Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Fontána Drinkwell Original

Fontánka Drinkwell Original je z kvalitného plastu a využíva patentovaný systém voľne padajúceho prúdu vody, ktorý mačky a psy milujú. Kapacita 1,5 litrov pomáha dodržiavať pitný režim všetkých domácich maznáčikov, bez ohľadu na veľkosť plemena.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Objednávky do 27. 3. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 29. 3.

63 € 52 € bez DPH
ks
Kód produktu: P1108
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre Príslušenstvo(2)
Fontána Drinkwell…
63 €

Popis produktu

Fontánka Drinkwell Original z kvalitného plastu využíva patentovaný systém voľne padajúceho prúdu vody. Kapacita 1,5 litrov pomáha dodržiavať pitný režim všetkých domácich maznáčikov, bez ohľadu na veľkosť plemena. Plastová fontána Drinkwell Original od renomovaného výrobcu Petsafe pomáha dodržiavať pitný režim vašich domácich maznáčikov. Svojou veľkosťou a prevedením je Drinkwell Original vhodná pre všetkých psov bez rozdielu plemena, tečúca voda sa však zapáči tiež mačkám. Táto fontána má veľmi tichú prevádzku a vášmu miláčikovi ponúkne vždy čerstvú a čistú vodu. Mnoho veterinárov odporúča použitie fontánok, pretože sa môže znížiť riziko vytvorenia močového piesku a kameňov! Výhodou fontány je zabudovaný zásobník a filter, ktorý zabraňuje tomu, aby sa čiastočky ako chlpy alebo zvyšky krmiva nedostali do pumpy a zároveň zbavuje vodu nežiaduceho zápachu. Vďaka novému dizajnu a použitie kvalitnej pumpy je fontánka Drinkwell Original takmer bezhlučná.

 

 

Prečo je čerstvá, tečúca voda taká dôležitá?

Výskum ukázal, že jedným z najlepších spôsobov, ako zlepšiť zdravie zvieratka je pitím väčšieho množstva čistej vody čo fontánky Drinkwell® umožňujú. Pomocou patentovaného systému voľne padajúcej vody fontánky neustále vodu okysličujú. Filter z dreveného uhlia odstraňuje z vody akýkoľvek zápach a zlú chuť a tak podnecuje zvieratko na pitie väčších množstiev čistej a sviežej vody.

 

Základné informácie a charakteristika:

  • Vodopád ako z kohútika
  • Plynule nastaviteľný tok vody
  • S uhlíkovým filtrom pre čerstvú čistú vodu
  • Rampa redukuje špliechanie vody
  • Takmer bezhlučná vďaka kvalitnej pumpe
  • Zabudovaná nádržka na vodu, množstvo cca 8,5 litrov
  • Protišmykový podstavec
  • Slaboprúdový systém 12V

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Fontány Fontány Chovateľstvo Misky a fontány Misky Podľa plemena Podľa značky Pre malých psov Pre stredných psov Pre veľkých psov Podľa značky Fontány a dávkovače vody pro kočky Drinkwell

Zobraziť celý popis

Parametre

Materiál plast
Plemeno malé, střední
Objem vody 1.5 litrů
velikost Pro malé psy, Pro střední psy

Súbory

drinkwell-original.pdf

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené

Fontána Drinkwell Original

Skladom, v stredu 29. 3. u vás
63 €

Porovnať