Petrainer 856

Akcia

Petrainer PET856 je protištěkací obojok pre malé i veľké psy s využitím korekcie zvuk, vibrácie, impulz. Petrainer PET856 je vodeodolný. Jedná sa o zariadenie s veľkou výdržou batérií a vhodné pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. Obojok rozpozná štekanie alebo vytie psa pomocou špeciálneho zabudovaného mikrofónu v obojku. V Petraineru PET856 je zabudovaný vylepšený mikroprocesorový čip proti samovoľnému spusteniu.

 

Pôvodne 57 € 45 € 37 € bez DPH
Skladem 8 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 24. 05. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Petrainer 856

Protištěkací obojok Petrainer PET856 využíva pre korekciu zvuk, vibrácie a elektrostatický impulz. Petrainer PET856 umožňuje korekciu vo variantoch: zvuk, vibrácie, impulz, zvuk + impulz alebo zvuk + vibrácie. Petrainer PET856 je moderný protištěkací obojok pre malé i veľké psy. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré má veľkú výdrž batérií, je vodeodolný a vhodný pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. Obojok rozpozná štekanie alebo vytie psa pomocou špeciálneho zabudovaného mikrofónu v obojku. Tento obojok nemá žiadne varovanie, takže je vhodný pre situácie, kedy chcete aby korekcia prišla ihneď po prvom zaštekanie. Ak psík zašteká, ihneď príde korekcia v podobe Vami vybranej korekcie. U obojka PET856 máte možnosť nastaviť silu elektrostatických impulzov a vibrácie v 9 úrovniach.

 

             

 

Detekcia štekanie

Obojok rozpozná štekanie alebo vytie psa pomocou špeciálneho zabudovaného mikrofónu v obojku. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikroprocesora v obojku. Ak teda psík začne štekať alebo vyť, obojok zaznamená štekot a aktivuje sa. Špeciálny mikrofón dokáže rozpoznať až 26 druhu štekotu.

 

Typ korekcie

Obojok proti štekaniu Petrainer PET856 disponuje tromi druhmi korekciou s možnosťou kombinácie a nastavenia intenzity v deviatich úrovniach. Možnosti nastavenia: zvuk, vibrácie, impulz, zvuk + vibrácie alebo zvuk + impulz. Škála citlivosti a voliteľné korekcia ponúka vhodné optimálne nastavenie pre veľké, stredné aj malé psíkov.

 

Nastavenie obojku

Intenzit a vibrácií či elektrostatického impulzu je k dispozícii v deviatich nastaviteľných úrovniach. Z deviatich stupňov sily vibrácií a impulzu ľahko vyberiete tú optimálnu pre psíka. Obojok je vhodný pre psy malé, stredné i veľké. Všetky funkcie ovládate veľmi jednoducho stlačením pomocou dvoch tlačidiel a vaše nastavenia uvidíte na miniatúrnom displeji.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok Petrainer PET856 využíva pre napájanie 3V batéria s označením CR2450. Výdrž obojku sa pohybuje rádovo okolo 1 až 3 mesiacov. Predovšetkým záleží na kvalite použitých batérií a ako často sa obojok používa. Do obojku odporúčame kupovať kvalitné alkalické batérie Energizer.

           

Vodotesnosť

Petrainer PET856 je vodeodolný.

 

Plemeno 

Petrainer PET856 má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. U naozaj malých psov, môžu byť poslednej úrovne impulzu moc silné.

 

Délka obojku

Petrainer PET856 má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70 cm.

 


Váha a rozměry

Petrainer PET856 má veľmi malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý má šírku 5,7 cm, výšku 3,4 cm, hĺbku 2,5cm a jeho váha je iba 52 gramov. Malé rozmery tak psíkom veľmi uľahčí nosenie a ľahšie si naň zvyknú.

 

 

 

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
  • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
  • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.