Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Nano Protech - ochrana elektroniky pred vlhkosťou

Spreje NANOPROTECH Electric ochránia všetky elektrické systémy pred oxidáciou, vlhkosťou, skratom a unikajúcim prúdom. Vďaka pokrokom v nanotechnológii dokáže výrazne predĺžiť životnosť zariadenia a šetriť tak vynaložené náklady na údržbu, servis a opravy. Vlhkosť naviac dokáže vytesniť aj vodu z poškodených prístrojov, znovu obnoviť ich funkciu a navyše ich ochrániť pred ďalšou koróziou. 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 4. 10.

15 € 12 € bez DPH
ks
Kód produktu: P7457
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Nano Protech - ochrana elektroniky pred vlhkosťou
Nano Protech -…
15 €

Popis produktu

Spreje NANOPROTECH Electric obsahujú nanočastice, ktoré sa po aplikácii zachytia na kovovom povrchu a vytvoria tak na ňom neprekonateľnú izolačnú bariéru. Tá vytesní vlhkosť a zabráni tak oxidácii. Navyše zaizoluje vodiče a tým zamedzí prebíjaniu elektrického prúdu do okolitého vlhkého prostredia, čím zabráni skratu. Nanočastice dokážu preniknúť už existujúcou vrstvou korózie, zachytia sa priamo na kovovom povrchu a tým sa uľahčí jej odstránenie. Je vhodný pre všetky kovové povrchy a pre nízko aj vysoko napäťové kontakty. 

Chráni pred skratom  

Elektrické súčasti ošetrené NANOPROTECH Electriv budú zaizolované tenkou vrstvou nanočastíc, ktorá ich dokonale chráni pred vlhkosťou. Pokiaľ sa do ošetreného zariadenia dostane voda, nedôjde ku skratu a jeho zničeniu. navyše bude chránený pred ďalšou oxidáciou a výrazne sa tým zvýši bezpečnosť práce, obzvlášť vo vlhkom prostredí. Prejdeme tak vážnym úrazom spôsobeným elektrickým prúdom. 

 

Chrání pred oxidáciou

Pri navlhnutí dochádza v elektrických prístrojoch k oxidácii, ktorá postupne zariadenie znehodnocuje. NANOPROTECH Electric tomu však zabráni. Je možné ho dokonca aplikovať na už korodujúci povrch a tým ho účinne zbaviť oxidácie. Je preto ideálny k ošetreniu a obnoveniu funkcie elektrických prístrojov, ktoré sa kvôli vlhkosti a korózii dostali na hranicu životnosti.  

Prvá pomoc pre utopenú elektroniku 

Keď sa dostane voda do elektrického prístroja, vedie to k jeho rýchlemu zničeniu. Pokiaľ nie je neošetrené zariadenie vodou fatálne poškodené, NANOPROTECH Electric dokáže obnoviť jeho fukciu. Ak sa vám stane podobná situácia, čo najskôr prístroj rozoberte a ošetrite sprejom NANOPROTECH Electric. Nanočastice do pätnástich minút vytesní vlhkosť a zakonzervuje povrch. Vďaka tomu vydrží vaša elektronika fungovať ďalej ako pred tým a naviac ostane chránená pred oxidáciou.  

 

Obnovuje kontakty

U staršej elektroniky dochádza často k prerušeniu kontaktov, najčastejšie z dôvodu ich oxidácie alebo prítomnosti vlhkosti. Pokiaľ sa s podobným problémom stretnete, ošetrite narušené kontakty sprejom NANOPROTECH Electric. Nanočastice pomôžu zoxidované kontakty vyčistiť a zpriechodniť a tým predĺžiť životnosť prístrojov. 

 

Chráni aj v agresívnom prostredí

Všetky elektrické prístroje sú ohrozené predovšetkým v chemicky agresívnom prostredí. To sa prejavuje obzvlášť pri kontakte so slanou vlhkosťou, s ktorou sa môžete stretnúť napríklad v prímorských oblastiach alebo u nás v zimných mesiacoch. problémy ale robí aj chlorovaná voda alebo kyslé dažde. Pokiaľ sú vaše prístroje ohrozené koróziou, rozoberte ich a ošetrite zvnútra. Tým ich zakonzervujete a ani v náročný podmienkach potom elektrické spoje nestratia svoju funkciu. 

Vodotesnosť

Reedog FX-500 2v1 disponuje technológiou DryDog, ktorá zajisťuje maximálnu ochranu proti vniknutí vody. Obojok je tak plne vodotesný a ponoriteľný až do 2m. Vysielačka je pogumovaná a vodovzdorná. Nevadí jej bežný dážď, sneh alebo bahno, ale nesmie dojsť k jej ponoreniu do vody. 

 

Technické vlastnosti:

  • Pôsobí ako antikorózna a izolačná ochrana
  • Odolá teplotám od -80 °C do +160 °C
  • Pôsobí po dobu až 1 roku
  • Spotreba: cca 40 ml na 1 m2
  • Obsah: 150 ml

Produkt je zaradený v kategóriách

Příslušenství Doplňky

Zobraziť celý popis

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené