Garmin Delta SE

Garmin Delta SE je moderný elektronický výcvikový obojok pre všetky plemená psov od 15 kg do 90 kg s funkciami zvuk, vibrácie, dlhý a krátky impulz v 10 stupňoch. Na vzdialenosť až 800 m môžete cvičiť aj 2 psy pomocou jedinej vysielačky. Zariadenie je nabíjacie, odolné a ponoriteľné do 1 m.

 

 

 

370 € 306 € bez DPH
Skladem 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 13. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Garmin Delta SE

Výcvik psov nemusí byť zložitý. Len diaľkový ovládač a psí obojok Delta SE vám budú stačiť na to, aby ste svojho psieho spoločníka naučili sadnúť, zostať aj iné kúsky rýchlo a ľahko. Garmin Delta SE je moderný elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie, dlhý a krátky impulz v 10 stupňoch, otočením kolieska na ovládači jednoducho zvýšite, alebo znížite úroveň intenzity. Na vzdialenosť až 800 m môžete cvičiť aj 2 psy pomocou jedinej vysielačky. Zariadenie je nabíjacie, odolné a ponoriteľné do hĺbky 1 m. Ovládač ponúka jednoduché ovládanie pomocou troch tlačidiel a ergonomicky tvar pre pohodlné držanie. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 15 kg do 90 kg.

Hlavní funkce:

  • Jednoduchý výcvik vďaka ručnému ovládaču s 3 tlačidlami, ktorý padne akurát do ruky
  • Tri výcvikové korekcie - zvuk, vibrácie a 10 úrovní krátkeho a dlhého impulzu
  • Prepínač pre ešte ľahší výcvik dvoch psov naraz
  • Dosah až 800 m
  • Jednoduché ovládanie umožňuje sústrediť sa na psa počas výcviku
  • Krátke a dlhé kontaktné body
  • Robustný a odolný voči poveternostným vplyvom
  • Ponoriteľné zariadenie až do 1 m

 

 

 

Dosah obojku

Garmin Delta SE vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 800 metrov. Dosah 800 metrov je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Garmin je spoľahlivou voľbou pre použitie v meste, ale aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

 

Typ korekce 

Garmin Delta SE umožňuje korigovať správanie zvukovým upozornením, vibrácií a krátkym / dlhým elektrostatickým impulzom s reguláciou intenzity v 10 stupňoch. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek pohotovo zvýšiť alebo znížiť otočením kolieska na vysielači. Otočný ovládač impulzu poskytuje zároveň plynulý prechod medzi úrovňami.

 

Baterie a nabíjení

Napájanie v režime rýchlo-nabíjania zaistí funkcie v prevádzke prijímača a vysielača až 60 hodín bez nutnosti ďalšieho dobitia podľa spôsobu a frekvencie užívania. Obojok disponuje lítium - iónovou dobíjacou batériou.

 

Vodotěsnost 

Garmin Delta SE je dodávaný s úplne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra (max po dobu 30 minút) s označním IPX7. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov v náročných podmienkach (les, bahno alebo okolie vody), ale nie je určený pre ponor či plávanie na dlhú dobu.

 

Počet psů 

Garmin Delta SE je možné použiť na ovládanie viacerých psov naraz bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť až na výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke potom jednoducho prepínate pomocou tlačidla medzi jednotlivými psami.

 

Délka obojku

Garmin Delta SE má veľmi pevný a kvalitný obojok z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Obojok disponuje rozmermi pre nastavenie od 20 do 65 cm objemu krku.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,3 cm, výšku 12,5 cm a hloubku 2,7 cm, její hmotnost je 86 g. Přijímač má šířku 3,5 cm, výšku 5,8 cm a hloubku 3,5 cm, jeho váha je 71 g.

 
Technické parametre

Možnost přidání map nie
Dosah 800 m
Sila impulzu 10
Rozmer prijímača (š/v/h) .8 x 3.5 x 3.5 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 5.3 x 12.5 x 2.7 cm
Hmotnosť prijímača 86 g
Hmotnosť vysielača 71 g
Frekvence 27 MHz (HF)
Funkcia impuls + vibrace + zvuk
Displej nemá
Výdrž prijímača 2 - 3 dny
Výdrž vysielača 2 - 3 dny
Počet psov 1 - 2 psy
Elektródy Krátke aj dlhé elektródy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.