Garmin Topo Czech V4 PRO VOUCHER
Garmin Topo Czech V4 PRO VOUCHERGarmin Topo Czech V4 PRO VOUCHERGarmin Topo Czech V4 PRO VOUCHER

Garmin Topo Czech V4 PRO VOUCHER

TOPO Czech PRO je podrobná topografická mapa České republiky v detailnom mierke 1:10 000 s vrstevnicami, vykreslenými druhy terénu, porastu, vodných plôch a zástavby a sietí ciest, ciest, chodníkov a chodníkov, určená prevažne pre turistiku, cykloturistiku a ďalšie outdoorové aktivity) . Mapa je použiteľná pre GPS obojky pre psov Garmin Alpha.

103 € 85 € bez DPH
2 - 3 týždne
Kedy tovar dostanem?
v utorok 17. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Garmin Topo Czech V4 PRO VOUCHER

Turistická mapa Českej republiky s aktívnym routingom vo forme voucheru.

  • Pokrytie celého územia Českej republiky s topografických dátami v mierke 1:10 000
  • Aktívne routing s výpočtom najvhodnejšie trasy podľa typu zvolenej outdoorové aktivity (ponúkne viac trás rozlíšených farbami podľa typu aktivity: napr. Pre peších, cyklo, auto)
  • Navigovanie po cestnej sieti s celkovou dĺžkou viac ako 355 000 km, viac ako 58 000 km turistických ciest a chodníkov a viac ako 43 000 km cyklotrás a cyklotrás
  • Viac ako 464 000 vyhľadateľných bodov záujmu, vrátane rekreačných zariadení, reštaurácií, staníc a zastávok, významných geografických miest a ďalších
  • Kompatibilný s bezplatnou aplikáciou BaseCamp ™ pre jednoduché a prehľadné plánovanie trás a trasových bodov na počítači a následný export do kompatibilného zariadenia Garmin.Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.