Sledovací obojek Tracker G1000 Maximal
Sledovací obojek Tracker G1000 MaximalTracker G1000 Maximal

Tracker G1000 Maximal

Tracker je komunikačný systém pre poľovníkov a ďalších outdoorových nadšencov, ktorý pozostáva z GPS obojku pre psa, sledovacej aplikácie a Tracker Live™ Cloud servisu. Tracker poskytuje spoľahlivé sledovanie psov a Vašich priateľov v reálnom čase na kvalitných terénnych mapách, satelitných mapách alebo cez kompas a komunikáciu v rámci skupiny.

745 € 616 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 08. 07. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Tracker G1000 Maximal

Tracker je komunikačný systém pre poľovníkov a ďalších outdoorových nadšencov, ktorý pozostáva z GPS obojka pre psa, sledovacej aplikácie a Tracker Live™ Cloud servisu. Tracker poskytuje spoľahlivé sledovanie psov a Vašich priateľov v reálnom čase na kvalitných terénnych mapách, satelitných mapách alebo cez kompas a komunikáciu v rámci skupiny.

Tracker G1000 Maximal je prvý GPS sledovací obojok, ktorý podporuje 3G sieť! Jedná sa o obojok budúcej generácie medzi GPS obojkami. 
Kompatibilita s 3G mobilnými sieťami prináša dlhodobú využiteľnosť vďaka pokrokovej technológii, ešte lepšie, rýchlejšie a spoľahlivejšie dátové spojenie a prenos! 

 

Z čoho sa Tracker systém skláda?
 

  • Z jedného alebo viacero obojkov podľa počtu psov.
  • Z akejkoľvek SIMkarty s dátami (napr. Tracker SIM)
  • Mobilnej aplikácie Tracker for Android alebo Tracker for iOS
  • Vášho mobilného zariadenia

Jeden mobilný telefón môže prijímať pozície psov aj z iných mobilných zariadení s Tracker aplikácií bez omedzenia počtu zariadení.

Ako Tracker systém funguje?

Pozíciu psa posiela každý obojok na centrálny server s vlastným ID do Fínska. Ten potom posiela pozície automaticky do Vašeho mobilu. Prenos pozícií ide cez mobilné dáta, preto je možné sledovanie v reálnom čase už každé 3 sekundy. Pretože dátový prenos u obojku je minimálny (asi 0,5MB za 1 deň sledovania v reálnom čase), sú náklady na používanie skoro nulové.

Kompatibilné aplikácie: Tracker pro Androind, Tracker Web App

V čem vám smart produkty pomůžou?

  • Smart produkty pro psy jsou efektivní pomůckou, díky které zabavíte vašeho čtyřnohé mazlíčka i když jste v práci. Díky novým smart produktům je spojení s vaším mazlíčkem mnohem jednoduší.
  • Nabídnou vám hru a zábavu pro vaše mazlíčky, přehled o jejich aktivitě a stravování, dohled nad jejich pohybem nebo audiovizuální kontakt i na dálku.
  • Můžete vaše psa nebo kočku sledovat, cvičit, lokalizovat, mluvit s ním a poslouchat co dělá, sledovat online, hrát si na dálku a nebo jen zaznamenávat jeho aktivitu či spánek.

 

V čom vám GPS pomôže?

  • rýchle nájdenie strateného či zatúlaného psa 
  • zaručí vám prehľad o každom kroku vášho psa pri love, záchranárskej činnosti či prechádzke

 
Technické parametre

Hmotnost přijímače 225 g
Rozměry přijímače 4,6 x 4,1 cm
Baterie v přijímači 1950 mAh
Předinstalovaná mapa TOPO BMS
Navigační systém GPS + GLONASS + GSM
Zobrazení mapové

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.