Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Pamlskový hlavolam Smart Orange composit

Trénuj hlavu, zažeň nudu! Hlavolam Smart patrí k jednoduchším psím hlavolamom a je vhodný pre psieho začiatočníkov, ktorí s hlavolamom práve začínajú, alebo si potrebujú natrénovať zručnosti potrebné na odhalenie maškrty, ako sú granule, alebo kúsky mäsa. Maškrtný hlavolam je skvelou zábavou a zároveň užitočným pomocníkom pri odmeňovaní a kŕmení vášho psieho maznáčika.

 

 

 

 

Viac informácií ›

Skladom 3 ks Objednávky do 2. 10. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 4. 10.

29 € 23 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53039
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(1)
Pamlskový hlavolam…
29 €

Popis produktu

Zábavný hlavolam Smart je vyrobený zo zmesi odolného plastu a drevitých vlákien, je odolnejší ako drevo, ľahký na údržbu a netriešti sa ako drevo, keď náhodou psík do hlavolamu uhryzne. Maškrtový hlavolam je skvelý na odmeňovanie a kŕmenie vášho psíka, schovať do neho môžete ako granule, tak kúsky mäsa. Pre hltavé alebo večne hladné psíky využite hlavolam aj na pomalé jedenie. Pravidlá hlavolamu a hry je jednoduché - psík sa pri hre učí, ako odklopiť kolíky a dostať sa k obľúbeným a voňavým maškrtám. Osvojuje si tak nové zručnosti a užíva si vašu spoločnú hru. Veľkosť: priemer 23 cm, výška 6cm.

  • Vyberte z hlavolamu všetky kolíky, do každého otvoru umiestnite maškrtu a znovu prikryte.
  • Naznačte svojmu parťákovi, kde je odmena schovaná a nechajte ho hľadať.
  • Pokiaľ je pre vášho psíka hlavolam príliš zložitý, nechajte niektorú časť odkrytú.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Hračky Pre psov Podľa druhu Na maškrty Interaktívne Inteligentné Hlavolamy Podľa značky Hračky pro psy Nina Ottosson Nina Ottosson Na pamlsky Interaktivní Chytré Hlavolamy Pro psy Podle typu Podle tvaru Podle materiálu Podle značky

Zobraziť celý popis

Parametre

velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené