Petrainer PET620

Petrainer 620 je elektronický výcvikový obojok s dosahom 300 m a funkciami zvuk, 100 úrovní impulzu aj vibrácií. Zariadenie pre 1 - 2 psy je dobíjacie a vodeodolné do dažďa. Ergonomická vysielačka má prehľadné tlačidlá pre každú funkciu zvlášť a plynulé nastavenie impulzov otáčavým kolieskom. Zjednodušené párovanie! Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 90 kg.

Výber varianty produktu

99 € 82 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 16. 08. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Petrainer PET620

Model Petrainer 620 má vodeodolný prijímač (nevadí mu dážď a sneh), preto je tento obojok vynikajúcou všestrannou voľbou pre základný výcvik psa. Pre výcvik sú vám k dispozícii funkcie zvukového upozornenia a 100 úrovní sily korekcií ako pre impulz, tak aj pre vibrácie znamená naozaj širokú škálu nastavení, ktorá vám dovolí nájsť vhodnú intenzitu pre každé plemeno od 5 do 90 kg. Pokiaľ sa rozhodnete cvičiť 2 psy zároveň, s modelom Petrainer 620 vám v tom nič nebráni. Stačí dokúpiť ešte jeden prijímač pre druhého psíka. Veľkou výhodou tohto obojku tiež je, že prijímač je možné zapnúť a vypnúť na diaľku. Nový model výcvikového obojku Petrainer 620 zachováva ergonomický design vysielačky predchádzajúceho modelu (Petrainer 619) a plynulé nastavenie intenzity korekcií otáčavým kolieskom, čo umožňuje ladiť korekcie veľmi presne a do detailu. Obojok disponuje ohybovým senzorom a šetrí tak energiu – akonáhle snímač zaznamená, že nedochádza k pohybu, prepne sa do režimu stand-by. Výcvikový obojok disponuje nabíjacím prijímačom aj vysielačkou.

 

 

Dosah obojku

Petrainer PET620 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 300 metrov. Tento obojok je preto voľbou pre základný terén - ako záhrada, park alebo cvičák, pretože dosah obojku môže v praxi vplyvom prostredia trochu klesnúť. Do bežného prostredia je vzdialenosť do 300 m úplne dostatočná, pre náročný výcvik v lese alebo horách voľte modely s vyšším dosahom.

 

Typ korekce 

Petrainer PET620 je vybavený zvukovým upozornením, vibráciou a impulzom. Vibrácie a impulz si môžete nastaviť v 100 úrovniach. Jednoducho si tak obojok vyladíte na mieru pre každého psíka. Na úpravu a nastavenie sily slúži koliesko, ktorým otáčate a môžete tak nastaviť veľmi jemné zmeny v intenzite korekcií. Vysielačka ponúka pre každú funkciu tlačidlo zvlášť, takže ovládanie je veľmi jednoduché.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka u Petrainer PET620 je osadená dobíjacím Lítium-Ion akumulátorom o kapacite 550mAh a jej výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 14 dní. V prijímači je tiež dobíjací akumulátor s kapacitou 240mAh a jeho výdrž sa pohybuje okolo 3 až 7 dní.

 

                    Vodotesnosť

Petrainer PET620 je dodávaný s vodeodolným prijímačom (nevadí mu dážď, sneh) s označením IPX6. Obojok nie je určený na plávanie a potápanie psa.

 

 

Počet psov

Petrainer PET620 je možné použiť na ovládanie viacerých psov naraz bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť až pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

Petrainer PET620 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 68 cm.

 


Váha a rozměry

Vysielačka má šírku 4,2 cm, výšku 13,5 cm (vrátane antény), hĺbku 2,5 cm a jej váha je 73 gramov (vrátane antény a batérie). Prijímač má šírku 6 cm, výšku 3 cm, hĺbku 3 cm a jeho váha je 49 gramov.

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

š.6 x v.3 x h.3 cm

Technické parametre

Hmotnosť vysielača 73 g
Hmotnosť prijímača 49 g
Vodotesnosť voděodolný
Napájanie nabíjecí
Dĺžka obojku 20 - 68 cm cm
Počet psov 1 - 2 psy
Hmotnosť prijímača 49g
Hmotnosť vysielača 73 g
Rozmer prijímača š.6 x v.3 x h.3 cm
Rozmer vysielača š.4,2cm x v.9,8 cm x h.1,7cm
Dĺžka obojku 20 až 68 cm
Funkcia zvuk + vibrace + el.impulz
Nastavenie impulzov 100 úrovní
Počet psov 1 - 2 psy
Vodotesnosť voděodolný
Napájanie prijímača Nabíjecí
Napájanie vysielača dobíjecí akumulátor
Batérie v prijímači Li-Ion
Nastavenie vibrácií 100 úrovní
Výdrž vysielača až 14 dní
Výdrž prijímača až 7 dní
Displej Ano, podsvícený
Napájanie nabíjecí akumulátor

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.