SportDog TEK 2.0 Tracking & Training

SportDog TEK 2.0 Tracking & Training je revolučné a jediné riešenie na svete, ktoré v sebe kombinuje kvalitné GPS pre psy a precízny elektronický výcvikový obojok. Pomocou TEK 2.0 môžete sledovať a cvičiť svojho psa až do vzdialenosti 16 km. Celé zariadenie je nabíjacie, ponoriteľné do 7,5 metrov a navrhnuté pre tie najnáročnejšie podmienky.

Výber varianty produktu

1 274 € 1 053 € bez DPH
Skladem 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 12. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

SportDog TEK 2.0 Tracking & Training

SportDog TEK 2.0 Tracking & Training je revolučné a jedinečné riešenie, ktoré v sebe kombinuje kvalitné GPS pre psy a precizný elektronický výcvikový obojok. Nový SportDog TEK 2.0 ponúka modernejšiu technológiu sledovania, ktorá je spoľahlivejšia a presnejšia než kedykoľvek predtým. Užite si úplnú kontrolu nad svojim psom alebo dokonca až 21 psami (pridaním náhradného prijímača TEK 2.0). Tek 2.0 ponúka spojenie prémiových funkcií, spolu s lokalizáciou Vášho psa pomocou predinštalovaného a plnofarebného 1:100.000 mapového systému. Jednoducho povedané, žiadny iný systém Vám neumožní sledovanie psa s takou istotou. Pomocou tohto zariadenia môžete psa sledovať v akomkoľvek teréne, a to v dosahu až 16 km. SportDog TETK 2.0 disponuje vyspelou technológiou HopTek ™, ktorá kombinuje GPS + GLONASS navigáciu (satelity). Vysielačka kontroluje pohyb psa v teréne pomocou elektronického kompasu a aktuálnu rýchlosť pohybu až do počtu 21 obojkov. Každý komponent je plne vodotesný a ponoriteľný pomocou DryTek technológie až do 7,5 metrov. Pomocou TEK 2.0 budete mať vždy presný prehľad o pohybe psa aj v členitom teréne, a to vďaka topografickým mapám v mierke 1: 100,000, ktoré si bez ďalších príplatkov budete môcť vždy aktualizovať. TEK 2.0 poskytuje také záručnú lehotu 3 roky.

 

 

Hlavné vlastnosti:

 • Kompaktné ovládacie zariadenie - vysielačka ponúka instantné zaznamenanie bodu, v ktorom sa pes práve nachádza a aktuálnu rýchlosť pohybu  21 psov súčasne, a to do vzdialenosti 16 km
 • Topografické mapy presne zaznamenávajú pohyb psa v členitom teréne pomocou novodobej technológie HopTek , ktorá využíva na lokalizáciu dva satelity (GPS a GLONASS).
 • Zariadenie je kompletne vodotesné a ponoriteľné ** za pomoci renomované technológie DryTek™
 • S hodinovým nabíjaním a 24 hodinovou prevádzkovou dobou pri aktualizácii polohy každé 3 sekundy je TEK lídrom na trhu
 • Sledovanie GPS polohu  21 psov - po zakúpení dodatočných obojkov
 • Možnosť lokalizácie psa až na vzdialenosť 16 km
 • Topografické mapy v mierke 1:100 000
 • Prispôsobiteľná frekvencia aktualizácie pohybu psa (min. každé 3 sekundy)
 • Zobrazenie aktuálnej rýchlosti pohybu psa, smeru pohybu a vzdialenosti od Vás
 • Každý pes (obojok) je označený vlastnou farbou a menom
 • 3 ročná záručná lehota

 
Kompas a traťové body

 • Zabudovaný elektronický traťový kompas s 3 osami
 • Uloženie do 1000 traťových bodov
 • Uloženie Vašej aktuálnej pozície a pozície psa ako traťového bodu a navigácie do daného bodu

 

Hlasová funkcia

 • Indikuje počuteľný záznam aktivity jednotlivých psov v poradí ako sú zadané na obrazovke
 • Ohlasuje mená psovupozornenie (ako stojí, šteká), smer, vzdialenosť a rýchlosť pohybu
 • Nastavenievypnuté alebo update každých 1,2 alebo 5 minút.

 

Dosah obojka

SportDog TEK 2.0 Tracking & Training Vám pomôže trénovať a sledovať Vášho psa na vzdialenosť až 16 km. SportDog TEK 2.0 je špeciálne navrhnutý pre použitie v tých najnáročnejších podmienkach (les, terén) a nedochádza uňho k strate signálu ako pri iných typoch GPS. SportDog TETK 2.0 disponuje vyspelou technológiou HopTek ™, ktorá kombinuje GPS + GLONASS navigáciu (satelity).

 

Typ korekcie 

SportDog TEK 2.0 Tracking & Training má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie aj elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 99-tich úrovniach. Systém ponúka aj 3 módy nastavenia stimulácie - krátky impulz, dlhý impulz a automaticky sa zvyšujúci. 

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka u SportDog TEK 2.0 Tracking & Training je osadená nabíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom o kapacite 4400mAh a prijímač 2000mAh. Obojok aj vysielačku nabijete pomocou duálnej nabíjačky behom 2 hodín. Na jedno nabitie vydrží vysielačka aj prijímač v prevádzke až niekoľko dní.

 

Vodotesnosť 

SportDog TEK 2.0 Tracking & Training disponuje technológiou DryTek, vďaka tomu je vysielačka aj prijímač plne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov. SportDog TEK 1.0 Tracking & Training je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode, alebo v extrémnych podmienkach (les, blato).

 

Počet psov 

SportDog TEK 2.0 Tracking & Training je možné použiť na sledovanie a výcvik viacerých psov súčasne, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť pre výcvik a sledovanie  až 21 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidiel prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Displej 

SportDog TEK 2.0 Tracking & Training má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať a sledovať vo dne ale aj v noci. Na displeji máte všetky ukazovatele - zobrazenie na mape, vzdialenosť psa od Vás, jeho rýchlosť pohybu, typ korekcie, počet psov, silu impulzov, silu signálu a indikácia stavu batérie atď.

 

Dĺžka obojka

SportDog TEK 2.0 Tracking & Training má veľmi pevný a kvalitný pogumovaný obojok. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 70 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 6,5 cm, výšku 14 cm, hĺbku 3,8 cm a jej váha je 295 gramov. Prijímač má šírku 9,4 cm, výšku 3,4 cm, hĺbku 3,9 cm a jeho váha je 190 gramov. 

 

V čom vám GPS pomôže?

 • rýchle nájdenie strateného či zatúlaného psa 
 • zaručí vám prehľad o každom kroku vášho psa pri love, záchranárskej činnosti či prechádzke

 

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 
Technické parametre

Hmotnosť vysielača 295 g
Dosah obojku 16 km
Napájanie dobíjecí
Výdrž prijímača 1 - 5 days
Výdrž vysielača 1 - 5 days
Vodotesnosť ponořitelný
Zobrazení mapy
Navigační systém GPS
Funkcia GPS + zvuk + vibrace + puls
Kompas áno
Hmotnosť prijímača 190 g
Dotykový displej nie
Počet psov 1 - 21
Síla impulzu 99
Dĺžka obojku 20 - 70 cm
Batérie v prijímači 2000 mAh
Batérie vo vysielači 4400 mAh
Rozmery prijímača 9,4 x 3,4 x 3,9 cm
Rozměry vysílače 6,5 x 14 x 3,8 cm
Frekvencia 163 - 170 MHz

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.