Foobler loptička pre psy a mačky
Foobler loptička pre psy a mačky

Foobler loptička pre psy a mačky

Chcete zdravo kŕmiť vášho psa a zabaviť ho na dlhé chvíle, aj keď ste v práci? Foobler je automatický dávkovač krmiva a zároveň odolná interaktívna loptička. 6 zásobníkov pre celodenné kŕmenie a voliteľné intervaly kŕmneho plánu na mieru. Samopohyblivá loptička predchádza hnevaniu, prospeje zdravej kondícii a precvičí psíkovi zmysly. S chuťou do hry!

28 € 24 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 04. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Foobler loptička pre psy a mačky

Foobler je automatický dávkovač krmiva v úžasnom prevedení interaktívnej hračky. Tiež chcete zlepšiť kŕmenie vášho maznáčika zábavnou hrou? Automatická loptička signalizuje aktivitu zvukom, potom uvoľní vždy jeden zásobník a sám sa rozpohybuje. Váš štvornohý kamarát čoskoro zistí, že z otvorov postupne vypadávajú granulky a pustia sa do hry. Foobler zaistí hru po 9 hodín bez nutnosti naplnenia. Funguje na 2 ks AA batérií (nie sú súčasťou balenia). Pomaly dávkovaná strava zaručí, že váš chlpáč nehltá a neprajú sa, 6 zásobníkov zaistí kŕmny plán v menších porciách niekoľkokrát počas dňa. Zásobník iba naplníte granulami, vyberiete časové intervaly a smart loptička zaistí funkcie po celých 9 hodín. Loptička s automatickým dávkovačom vám konečne umožní dosiahnuť správnu výživu, hoci nemôžete na psíka celý deň dohliadať. Pretože Foobler je pomocník pre zdravú kondíciu, neobsahuje plastový materiál žiadny Bisfenol A prítomný často v produktoch z plastu, hoci škodí zdraviu.

 

 

Kdo si hraje není smutný, nezlobí...

Chápeme, že nechať maznáčika osamote doma predstavuje nemalú starosť. Veľa psích maznáčikov reaguje strachom, úzkosťou, alebo dokonca prevedie nejakú neplechu. Podráždený či apatický psík skrátka nie je to, čo k spokojnému spolužitiu s domácimi miláčikmi patrí. Foobler zamestná pozornosť psíka vynaliezavou hrou a pomôže mu na úzkosť zabudnúť. Psík sa miesto hnevania vydovádza pri hre. Hra pripomenie psom prirodzené dobývanie koristi. Váš štvornohý kamarát zostane v dobrej kondícii, zabaví sa a zároveň precvičí svoju vynaliezavosť. Mechanického poškodenia pri hre sa neobávajte. Polyetylén HDPE shell je plast vysokej hustoty: odolný, ľahko umývateľný a zdravotne nezávadný.

 

 

Pečujte o mazlíčka efektivně, správně krmit je nyní snadné 

Menšie porcie niekoľkokrát za deň sú správnou stratégiou pre optimálnu výživu psa. Foobler s nastaviteľným dávkovaním vyhovie prirodzeným požiadavkám psa. Postupné dávkovanie umožní stravu správne prežuť aj natráviť. Maznáčika s nechutenstvom hra naopak motivuje na konzumáciu stravy a umožní mu postupne ochutnávať. Kŕmenie hrou prospieva zdravej kondícii, motivuje k pohybu, obstará kŕmenie a psíka zabaví, keď je doma sám. Foobler je šikovný kamarát a pomocník, ktorý vám umožní lepšie porozumieť vášmu miláčikovi a upevní váš vzťah.

 

 

 

 

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.