Reedog MX-3200 Camo Extreme

Reedog MX-3200 Camo Extreme je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie, a impulz v 10 úrovniach. Na dosah 3km môžete cvičiť aj 3 psov pomocou jedinej vysielačky vybavené podsvieteným displejom. Zariadenie je vodotesné a nabíjací.

Výber varianty produktu

337 € 279 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 13. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Reedog MX-3200 Camo Extreme

MX-3200 Camo Extreme je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, 10 úrovní vibrácie a impulz v 10 úrovniach. Na dosah 3 km môžete cvičiť aj 3 psov pomocou jedinej vysielačky vybavené podsvieteným displejom. Zariadenie je vodotesné a nabíjací.

Prepracovaná technológia vám spríjemní zaobchádzanie radou možností ako Automemory (uloženie posledného nastavenia), DryDog (vodotesný pre ponorenie 1 m pod hladinu) a QuickCharge (rychlonabití prijímač a vysielačky).

Hlavné funkcie obojku

  • Dosah 3 200 metrov v otvorenom prostredí
  • Ovládanie až 3 psov pomocou jednej vysielačky
  • 10 úrovní impulzu
  • 10 úrovní vibrácie
  • Pre každú funkciu tlačidlo zvlášť - zaistené jednoduché a pohotové ovládanie
  • 3 tlačidlá pre výber psa, pre každého psa jedno tlačidlo
  • Podsvietený LCD displej s ukazovateľom sily impulz
  • Automemory - obojok si pamätá nastavené funkcie, ak prepnete na iného psa, budete mať uložené nastavenia pre daného psa
  • DryDog technológie z - vodotesný obojok aj vysielačka, pes sa môže s obojkom ponoriť až do hĺbky 1 metrov.
  • QuickCharge - rýchlonabíjanie obojkov aj vysielačky. Oboje zariadenie sa nabije v priebehu 2 hodín.

 

 

Typ korekce 

Výcvikový obojok Reedog MX-3200 Camo Extreme s funkciami zvuk, vibrácie a impulz v 10 úrovniach.

 

Dosah obojku

Reedog MX-3200 Camo Extreme vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 3200 metrov. Tento dosah je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Reedog MX-3200 Camo Extreme je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

  

Baterie a nabíjení

Vysielačka u Reedog MX-3200 Camo Extreme je osadená dobíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 545mAh a prijímač 650mAh. Vysielačka aj prijímač disponuje technológiou QuickCharge, vďaka ktorej sa nabije v priebehu 2 hodín.

  

Počet psů 

Reedog MX-3200 Camo Extreme je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho prijímača ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 3 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Displej 

Reedog MX-3200 Camo Extreme má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako vo dne, tak aj v noci.

 

Vodotěsnost 

Reedog MX-3200 Camo Extreme disponuje technológiou DryDog s označením IPX7, ktorá zaisťuje maximálnu ochranu proti vniknutiu vody. Obojok je tak plne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metrov (max. Po dobu 30 minút). Vysielačka je pogumovaná a vodeodolná, nevadí dážď, sneh alebo bahno, ale nesmie dôjsť k ich ponorenie do vody.

  

Délka obojku

Reedog MX-3200 Camo Extreme má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70cm. Je tak vhodný pre najmenších aj najväčšie plemená psov.

 
Váha a rozměry

Vysielačka má výšku 13.3cm, šírku 5.6cm, hĺbku 3.3cm a jej váha je 95 gramov. Prijímač má šírku 7.3cm, výšku 4.1cm a hĺbku 3.8cm a jeho váha je 90 gramov.

 

 

 
Technické parametre

Batérie v prijímači 650 mAh
Batérie vo vysielači 545 mAh
Výdrž vysielača 10 - 14 dní
Výdrž prijímača 3 - 7 dní
Displej LCD podsvícený
Funkcia impuls + vibrace + zvuk
Napájanie nabíjací
Frekvence 433,92 MHz
Hmotnosť vysielača 95 g
Hmotnosť prijímača 90 g
Rozmer vysielača (š/v/h) 13,4 x 5,7 x 3,3 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 7,8 x 4,1 x 4,1 cm
Dĺžka obojku 20 - 75 cm
Protištěkací mód nie
Síla zvuku 1
Sila vibrácie 10
Sila impulzu 10
Dosah 3200 m
Počet psov 1 - 3 psy
Vodotesnosť vodotěsný (ponořitelný)
Batérie v prijímači 450mAh

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.