Do 800 metrov 

V našej ponuke nájdete najširší sortiment elektronických ohradníkov pre psy a mačky z celého sveta. Ponúkame základné aj pokročilé elektronické ohradníky pre pozemky do obvodu 800 metrov.

Z vlastných skúseností odporúčame predovšetkým značku Reedog. Medzi zákazníkmi je veľmi obľúbený aj elektronický ohradník Pet at School a CanifugueNeviditeľné ploty pre psy je možné filtrovať v troch kategóriách: podľa veľkosti plemenapodľa značky a podľa obvodu pozemku. Viac parametrov môžete filtrovať kliknutím na odkaz "zobraziť filter" pod kategóriami.

Čo sú elektronické ohradníky?

Elektronické ohradníky je možné použiť pre malé, stredné aj veľké plemená. Neviditeľné ploty pracujú na základe vysielania výstražných signálov a upozorňujú psa, že sa priblížil do zóny, ktorá by mu mala zostať zakázaná, či už z jeho vlastnej bezpečnosti alebo kvôli okoliu. Pokiaľ pes výstražný signál neposlúchne, prichádza napomenutie v podobe elektrostatického impulzu. Ten je možné nastaviť a zvoliť tak, aby ho pes zaregistroval, ale súčasne bol preňho bezpečný. Elektronické ohradníky sú bezpečnou pomôckou pri výcviku a výchove psov.

Kedy si kúpiť elektronický ohradník?

Uteká váš pes pravidelne zo záhrady? Už koľkokrát ho tesne minulo auto, keď prebiehal cez cestu a vy ste si s hrôzou uvedomili, že stačilo tak málo? Je váš psí miláčik nenapraviteľný a opúšťa jasne vymedzený priestor záhrady bez dovolenia? Je najvyšší čas zabezpečiť mu elektronický ohradník. Neviditeľné ploty sú vítanou pomôckou, ktorá vám pomôže zaistiť bezpečnosť vášho psa aj jeho okolia. Elektronický ohradník funguje spoľahlivo a šetrne naučí psa zostávať za hranicami plotu.

Ako vybrať elektronický ohradník?

Neviditeľné ploty pre psy sú obľúbenou a bezpečnou pomôckou, ktorá je používaná profesionálnymi kynológmi aj bežnými chovateľmi po celom svete. Výber elektronického ohradníka je potrebné podriadiť veľkosti a citlivosti psa, konkrétnym parametrom miesta a požiadavkám na funkciu. Jednotlivé elektronické ohradníky sa môžu líšiť technickými parametrami, obsahom balenia alebo príslušenstvom. K najobľúbenejším neviditeľným plotom z našej ponuky patria Reedog alebo Pet at School. Všetky elektronické ohradníky z nášho e-shopu pochádzajú od kvalitných výrobcov a sú nami overené.

Pomôžeme vám s výberom

Keď sa pri výbere vhodného elektronického ohradníka strácate, sme pripravení vám poradiť. Kontaktovať nás môžete hneď niekoľkými spôsobmi: na infolinke +421 650 340 251, cez email info@reedog.sk alebo pomocou online chatu v pravom dolnom rohu našej stránky.

Vyskúšajte elektronický ohradník

Výber správneho elektronického ohradníka je dôležitý. Každý pes je odlišný a vyhovuje mu niečo iné. Preto sme pre vás pripravili jedinečnú ponuku! Nielenže vám s výberom elektronického ohradníka pomôžeme, ale máte celý 1 mesiac na vyskúšanie! Pokiaľ nebude psíkovi alebo vám ohradník vyhovovať, môžete ho vymeniť!

