Naturea GF cat vlhké - Tuna, Prawns 80g

Naturea GF cat vlhké - Tuna, Prawns 80g

Rada kompletných krmív so štyrmi rôznymi a chutnými príchuťami, navrhnuté pre každodenné potreby vašej mačky, obsahuje 98% čerstvých prísad a 0% obilnín. Krmivá The Real Grain Free Wetfoof of Cats pomáhajú zdravému a vyváženého života vášho chlpatého kamaráta. Pre bohatší zážitky z jedla navrhujeme striedať medzi príchuťami s rôznymi druhmi mäsa a rýb. 

2 € 1 € bez DPH
Skladem 3 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 18. 07. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Naturea GF cat vlhké - Tuna, Prawns 80g

Rada kompletných krmív so štyrmi rôznymi a chutnými príchuťami, navrhnuté pre každodenné potreby vašej mačky, obsahuje 98% čerstvých prísad a 0% obilnín. Krmivá The Real Grain Free Wetfoof of Cats pomáhajú zdravému a vyváženého života vášho chlpatého kamaráta. Pre bohatší zážitky z jedla navrhujeme striedať medzi príchuťami s rôznymi druhmi mäsa a rýb. Kombinujte mokré a suché krmivá pre jeho väčšie potešenie z každého jedla. Krmivo s tuniakom a krevetami obsahuje morského tuniaka a krevety ulovené vo voľnej prírode a je bez obilnín, takže poskytuje zdravú a vyváženú stravu pre vašu mačku. Vysoko kvalitne prísady zaisťujú, že dávate svojim maznáčikom optimálnu stravu pre ich potrebu. Krmivo THE REAL GRAIN FREE WETFOOD FOR CATS je vyrobené so základnými a prírodnými surovými prísadami a s rybou ako hlavným zdrojom bielkovín. Obsahuje preto taurín a Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny, nevyhnutné prvky pre zdravie a blaho našich maznáčikov. 

 

Zloženie:

Čerstvý tuniak: 53%, Voda: 42%, Čerstvé krevety: 5%

Analytické zložky:

Hrubá bielkovina: 15%, Hrubé oleje a tuky: 3%, Hrubá vláknina: 0,5%, Hrubý popol: 1%, Vlhkosť: 81%

 

            
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.