapnutie či vypnutie zariadenia pomocou magnetu, kedy stačí vysielačku priložiť k prijímaču v príslušnom kontaktnom mieste a obojok sa automaticky zapne/vypne.

Nespornou výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka. V balení nájdete aj 2 dĺžky elektród, ktoré vám pomôžu upraviť obojok na krku psa. Psíkom s dlhšou srsťou skúste na prijímač nasadiť dlhšie elektródy, aby aj napriek dlhšej srsti dosadali na kožu psa.

 

 

 

 

 

 

 

 

Typ korekcie

Model D-Control 642 ponúka 2 typy varovných signálov - korekcií: zvuk a vibrácie. Vibrácie môžete ešte nastaviť na škále 5tich stupňov. Obojok je vhodný pre citlivé psy, čomu zodpovedajú miernejšie korekčné signály. Model navyše disponuje 8 módmi osvetlenia prijímača a zároveň môžete nastaviť pre každého psa iný režim.

 

Dosah obojku

Obojok je svojim dosahom vhodný pre výcvik v domácom prostredí, ale aj náročnejšom, členitom teréne. Maximálna vzdialenosť pre výcvik je 600 m podľa merania v laboratórnych podmienkach. V praxi potom dosah o niečo klesá, obzvlášť vplyvom prostredia. Dosah vám bude vyhovovať v bežných podmienkach napr. na záhrade, ale aj v otvorenom teréne.

 

Batéria a nabíjanie

Dva ks batérií CR2 3V sú súčasťou balenia. Ich životnosť sa pohybuje v rozmedzí 6 - 12 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií. Stav batérie indikuje svetelná kontrolka.

 

Vodotesnosť

Prijímač obojku je dodávaný s plne ponoriteľným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode.

 

Počet psov

Pri dokúpení jedného prijímača je možné s výcvikovým obojkom Dogtrace D-Control 642 trénovať 2 psy zároveň, pomocou jednej vysielačky.

 

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami na ovládanie jednotlivých funkcií.

 

 

Dĺžka obojku

Remienok je z tkanej textílie v dĺžke 75 cm.

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malých psov Pre stredných psov Pre veľkých psov Podľa dosahu 300 až 600 metrov Podle značky Výcvikové obojky Dogtrace Podle typu Vibrační Zvukové Podle vodotěsnosti Ponořitelné Podle počtu psů Pro 2 psy Vodotěsné

Zobraziť celý popis

Parametre

Funkce vibrace, zvuk, světlo
Dosah 600 m
Funkce vibrace + zvuk + světlo
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost Vodotěsný
Dosah 600 m
Plemeno střední, velké, největší
Počet psů 2 psy
Napájení na baterie
Baterie v přijímači 2x CR2 3V
Baterie ve vysílači 2x AA
Síla vibrace 5
Délka obojku 15 - 72
Výdrž přijímače 3 - 6 měsíců
Výdrž vysílače 6 - 12 měsíců
Hmotnost přijímače 55
Hmotnost vysílače 88
Vodotěsnost Vodotěsný, Ponořitelný
Napájanie na baterie
Rozmer prijímača (š/v/h) 4,3 x 6,4 x 3,4
Rozmer vysielača (š/v/h) 5,3 x 11,9 x 2,8
velikost Pro velké psy, Pro střední psy, Pro největší psy

Súbory

9940-d-control-640.pdf

Súvisiace produkty

PetSafe 100m Little Dog

Na cestě 1 kusů, v pondelok 12. 6. u vás
169 €

Porovnať

Zľava -10%

Canicalm Premium

Skladom, v stredu 7. 6. u vás
85 €
76 €

Porovnať

Obojek a přijímač Dogtra 4500 Edge
Varianty (4)
černá modrá oranžová zelená

Obojok a prijímač Dogtra 4500 Edge

Skladom, v stredu 7. 6. u vás
266 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Dogtrace d-control 642 pro dva psy

Na cestě 1 kusů, v pondelok 12. 6. u vás
266 €

Porovnať