Hračka na pamlsky pro psy Waggle
Hračka na pamlsky pro psy WaggleHračka na pamlsky pro psy WaggleHračka na pamlsky pro psy Waggle

Hračka na maškrty pre psov Waggle

Waggle je zábavná hračka pre psov, ktorá je nesmierne ohybná, aby dokázala zabaviť pri pohybe sem a tam. Do každé strany hračky sa dajú vložiť maškrty apod.

Výber varianty produktu

6 € 5 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 30. 04. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Hračka na maškrty pre psov Waggle

Waggle je zábavná hračka pre psov, ktorá je nesmierne ohybná, aby dokázala zabaviť pri pohybe sem a tam. Do každé strany hračky sa dajú vložiť maškrty apod. Otvor je opatrený tromi jazýčkami pre obtiažnejšie vypadávanie maškŕt. Pokiaľ chcete používať väčšie maškrty, ktoré by cez zobáčiky vypadávali len zťažka, stačí jeden alebo viace zobáčikov urezať.
Hračka je vyrobená z prírodnej gumy a udržuje sa jednoducho teplou vodou.

Dostupné v 3 veľkostiach -  XS (vhodné pre psov s váhou do 4,5kg), S (do 9kg) a M (od 9kg).
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.