Fotopast Forestcam LS880
Fotopast Forestcam LS880Fotopast Forestcam LS880Fotopast Forestcam LS880 Ukáž video
Zľava
16 €

Fotopasca Forestcam LS880

Akcia

Nové a moderné fotopasce FORESTCAM Vás zaujmú nielen svojim vzhľadom a kompaktnosťou, ale predovšetkým svojou funkčnosťou a domyslným návrhom. Fotopasca FORESTCAM LS880 vybavená GSM modulom pre okamžité odoslanie snímkov v rozlíšení 800x600 na email alebo mobil ako MMS. Vysoké krytie IP67 predurčuje použitie v najnáročnejších podmienkách. 

Pôvodne 288 € 273 € 226 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v stredu 06. 11. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Fotopasca Forestcam LS880

Fotopasca FORESTCAM LS880 vybavená GSM modulom pre okamžité odoslanie snímkov v rozlíšení 800x600 na email alebo mobil ako MMS. Vysoké krytie IP67 predurčuje použitie v najnáročnejších podmienkách. Vstavaná LCD obrazovka na čelnej strane umožní dokonalé zameranie fotopasce. Zárukou kvalitných záznamov je 12Mpx rozlíšenie fotografií a rozlíšenie videa v norme 1080p. Dosah neviditeľného nočného osvitu IR diod 940nm je 15 metrov.

Medzi ďalšie silné stránky fotopasce patrí management časovačov. Pokiaľ napríklad potrebujete, aby fotopasca pracovala len v nočných hodinách, nie je nič jednoduchšieho, než fotopascu na časový úsek nastaviť. Fotopasca umožní nastaviť až 3 rozdielné časové úseky.

Vďaka GSM modulu je možné s fotopascou FORESTCAM LS880 prenášať spravené snímky rovno na mobil alebo email. Stačí vložiť do fotopasce SIM kartu a môžete odosielať. Budete tak vždy informovaní o dianí v mieste inštalácie.

Pokiaľ svetelné podmienky dovolia, ide na fotopasci aktivovať laserové ukazovátko, ktoré presne zobrazí bod zamerania.

Kvalitný obrazový chipset vytvára veľmi pestré a ostré denné záznamy. V noci je využívaný prísvit, ktorý je neviditeľný pre ľudské oko, ktoré v prípade použitia pre poľovníctvo neruší zver. Čo sa týka natáčania videosekvencií ide s fotopascou FORESTCAM vytvárať až minútu dlhé videá v rozlíšení full HD, vrátane zvukovej stopy. Kvalita videa je v rozlíšení 1440x1080 a tým sa radí medzi ty najvyššie s akou sa u fotopascí môžeme stretnúť.

Naviac nemusíte mať obavy, že nebudete vedieť fotopascu nastaviť. Nastavenie je v českom jazyku a je naozaj jednoduché, a tak ho zvládne každý!

Samotná výmena batérií je veľmi jednoduchá.

 Ukážka videa

Ukážky fotografií

 
Technické parametre

Čeština áno
Rychlost odezvy 0,7s
Nastavení jasu přísvitu ANO (5-10-15m)
Vzdálenost snímání PIR čidla 25m
Záznam videosekvencí (FullHD / HDReady/ D1)
Rozlišení fotografie 12MP=4000x3000 / 8MP = 3264x2448 / 5MP = 2592x1944 / 3MP = 2048x1536
Výdrž na bateriích 3 až 6 měsíců
IR blesk 15m max
Zobrazovací senzor CMOS senzor 5 megapixelů
Rozhraní USB, konektor pro externí zdroj
Programování LCD nebo přes vytvořený soubor na SD kartě
Napájení 8 ks AA tužkových baterií (ideálně lithiové)
Externí paměťová jednotka SD karta (8MB až 32GB)
Závit pro stativ áno
Objektiv F=2.8, FOV 55° automatická IR clona
Displej 2" barevný
Ovladač NE
Skříňka maskovaná, sendvičová
Video ANO
SMS ovládání NE
GSM brána ANO
Osvětlení led-diodová 30ks
Záznam zvuku áno
Duální časovač nie
Podpora GPRS nie
Neviditelný přísvit ANO

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.