Alcatel GPS MoveTracker pre psy a mačky
Alcatel GPS MoveTracker pre psy a mačkyAlcatel GPS MoveTracker pre psy a mačkyAlcatel GPS MoveTracker pre psy a mačky

Alcatel GPS MoveTracker pre psy a mačky

Novinka od značky Alcatel, GPS zariadenie Move tracker sa radí medzi základnejšie, cenovo dostupné GPS zariadenia s aplikáciou v českom jazyku. Predávané s gumovým krytom pre zachytenie na obojok- nie je možné, aby sa teda zariadenie z obojku vyšmyklo.   

 

Výber varianty produktu

63 € 52 € bez DPH
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Alcatel GPS MoveTracker pre psy a mačky

Váš pes sa pri venčení "na voľno" rád rozbehne po stope a nedokážete ho za žiadnu cenu privolať naspäť? Máte strach o svoju mačku, ktorá sa rada túla aj niekoľko dní? Nechcete prísť o svoje auto, motorku, bicykel, kočiar, tašku či akúkoľvek inú cennú vec? Zabúdate si kľúče? So zariadením Alcatel MOVETRACK si môžete ušetriť veľa zbytočných nervov a starostí. 

GPS tracker zaistí zobrazenie polohy zvieraťa, záznam trasy zvieraťa, nastavenie bezpečnej zóny s upozornením po jej opustení zvieraťom (Geofence), pohotovostná doba je až 4 dni. 

 

Základná vlastnosť Alcatel GPS Move Track zariadenie

  • malý a ľahký (42X42X16.3mm, 33g)
  • nárazuvzdorný
  • vodeodolný (IP 67)
  • výdrž batérie až 4 dny
  • je potreba nano sim s aktivovanými dátami
  • funkcia geofence (virtuálne oplotenie)
  • silikonový obal pre uchytenie na obojok/silikonový obal na uchytenie napr. na batožinu v balení
  • kompatibilný s IOS i Android
  • nabíjací (USB kabel v balení)
  • čas dobíjania 2 hodiny

 
Technické parametre

Hmotnost přijímače 33 g
Rozměry přijímače 4,2 x 4,2 x 1,5 cm
Počet psů 1
Dosah obojku podle signálu
Funkce GPS + bezpečnostní zóna
Navigační systém GSM
Zobrazení mapové
Vodotěsnost voděodolný
Výdrž přijímače 1 - 3 dny
Napájení nabíjecí
Displej Ano

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.