Fotopast UOVision 535 Panda
Fotopast UOVision 535 PandaFotopast UOVision 535 Panda

Fotopasca UOVision UV 535 Panda

Nová špičková maskovacia fotopasca od prémiovej značky UOVision! Celkom neviditeľný osvit, jednoduchá obsluha, robustné prevedenie. Fotopasca UOVision 535 Panda je ideálna fotopasca pre každého, kto chce monitorovať pohyb lesnej zvere, ale výborne poslúži aj pre monitorovanie majetku. Všetky fotopasce od výrobca UOVision sú v plne českej lokalizácii. Modely sa naviac vyrábajú v prevedení "poľná šeď", alebo "Real Tree" (pre maskovanie v prírode).

 

157 € 130 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v piatok 20. 08. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Fotopasca UOVision UV 535 Panda

Najnovejšia fotopasca proti zlodejom, ktorá vyniká netradičným vzhľadom a kvalitnými parametrami. Uplatnenie nájde ale aj v lese. 

Fotopasca UOVision 535 Panda  je špičková maskovaná fotopasca s 1,5" LCD displejom, disponuje celkom neviditeľným a pritom veľmi účinným IR osvetlením o vlnovej dĺžke 940 nm, skryté naviac čiernou clonou, širokopásmové PIR čidlo, ktoré fotopasca aktivuje ihneď, akonáhle objekt vstúpi do zorného poľa objektívu. Menu je samozrejme v češtine a je prehľadne členené do jednotlivých kapitol, vďaka nemu už nemusíte pre nastavenie každého parametra preklikávať celým menu. Táto fotopasca ponúka rozlíšenie fotografií 6MPx.

K zabezpečení fotopasce je možno objednať priebežný lanový zámok.

Využití:
Poľovníci - sledovanie zvere
Stráženie chaty, chalupy
Sledovanie zaparkovaného auta
Sledovanie sadu
Polícia - ochrana skládok
Vonkajšie i vnútorné zabezpečenie obecne
Technické parametre

Čeština áno
Dosvit 10 - 13 m
Rozhraní USB, SD, konektor pro externí zdroj
Programování LCD nebo přes vytvořený soubor na SD
Napájení 8 ks. AA baterií - nouzově 4 ks.
Rychlost odezvy 1,2 s
Max dosah PIR (člověk) 25°C 15 - 20 m
Externí paměťová jednotka SD až 16 GB
Objektiv F/NO: 3.0 FOV (úhel záběrů): 52°
Displej 1.5" LCD barevný
Ovladač vestavěný uvnitř boxu
Foto + video nie
Skříňka maskovaná, otevírací
Video ANO
SMS ovládání NE
GSM brána NE
Foto ANO
Přehrání video Pouze první snímek
Osvětlení IR neviditelné
Závit pro stativ áno
Prohlížení foto áno
Záběr PIR Celá plocha záběru(multizon.)

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.