Automatický laser pre psov a mačky Aetertek

AT-168 je inteligentný automatický rotační laser vyrobený pre vašich domácich maznáčikov. S jeho spoločnosťou sa vaši maznáčikovia nebudú cítiť už sami, keď nie ste v ich okolí. Mačky a psy si môžu hrať spolu a zažiť kopu srandy.

39 € 32 € bez DPH
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Automatický laser pre psov a mačky Aetertek

AT-168 je inteligentný automatický rotační laser pre psov a mačky. Jedná sa o inteligentnú hračku, vďaka ktorej sa už vaši mazlíci nebudú cítiť sami, keď nie ste v ich okolí. Mačky a psy si môžu hrať sami bez vašej prítomnosti. Určite ste skúšali svietiť laserom po zemi, pes alebo mačka za ním začala behať, hrať sa s vami.  Laser pre mačky a psov AT-168 vysiela vysoko kvalitný červený laserový zdroj s vysokým jasom a na dlhú vzdialenosť, bez žiadnej straty jasu na odľahlom mieste. Po jednom nabití vydrží až 2 hodiny nepretržitej hry s vašimi miláčikmi. 

AT-168 ponúka 12 druhov herných módou, ktoré idú nastaviť na voliteľnú rýchlosť - nízku, strednú
a vysokú. Vaši maznáčikovia sa budú cítiť sviežo a naviac ich hračka neomrzí.

 

Hlavné funkcie

  • Zaistí zábavu pre psov aj mačky
  • Automatický režim, bez časového obmedzenia
  • 3 nastaviteľné rýchlosti otáčaní 
  • 12 rôznych herných módov
  • Nabíjacie batérie s kapacitou 900 mAh 
  • Indikátor vybitej batérie a nabíjanie
  • Laser s dosahom až 2 metrov
  • Vhodné pre psy aj mačky

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.