SportDog TEK 1.0 Tracking

SportDog TEK 1.0 Tracking je revolučný rádiovo riadený GPS obojok pre psy. Pomocou TEK 1.0 môžete sledovať aktuálnu polohu svojho psa až do vzdialenosti 11 km aj v tom najnáročnejšom teréne. Celé zariadenie je nabíjacie, ponoriteľné do 7,5 metrov a navrhnuté pre tie najnáročnejšie podmienky.

Výber varianty produktu


30 dní
na vyskúšanie

SportDog TEK 1.0 Tracking

SportDog TEK 1.0 Tracking je najlepší GPS obojok pre psov s možnosťou dokúpenia výcvikového modulu. Súprava je tvorená dvomi časťami: obojkom s elektronikou (GPS modul, rádiový vysielač) a ručnou stanicou uživateľa (vysielačka). Spojenie ručnej stanice s obojkom na krku psa je rádiové, tj. systémom vysielač - prijímač, bez potreby použitia siete GSM (pre mobilné telefóny). Nie je teda potreba SIM karta, neplatia sa žiadne poplatky za prenos mobilnému operátorovi ani použitie nezávisí na pokrytí signálom GSM. Na displeji ručnej stanice sa zobrazuje aktuálny smer a vzdialenosť k sledovanému psovi (psom) a zároveň jeho rýchlosť pohybu. Pomocou SportDog TEK 1.0 Tracking  je možné súčasne sledovať až 12 psov. Zariadenie je robustné, odolné a plne vodotesné a ponoriteľné až do 7,5 metrov. SportDog TEK 1.0 Tracking je navrhnutý a prispôsobený praktickým potrebám práce so psami v teréne. Prikúpením výcvikového modulu ho je možné rozšíriť o kombináciu výcvikového obojku a GPS obojku.

 

 

 

Dosah obojku

SportDog TEK 1.0 Tracking Vám pomôže sledovať Vašeho psa na vzdialenosť až 11 km. SportDog TEK 1.0 je špeciálne navrhnutý pre použitie v tých najnáročnejších podmienkach (les, terén) a nedochádza u neho k strate signálu ako u iných typov GPS. 

 

Funkcie GPS

SportDog TEK 1.0 Tracking funguje na princípe GPS, bez použitia GSM siete a nutnosti SIM karty. Na vysielačke vidíte neustále aktuálnu polohu psa do vzdialenosti až 11 km.

 

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka u SportDog TEK 1.0 Tracking je osadená nabíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom o kapacite 1900 mAh a prijímač 1250mAh. Obojok aj vysielačku nabijete pomocou duálnej nabíjačky behom 2 hodín. Na jedno nabitie vydrží vysielačka aj prijímač v prevádzke až niekoľko dní.

 

Vodotesnosť 

SportDog TEK 1.0 Tracking disponuje technológiou DryTek, vďaka tomu je vysielačka aj prijímač plne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov. SportDog TEK 1.0 Tracking je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, blato). 

 

Počet psov 

SportDog TEK 1.0 Tracking je možné použiť pre sledovanie a výcvik viacerých psov súčasne, bez stráty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť pre výcvik a sledovanie až 12 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačítiek prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Displej 

SportDog TEK 1.0 Tracking má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať a sledovať  ako vo dne, tak aj v noci. Na displeji máte všetkých ukazovateľov - vzdialenosť psa od Vás, jeho rýchlosť pohybu, typ korekcie, počet psov, silu impulzov, silu signálu a indikáciu stavu nabitie/vybitie batérie atď.

 

Dĺžka obojka

SportDog TEK 1.0 Tracking má veľmi pevný a kvalitný pogumovaný obojok. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 6 cm, výšku 12 cm, hĺbku 3 cm a jej váha je 187 gramov. Prijímač má šírku 9,3 cm, výšku 2,7 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho váha je 230 gramov. 

 
Technické parametre

Hmotnost vysílače 187 g
Funkce GPS
Napájení nabíjecí
Výdrž přijímače 3 - 5 dní
Výdrž vysílače 3 - 5 dní
Vodotěsnost ponořitelný
Zobrazení nemapové
Navigační systém GPS
Dosah obojku 11 km
Hmotnost přijímače 230 g
Kompas áno
Počet psů 1 -12
Délka obojku 20 - 70 cm
Baterie v přijímači 1250 mAh
Baterie ve vysílači 1900 mAh
Rozměry přijímače 9,3 x 2,7 x 3,5 cm
Rozměry vysílače 6 x 12 x 3 cm
Frekvence 163 - 170 MHz

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.