BAZAR - Vysielačka Petrainer PET619

BAZAR - Vysielačka Petrainer PET619

Náhradná vysielačka pre elektronický výcvikový obojok Petrainer PET619.

Výber varianty produktu

51 € 42 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 06. 02. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

BAZAR - Vysielačka Petrainer PET619

1) Rozbalené

Zariadenie je iba vybalené alebo je obal poškodený, a preto bol znovu zabalený do neoriginálneho obalu. Tovar nebol nikdy použitý.

2) Zánovné

Tovar bol použitý ako vitrína, na predajni alebo v priebehu pár dní vymenený zákazníkovi. Nemusí to byť originálny obal, maximálne pár ľahkých odrenín.

3) Málo používané

Zariadenie bolo používané 5-15 dní, sú už viditeľné škrabance.

4) Veľa používané

Zariadenie bolo používané 15 až 40 dní, sú na ňom veľmi viditeľné škrabance alebo odtlačky prstov. Je možné ho servisovať a repasovať.

Záručná doba na stav "novej" alebo "rozbalenej" zodpovedá stavu na nový tovar, záručná doba na stav "málo použitej" je 12 mesiacov a na stav "veľmi používané" 6 mesiacov. Tovar je možné vymeniť alebo vrátiť do 30 dní.

Náhradná vysielačka pre elektronický výcvikový obojok Petrainer PET619.

 

 

Upozornenie: U zariadení starších alebo zakúpených u iného predajcu, môže dôjsť k problému s párovaním zariadenia, z dôvodu rozdielnych frekvencií! Frekvenciu nemožno prenastaviť.
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.