Naturea GF dog vlhké - Chicken, Turkey 375g

Naturea GF dog vlhké - Chicken, Turkey 375g

Tieto krmivá obsahujú 89% čerstvých prísad a 0% obilnín a poskytujú tak zdravú, kompletnú a vyváženú stravu. Sú balené vo vhodnom a praktickom balení Tetra Pak o obsahu 375g a ich chuť a čerstvosť zaisťuje exkluzívny chuťový zážitok pre vášho psa. 

2 € 2 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 24. 09. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Naturea GF dog vlhké - Chicken, Turkey 375g

Tieto krmivá obsahujú 89% čerstvých prísad a 0% obilnín a poskytujú tak zdravú, kompletnú a vyváženú stravu. Sú balené vo vhodnom a praktickom balení Tetra Pak o obsahu 375g a ich chuť a čerstvosť zaisťuje exkluzívny chuťový zážitok pre vášho psa. Krmivá z rady The Real Grain Free Wetfood for Dogs sú vhodné pre psy všetkých plemien a všetkých vekových kategórii vďaka prírodnému zdravému zloženiu. Neobsahuje nežiadúce prísady, atraktanty ani látky zvýrazňujúce chuť. Obsahuje len vysoko kvalitné prísady, ktoré sú vhodné pre ľudskú spotrebu. Krmivo je balené do pevného a praktického obalu "Tetra Recart", ktorý uchováva chuť od prvého so posledného sústa. 

 

 

Pre ešte lepší zážitok odporúčame pridať vlhké krmivo Naturea pre psy do ich dennej porcie suchého krmiva. Tým im poskytnete nevšedný gastronomický zážitok, ktorý zároveň prospieva ich zdraviu vďaka bohatšej kompletnej strave.  

 

 

Zloženie:

Čerstvé kura 47,7%, čerstvá morka 4%, čerstvá mrkva 4%, dehydrovaná zelenina 1%

Analytické zložky:

Hrubá bielkovina 9%, oleje a tuky 5%, vláknina 3%, popol 0,5%, vlhkosť 80%

 

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.