Martin System protištekací obojok No Bark

Protištekací obojok pre psov Martin System, ktorý detekuje štekanie pomocou vibrácií hlasiviek psa, ale zároveň aj pomocou zvukových vibrácií emitovaných štekotom psa. Táto technológia zabraňuje v spustení obojku štekáním ostatných psov. Vďaka tejto špeciálnej technológii a mikroprocesoru, ktorý je zabudovaný vnútri obojku, je obojok odolný na spustenia otrasom či odrením, terén by mohli obojok spustiť. Obojok Martin System disponuje funkciami zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť v 8 úrovniach. 

156 € 129 € bez DPH
Skladem 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 19. 11. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Martin System protištekací obojok No Bark

Protištekací obojok pre psov Martin System, ktorý detekuje štekanie pomocou vibrácií hlasiviek psa, ale zároveň aj pomocou zvukových vibrácií emitovaných štekotom psa. Táto technológia zabraňuje v spustení obojku štekáním ostatných psov. Vďaka tejto špeciálnej technológii a mikroprocesoru, ktorý je zabudovaný vnútri obojku, je obojok odolný na spustenia otrasom či odrením, terén by mohli obojok spustiť. Obojok Martin System disponuje funkciami zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť v 8 úrovniach. Impulz môžete nastaviť aj na automatické spustenie. Vhodné pre všetky plemená psov. Zapínanie na magnet.

 

Detekcia štekania

Martin System No Bark je spustený chvením kože na krku pri štekaní. Z princípu funkcie vyplýva, že prístroj reaguje výhradne len na štekanie psa, ktorý ho má na krku, takže je vylúčené, aby bol uvedený do chodu štekotom cudzieho psa. 

 

Typ korekci 

Martin System No Bark protištekací obojok disponuje funkciami zvuk a impulz. Impulz ide nastaviť buď automaticky alebo ho môžete nastaviť až do 8 úrovní. Jednoducho si tak nastavíte silu impulzu pre vášho psíka. 

 

Batérie a nabíjanie

Obojok Martin System No Bark využíva pre napájanie batériu, ktorá vydrží v pohotovostnom režime až 6 rokov.

 

Vodotesnosť 

Protištekací obojok Martin System No Bark je vodotesný, nie však ponoriteľný. Nevadí mu dážď, sneh, ale psík by sa s ním nemal kúpať. 

 

 

Plemeno 

Obojok Martin System No Bark odporúčame ako pre malé psy, tak aj stredné a veľké psy. Vzhľadom k váhe sa obojok nehodí na úplne najmenšie psy. 

 

Dĺžka obojku

Martin System No Bark má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 55 cm. 

 


Váha a rozmery

Martin System No Bark má malý prijímač, ktorý je veľmi dobre tvarovaný. Jeho váha je 75 gramov. 

 

 

 
Technické parametre

Hmotnost 75 g
Síla impulzu 8
Nastavení citlivosti áno
Délka obojku 20 -55 cm
Druh korekce impuls + zvuk
Vodotěsnost vodotěsný
Napájení na baterie
Rozpoznání štěkotu vibrace hlasivek + zvuk
Výdrž v baterií až 6 let

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.