Mishiko GPS obojok a merač aktivity
Mishiko GPS obojok a merač aktivityMishiko GPS obojok a merač aktivityMishiko GPS obojok a merač aktivity
Zľava
39 €

Mishiko GPS obojok a merač aktivity

Akcia

Mishiko je špeciálny GPS obojok a aktivity monitor, ktorý sleduje polohu a fyzickú aktivitu vášho psa. Disponuje pokročilou technológiou, luxusným designom a jednoduchou aplikáciou, ktorá prepojí obojok s vaším chytrým telefónom. Mishiko je kompletne vodotesný, nabíjací a funguje bez akéhokoľvek omedzenia po celom svete. 

Výber varianty produktu


Další varianty:
Pôvodne 183 € 144 € 119 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 30. 04. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Mishiko GPS obojok a merač aktivity

Mishiko je špeciálny GPS obojok a aktivity monitor, ktorý sleduje polohu a fyzickú aktivitu vášho psa. Disponuje pokročilou technológiou, luxusným designom a jednoduchou aplikáciou, ktorá prepojí obojok s vaším chytrým telefónom. Mishiko je kompletne vodotesný, nabíjací a funguje bez akéhokoľvek omedzenia po celom svete. V cene obojka je aj doživotná aktualizácia a použitie aplikácie zdarma! Neplatíte žiadne mesačné poplatky.

Hlavné výhody

  • Má štýlové a odolné hliníkové telo.
  • Žiadne tlačidlá. Pre zapnutie ho stačí potriasť!
  • Bezdrôtová nabíjacia stanica. Pre nabitie nemusíte Mishiko ani zložiť z obojka.
  • Úsporné a efektívne podsvietenie sa automaticky zapína po zotmení, aby ste ľahko našli svojho psa aj v noci.
  • Monitoring GPS polohy a fyzickej aktivity.
  • Unikátny algoritmus na výpočet normy pre viac ako 600 plemien.
  • Mishiko aplikácia dostupná pre operačný systém iOS aj Android.
  • Jednoduché a intuitívne ovládanie.
  • Automatické aktualizácie firmvéru.

Vodotesné a odolné hliníkové telo

Mishiko je chránený pred dažďom aj mlákami. GPS obojok je vodotesný a môže byť ponorený do vody na dobu až do 30 minút. Váš pes môže behať aj plávať kdekoľvek bez ohľadu na počasie vonku.

 

Automatické LED osvetlenie

Pokročilá konštrukcia Mishiko zariadenia je aj s praktickým podsvietením. Vďaka svetlu nájdete vášho psa jednoducho aj v noci. Rôzne typy svetla vám naznačia nabitie baterky, aktuálny stav a aktualizácie zariadenia.

 

 

Žiadne káble a bezdrôtové nabíjanie

Pre nabitie Mishiko obojka stačí umiestniť zariadenie na bezdrôtový nabíjací panel. Nemusíte nič odmontovať ani zapojiť, Mishiko nemá žiadne tlačítka a zapne sa automatický pri aktivite.

 

Cestujte spolu kdekoľvek po svete

Mishiko funguje po celom svete. Zabudnite na dátový roaming! Cestujte spolu so svojím miláčikom a zabudnite na hranice, kdekoľvek v Európe či v USA, váš pes je vždy pripojený.

 

 

Malé rozmery a na výber z dvoch farieb

Čierna a biela. Základné farebné riešenia Mishiko zariadenia sa hodia ku každému štýlu. Mishiko je jednoducho skvelý doplnok pre vášho psa. Rozmery obojka sú 52х49х20 mm a váha len 40 gramov.

 

 

 

Štýlový zvonku. Štýlový vo vnútri.

Software Mishiko a elektronické súčiastky sú vyvíjané tými najlepšími programátormi, inžiniermi a priemyslovými designérmi v kanceláriách v Moskve a Nižnom Novgorode. Ázijská pobočka rieši problematiku výroby a Európska divízia sa zaoberá biznis vývojom a predajom v Európe.

 

 

Už psa nikdy nestratíte!

Až 14 % domácich zvierat sa stratí a takmer žiadne z nich sa nevráti naspäť domov. Mishiko Obojok výrazne zlepšuje túto štatistiku. GPS obojok ukazuje polohu vášho miláčika v aplikácii na smartfóne s presnosťou do 4 metrov. Už budete vždy vedieť, kde máte svojho psa. Globálna SIM karta vám umožní monitorovať vaše domáce zviera dokonca kdekoľvek v Európe či USA.

 

 

 

Monitorujte zdravie a aktivitu

Obezita je pre psa v domácnosti najčastejším problémom a to dosť závažným, keďže sa v prípade obezity a nedostatku aktivity u psa skracuje život až o 2 roky.* Mishiko obojok s GPS vám poskytne neustály prehľad, koľko pohybu počas dňa váš pes spravil a či mal dostatok fyzickej aktivity. Náš tréningový plán berie do úvahy aj charakteristiku viac ako 600 plemien a taktiež individuálne údaje ako váha, vek, či pohlavie zvieraťa

 

 

Komunikujte a získajte priateľov

Aplikácia Mishiko je oveľa viac ako len príslušenstvo k GPS obojku. Mishiko uchováva údaje o zdraví vášho psa a združuje komunitu psičkárov. Používajte Mishiko obojok pri venčení každý deň, stanovte si nové ciele a spríjemníte si hrou všetky vaše prechádzky.

 

 
Technické parametre

Hmotnost přijímače 40 g
Rozměry přijímače 5,2 x 4,9 x 2 cm
Baterie v přijímači 450 mAh
Dosah obojku podle signálu
Funkce GPS + měření aktivity + bezpečnostní zóna + světlo
Navigační systém GSM
Zobrazení mapové
Vodotěsnost vodotěsný
Výdrž přijímače 1 - 3 dny
Napájení nabíjecí

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.