Fotopast Bunaty Full HD
Fotopast Bunaty Full HDFotopast Bunaty Full HDFotopast Bunaty Full HD
Zľava
39 €

Fotopasca Bunaty Full HD

Akcia

Novinka roku 2015/16. To najlepšie na zlodejov a zver bez kompromisu! Vyrobeno pre Českú a Slovenskú republiku, kompletné české menu a kvalitný český manuál! Jediná nám známa fotopasca na trhu kombinujúca skvelé maskovanie s minimom lesklých plôch na prednej časti fotopasce.

Pôvodne 246 € 207 € 171 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v stredu 06. 11. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Fotopasca Bunaty Full HD

Novinka roku 2015/16. To najlepšie na zlodejov a zver bez kompromisu! Vyrobeno pre Českú a Slovenskú republiku, kompletné české menu a kvalitný český manuál! Jediná nám známa fotopasca na trhu kombinujúca skvelé maskovanie s minimom lesklých plôch na prednej časti fotopasce. Presne zameriate fotopascu laserovým ukazovátkom a zároveň všetko, čo fotopasca bude snímať, vidíte na veľkom displeji na prednej strane fotopasce! Všetky fotopasce Acorn, Scoutguard, Keepguard a fotopasti iných značiek majú displeje na zadnej časti fotopasce, preto musíte zameranie fotopasce pri montáži odhadovať! Nočná kvalita fotografií sa vyrovná alebo prevyšuje dražšie modely iných značiek a zachováva celkom neviditeľné nočné snímanie!Video so zvukom v FULL HD kvalite! Citlivé pohybové čidlo! Fotopasca vyladená skutočne do detailu za priaznivú cenu! 

Technické údaje

Telo prístroja maskované s minimom lesklých plôch
Ovládanie pomocou farebného displeja na prednej strane fotopasce
Obrazový snímač CMOS až 12MP podľa nastavenia 
Objektív F / NE = 3,1 mm
FOV (Zorné pole) = 52 °
IR-dosvit až 15m
Pamäťová karta až SD 16GB
Obrazové rozlišenie až 12MP podľa nastavenia
Rozlíšenie videa až 1080P FULL HD
PIR nastaviteľná citlivosť (Vysoká / Normálná / Nízka)
Rýchlosť spúšte 0,8s
Dĺžka videa až 60s
Otlačok razítka na fotografii - dátum + čas
Napájenie 8 × AA
Rozmery 132mm x 88mm x 65mm

PREČO PRÁVE FOTOPASCA BUNATY?

1.Skvelé maskovanie a spracovanie s dokonalou izoláciou proti nepriaznivým vplyvom

Minimum lesklých plôch na prednej strane fotopasceNeviditeľný prísvit opticky maskovaný do menších častí a tým znižuje možnosť odlesov za denného svetla. Fotopasca Bunaty sa jednoducho maskuje. Kvalitné spracovanie všetkých plastových dielov s predným krytom v 3D!  

2.Veľký LCD displej logicky umiestnený na prednej časti fotopasce, po odklopení predného krytu!

3.Integrované Laserové ukazovadlo, ktoré Vám opäť usnadní zameranie fotopasce na požadovaný cieľ.

Požaduje zákazník inštalovať fotopascu do vyšších miest,  býva veľmi obtiažné zamerať správne fotopascu,ale u fotopasce BUNATY zapnete jednoducho laserové ukazovadlo, máte tak fotopascu zameranú behom chvíle a všetko si ešte jednoducho overíte na veľkom displeji! Len veľmi obtiažne budete na trhu hľadať fotopascu s laserovým ukazovadlom a predným displejom, ktorý bude zobrazovať aktuálne snímanú plochu! Žiadna fotopasca Acorn,ScoutGuard, Keepguard, UO Vision toto neumožňuje!

4.Vypínanie a zapínanie je u fotopascí BUNATY jednoduché !

Fotopasca BUNATY má prepínač veľký, prehľadný a umiestnený pod predným krytom. Kryt fotopasce odklopíte a jednoducho prepínač prepnete do požadovanej polohy!

5.Výmena batérií je u fotopasce BUNATY naozaj jednoduchá !

Fotopascu nemusíte demontovať, iba odklopíte predný kryt, stlačíte tlačítko a vysuniete  zásobník  s batériami. Potom vymeníte za nové a zásobník späť zasuniete, nemusíte tak fotopascu zložiť napríklad zo stromu!

6.Zistenie stavu batérií u fotopasce BUNATY je narozdiel od iných fotopascí jednoduché! 

Jednoducho odklopíte predný kryt a na veľkom displeji vidíte stav batérií. U fotopasce Acorn (mimo starého modelu 6210 so slabým neviditeľným bleskom) vďaka umiestnení displeja na zadnej strane fotopasce musíte vždy fotopascu demontovať pre zistenie stavu batérií !

7.Skvelá kvalita nočných fotografií, ktorá prevyšuje aj omnoho drahšie fotopasce. 

8.VIDEO vo FULL HD kvalite so záznamom zvuku!

Len veľmi obtiažne budete hľadať na trhu fotopascu v tejto cenovej hladine so záznamom videa a so zvukom v FULL HD kvalite! Fotopasca BUNATY vie kombinovať fotografovanie, tak aj záznam videa tzn., pri zaznamenaní pohybu fotopasca podľa Vášho nastavenia urobí fotografiu, video alebo fotografiu s videozáznamom.

9.Kvalitné multizónové pohybové čidlo reagujúce na teplo s maximálnym dosahom !

10.Fotopasca Bunaty je vyrobená pre Českú a Slovenskú republiku čím garantuje kvalitný a rýchly servis! Kompletné české menu a kvalitný český manuál je samozrejmosťou.

Fotopasca BUNATY má ďalšie funkcie ako napr. časovač , kde si môžete nastaviť od kedy do kedy má byť fotopasca aktivna. Funkcia časozber je ideálna pre monitorovanie veľkých plôch alebo akékoľvek iné časozberné snímanie, kedy fotopasca fotí v pravidelnom intervalu bez nutnosti zaznamenania pohybu!
Technické parametre

Čeština áno
Osvětlení IR neviditelné
Foto 12 Mpx
GSM brána NE
SMS ovládání NE
Video ANO (HD)
Dosvit 15 m
Displej LCD
Objektiv F / NE = 3,1 mm
Externí paměťová jednotka až SD16GB
Rychlost odezvy 0,8 s
Napájení 8 × AA

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.