Skryť filterZobraziť filter
Skúste
náš filter
Velikost plemene
   Zoradiť podľa:         
Elektrický ohradník pro psy Dogtra EF-3000 Gold Elektrický ohradník pro psy Dogtra EF-3000 GoldElektrický ohradník pro psy Dogtra EF-3000 GoldElektrický ohradník pro psy Dogtra EF-3000 GoldElektrický ohradník pro psy Dogtra EF-3000 GoldElektrický ohradník pro psy Dogtra EF-3000 GoldElektrický ohradník pro psy Dogtra EF-3000 GoldElektrický ohradník pro psy Dogtra EF-3000 GoldElektrický ohradník pro psy Dogtra EF-3000 GoldElektrický ohradník pro psy Dogtra EF-3000 GoldElektrický ohradník pro psy Dogtra EF-3000 GoldElektrický ohradník pro psy Dogtra EF-3000 Gold

Dogtra EF-3000 Gold

Neviditeľný plot Dogtra EF-3000 Gold je precízne zariadenie najvyššej triedy, ktoré uspokojí aj tých najnáročnejších…

Drát v balení 150 m Obvod pozemku 1600 m
Délka obojku 10 - 70 cm Výstražná zóna lze vypnout
Napájení nabíjecí Vodotěsnost ponořitelný
Funkce impuls, vibrace Síla impulzu 5 úrovní (nastvitelné)
Počet psů neomezeně
329 € 272 € bez DPH 2 - 3 týdnyv stredu 20. 11. u Vás
Martin System Clotures E-fence

Martin System Clotures E-fence

Elektronický neviditeľný ohradník Martin System Clotures E-Fence je kvalitné a moderné zariadenie slúžiace pre ochranu…

Drát v balení 120 m Obvod pozemku 3700 m
Délka obojku 20 - 55 cm Výstražná zóna ano
Napájení na baterie Vodotěsnost vodotěsné
Funkce impuls, zvuk Síla impulzu 3 úrovně (automaticky)
Počet psů neomezeně
368 € 304 € bez DPH 2 týdnyv stredu 06. 11. u Vás
Bezdrátový ohradník pro psy PetSafe Bezdrátový ohradník pro psy PetSafeBezdrátový ohradník pro psy PetSafeBezdrátový ohradník pro psy PetSafeBezdrátový ohradník pro psy PetSafeBezdrátový ohradník pro psy PetSafeBezdrátový ohradník pro psy PetSafeBezdrátový ohradník pro psy PetSafeBezdrátový ohradník pro psy PetSafeBezdrátový ohradník pro psy PetSafeBezdrátový ohradník pro psy PetSafeBezdrátový ohradník pro psy PetSafeBezdrátový ohradník pro psy PetSafeBezdrátový ohradník pro psy PetSafeBezdrátový ohradník pro psy PetSafeBezdrátový ohradník pro psy PetSafeBezdrátový ohradník pro psy PetSafeBezdrátový ohradník pro psy PetSafe

PetSafe bezdrôtový ohradník

Akcia

Neviditeľný bezdrôtový ohradník PetSafe PIF-300-21 je v súčasnosti jediné bezdrôtové zariadenia na trhu. Základňa…

Obvod pozemku 172 m Výstražná zóna ano
Napájení na baterie Vodotěsnost vodotěsné
Funkce impuls, zvuk Délka obojku 10 - 70 cm
Síla impulzu 5 úrovní (nastvitelné)
Pôvodne 426 € 388 € 320 € bez DPH 10 dnívo štvrtok 31. 10. u Vás
Zľava
39 €
Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + PlayBezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + PlayBezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play

Bezdrôtový ohradník pre psov Petsafe Stay + Play

Akcia

Neviditeľný bezdrôtový ohradník PetSafe Stay + Play, vďaka ktorému nepotrebujete viesť žiadne drôty po vašom pozemku.…

Obvod pozemku 200 m Výstražná zóna ano
Napájení na baterie Vodotěsnost vodotěsné
Funkce impuls, zvuk Délka obojku 10 - 70 cm
Síla impulzu 5 úrovní (nastvitelné)
Pôvodne 465 € 426 € 352 € bez DPH 10 dnívo štvrtok 31. 10. u Vás
Zľava
39 €
 | 1  2 |

Kategórie "do 800 metrov"

PRIDAŤ KOMENTÁRDiskusia (0)

Kontaktuje nás
 

Zatiaľ žiadne príspevky