Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Foobler loptička pre psy a mačky

Chcete zdravo kŕmiť vášho psa a zabaviť ho na dlhé chvíle, aj keď ste v práci? Foobler je automatický dávkovač krmiva a zároveň odolná interaktívna loptička. 6 zásobníkov pre celodenné kŕmenie a voliteľné intervaly kŕmneho plánu na mieru. Samopohyblivá loptička predchádza hnevaniu, prospeje zdravej kondícii a precvičí psíkovi zmysly. S chuťou do hry!

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 3. 4.

30 € 24 € bez DPH
ks
Kód produktu: P52035
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(1)
Foobler loptička…
30 €

Popis produktu

Foobler je automatický dávkovač krmiva v úžasnom prevedení interaktívnej hračky. Tiež chcete zlepšiť kŕmenie vášho maznáčika zábavnou hrou? Automatická loptička signalizuje aktivitu zvukom, potom uvoľní vždy jeden zásobník a sám sa rozpohybuje. Váš štvornohý kamarát čoskoro zistí, že z otvorov postupne vypadávajú granulky a pustia sa do hry. Foobler zaistí hru po 9 hodín bez nutnosti naplnenia. Funguje na 2 ks AA batérií (nie sú súčasťou balenia). Pomaly dávkovaná strava zaručí, že váš chlpáč nehltá a neprajú sa, 6 zásobníkov zaistí kŕmny plán v menších porciách niekoľkokrát počas dňa. Zásobník iba naplníte granulami, vyberiete časové intervaly a smart loptička zaistí funkcie po celých 9 hodín. Loptička s automatickým dávkovačom vám konečne umožní dosiahnuť správnu výživu, hoci nemôžete na psíka celý deň dohliadať. Pretože Foobler je pomocník pre zdravú kondíciu, neobsahuje plastový materiál žiadny Bisfenol A prítomný často v produktoch z plastu, hoci škodí zdraviu.

 

 

Kdo si hraje není smutný, nezlobí...

Chápeme, že nechať maznáčika osamote doma predstavuje nemalú starosť. Veľa psích maznáčikov reaguje strachom, úzkosťou, alebo dokonca prevedie nejakú neplechu. Podráždený či apatický psík skrátka nie je to, čo k spokojnému spolužitiu s domácimi miláčikmi patrí. Foobler zamestná pozornosť psíka vynaliezavou hrou a pomôže mu na úzkosť zabudnúť. Psík sa miesto hnevania vydovádza pri hre. Hra pripomenie psom prirodzené dobývanie koristi. Váš štvornohý kamarát zostane v dobrej kondícii, zabaví sa a zároveň precvičí svoju vynaliezavosť. Mechanického poškodenia pri hre sa neobávajte. Polyetylén HDPE shell je plast vysokej hustoty: odolný, ľahko umývateľný a zdravotne nezávadný.

 

 

Pečujte o mazlíčka efektivně, správně krmit je nyní snadné 

Menšie porcie niekoľkokrát za deň sú správnou stratégiou pre optimálnu výživu psa. Foobler s nastaviteľným dávkovaním vyhovie prirodzeným požiadavkám psa. Postupné dávkovanie umožní stravu správne prežuť aj natráviť. Maznáčika s nechutenstvom hra naopak motivuje na konzumáciu stravy a umožní mu postupne ochutnávať. Kŕmenie hrou prospieva zdravej kondícii, motivuje k pohybu, obstará kŕmenie a psíka zabaví, keď je doma sám. Foobler je šikovný kamarát a pomocník, ktorý vám umožní lepšie porozumieť vášmu miláčikovi a upevní váš vzťah.

 

 

 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Hračky Pre psov Podľa značky Hračky pro psy Foobler Podľa materiálu Plastové Podľa druhu Na maškrty Inteligentné Podľa tvaru Loptičky Pre mačky Hračky pro kočky podle typu Hračky pro kočky podle značky Hračky pro kočky Foobler Míčky pro psy Foobler Plastové Míčky Na pamlsky Chytré Míčky Foobler Pro kočky Pro psy Podle typu Podle tvaru Podle materiálu Podle značky Podle typu Podle značky Pohyblivé hračky

Zobraziť celý popis

Parametre

velikost Pro velké psy, Pro střední psy, Pro kočky
Napájanie na baterie
ALZA áno

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

Hračka pre psov Flamingo kávové drevo
Varianty (2)
L 17-2 M 15-2

Hračka pre psov Flamingo kávové drevo

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
21 €

Porovnať

Varianty (2)
M/L S/M

Hračka pro psy PetSafe Busy Buddy Steak

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
17 €

Porovnať

Reedog dental ball
Varianty (2)
modrá růžová

Reedog dental ball

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
15 €

Porovnať

Varianty (1)
červen

Reedog míček vanilka 5 cm

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
6 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Foobler loptička pre psy a mačky

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
30 €

Porovnať