Kamera pre mačky Eyenimal Cat Cam

Digitálna kamera pre mačky. Ako to vidím já, Vaša mačička. Hmotnosť 32 g, 2 a pol hodiny záznamu. Rozlišenie 736 x 480 pixelov.

106 € 88 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v stredu 07. 08. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Kamera pre mačky Eyenimal Cat Cam

Digitálna kamera pre mačky. Pozrite sa na to ako to vidí vaša mačička. Miniatúrna kamera (41x44x25mm), ktorá vyzerá ako prívesok takmer vzhľadom šperku, zaznamená a uchová reportáže z ciest vašej podnikavej mačičky, jej zážitky, objavy a stretnutia. Mimoriadne jednoduché použitie.

Videokamera s prisvietením - v šere alebo úplnej tme sa automaticky rozsvieti infračervené LED diody a umožní nahrávanie až do vzdialenosti 2 metrov.

 

Technické údaje:

Paměť: integrovaná paměť flash 4 GB
Rozlišení videozáznamu: 736 x 480 pixelů
Záznamová rychlost: 24 snímků za sekundu
Videoformát: AVI
Přenos do PC a nabíjení baterie: přes kabel USB (USB 2.0, vysokorychlostní)
Kompatibilní: Microsoft Windows 2000, XP, Windows 7, Vista, Mac OS 10.x
Voděodolnost: krátkodobě proti mírnému dešti (ne proti ponoření)
Výdrž baterie: cca 2 hodiny 30 minut (bez přísvitu)
Upevnění k obojku: klips
Pracovní teplota: -10°C až +50°C
Rozměry: 41 x 44 x 25 mm (v x š x h)
Hmotnost: 32 g

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.