Acana Dog Wild Prairie Harvest
Acana Dog Wild Prairie HarvestAcana Dog Wild Prairie Harvest

Acana Dog Wild Prairie Harvest 11,4 kg

Albertské rozľahlé prérie sú známe svojou rozmanitosťou surovín tej najvyššej svetovej kvality pochádzajúcich z miestnych úrodných lúk a polí alebo z chladných severných jazier.

63 € 55 € bez DPH
Týden
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 13. 05. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Acana Dog Wild Prairie Harvest 11,4 kg

Krmivo ACANA Ranchlands v sebe odráža bohatstvo albertského poľnohospodárstva. Toto krmivo je plné miestneho červeného mäsa, vrátane voľne žijúceho anguského hovädzieho, jahňacieho a bizóna - všetko je dodávané čerstvé každý deň, aby Vášmu psovi bola poskytnutá kompletná výživa.

Krmivo ACANA je bez obilnín, čím znižuje množstvo nechcených sacharidov a vyznačuje sa obsahom miestnej zeleniny, ovocia a bylinami, ktoré poskytujú bohatú zásobu stopových prvkov a antioxidantov. Vyrobené z našich miestnych najlepších a najčerstvejších surovín

 

Základná potrava, pre ktorú matka príroda vyvinula vášho psa! Krmivo obsahuje 60% výživného kurčaťa, vajec a rýb. ACANA Wild Prairie zodpovedá prirodzenej strave Vášho psa, ktorá je bohatá na mäso a proteíny, zatiaľ čo rozmanitosťou čerstvých miestnych mis napodobňuje rozmanitosť prirodzenej stravy Vášho psa.

  • Kurčatá Cobb - voľne chované a dodávaná čerstvá každý deň z miestnych prérijných fariem
  • Vajcia typu A - dodávaná čerstvé a celé každý deň z miestnych prérijních fariem

  • Voľne lovené ryby - náš severský zubáč a jazerný síh sa trvalo lovia a dodávajú čerstvé každý deň

  • Garantované ako vhodné pre ľudskú spotrebu, naše miestne suroviny sú skutočne čerstvé - takže nie sú nikdy mrazené a prichádzajú bez konzervantov každý deň.

ČERSTVÉ MIESTNE OVOCIE & ZELENINA

Namiesto nevhodných cereálnych obilnín sa ACANA Wild Prairie vyznačuje celými 40% ovocia & zeleniny, vrátane jabĺk Red Delicious zo slnečného údolia Okanagan, tekvica maslová, zemiakov Burbank a listov špenátu z miestnych prérijních fariem - všetko je plné zdraviu prospešných látok, ktoré podporujú špičkové zdravie a imunitu vášho psa.

MALÉ MNOŽSTVO NÍZKOGLYKEMICKÝCH SACHARIDOV

Bohaté na obsah proteínov a nízky obsah sacharidov tak, aby napodobnilo prirodzenú stravu Vášho psa. ACANA Wild Prairie neobsahuje vysokoglykemické obilniny (ako je napr. Ryža a kukurica), ktoré je možné nájsť v komerčných krmivách pre psov.

Dlho spájané s obezitou a cukrovkou, vysokoglykemické obilniny spôsobujú rýchle kolísanie hladiny cukru v krvi. Krmivo ACANA Wild Prairie je bez obilnín a obsahuje len malé množstvo sacharidov, čím spôsobuje menšie kolísanie hladiny cukru v krvi Vášho psa, ale v dlhšom časovom intervale, takže citlivosť na inzulín je prijateľnejšie a ukladanie tukov je znížené, aby bola dosiahnutá špičková kondícia.

LEPŠIA KOŽA & SRSŤ

My namáčame každé sústo krmiva ACANA Wild Prairie v šťave z Omega-3 (DHA a EPA) zo sledov ulovených voľne v oblasti New Brunswick, ktorá podporuje imunitu a zlepšuje stav kože a srsti - vonkajší symbol zdravia a vitality Vášho psa.

ZVÝŠENÝ METABOLIZMUS

Organická morská zelenina a byliny vrátane bobúľ jalovca obyčajného, kvetov levandule, lucerny sušené na slnku a lístkov mäty piepornej zvyšujú metabolizmus, zatiaľ čo vyživujú a posilňujú tráviace ústrojenstvo Vášho psa.

Zloženie

Vykostené kura, kuracia múčka, hrach siaty, morčacia múčka, olej z kuracích pečienok, fazuľa, červená šošovica, celé zemiaky, vykostená morka, celé vajcia, vykostený zubáč, lucerna sušená na slnku, hrachová vláknina, kuracia pečeň, sleďový olej, celé jablká , celé hrušky, sladké zemiaky, tekvica, tekvica maslová, paštrnák, mrkva, listy špenátu, brusnice, čučoriedky, chaluha, koreň čakanky obyčajnej, bobule borievky obyčajnej, koreň angeliky lekárskej, kvety nechtíka lekárskeho, sladký fenikel, lístky mäty piepornej,levanduľa, rozmarín lekársky.
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.