Acana Dog Singles Grass-fed Lamb 11,4 kg
Acana Dog Lamb & Okanagan Apple

Acana Dog Singles Grass-fed Lamb 11,4 kg

Vyznačuje sa obsahom jahňacieho mäsa z voľných chovov ako jediným zdrojom živočíšnych surovín. Acana lamb & okanagan apple je jedinečné biologicky vhodné krmivo s “receptúrou s obmedzeným zložením”, ktoré je vhodné pre citlivé psy všetkých plemien a veľkostí.

86 € 75 € bez DPH
Týden
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 13. 05. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Acana Dog Singles Grass-fed Lamb 11,4 kg

Vyznačuje sa obsahom jahňacieho mäsa z voľných chovov ako jediným zdrojom živočíšnych surovín. Acana Dog Singles Grass-fed Lamb 11,4 kg je jedinečné biologicky vhodné krmivo s “receptúrou s obmedzeným zložením”, ktoré je vhodné pre citlivé psy všetkých plemien a veľkostí.

Biologicky vhodné krmivo s receptúrou s omedzeným zložením pre psov

Znížené množstvo sacharidov u krmiva ACANA Senior sa vyznačuje obsahom miestne rezaného ovsa, ako nízkoglykemického a jediného zdroje obilovín.

Krmivo je vyrobeno z najlepších a najčerstvejších kanadských surovín v našich ocenených kuchyniach. ACANA je lahodný spôsob ako udržať Vašeho staršieho psa šťastného, zdravého a silného.

Krmivo je plné novozélandského jahňacieho, ktoré je dodávané surové v podiele "celej koristi", vrátane mäsa, pečene, držiek a chrupaviek. ACANA poskytuje živiny v celej prirodzenej potravinovej forme, čím sa značne znižuje potreba po umelých surovinách

Jablka red delicious, celá tekvica a miestne byliny - vrátane čakanky obyčajnej a koreňa zázvoru - sú dodávané čerstvé z polí z Údolia Fraser a sú bohatým zdrojom rozpustnej vlákniny, ktorá podporuje zdravé trávenie a pevnú stolicu.

 

 

ACANA Senior obsahuje vyšší podiel proteínov z bohato výživných volne chovaných kuriat, vajec  a celých volne lovených platýsov, dodávaných do našich kuchyni s plne dôležitých živín a prírodnej chuti.

ACANA LAMB & OKANAGAN APPLE udržuje Vášho milovaného psa šťastného, zdravého a silného.  

 

Zloženie

Dehydrované jahňa (22%), vykostené jahňa (15%), zelená šošovica, červená šošovica, jahňacie pečeň (5%) jablká, jahňacie tuk (5%), zelený hrach, žltý hrach, repkový olej, riasy, cícer, tekvica, mrkva, jahňacie držky (1,5%), jahňacie obličky (1,5%), mrazom sušená jahňacie pečeň, chaluha, koreň čakanky obyčajnej, koreň zázvoru, lístky mäty piepornej, medovka lekárska.
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.