Bezdrôtový senzor Garmin Keep Away Tag

Senzor Garmin Keep Away je akýmsi "bezpečnostným štítom" v dobe, kedy nie ste zrovna v blízkosti svojho psa, ktorý rád navštevuje odpadky alebo si rád zahrabe v záhone kvetín, prípadne si rád zdriemne vo vašej posteli. Stačí zakúpiť špeciálnu známku, ktorú umiestníte na určité miesto a tam vznikne až 7 metrov široká zóna, do ktorej sa nesmie pes priblížiť. V aplikácii si jednoducho nastavíte druh korekcie (zvuk, vibrácie, impulz) ktorá príde, ak sa pes priblíží. Už žiadne rozhrabané koše, ukradnuté jedlo z kuchynskej linky, chlpy na gauči alebo zničené záhony. 

55 € 45 € bez DPH
Skladem 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 22. 10. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Bezdrôtový senzor Garmin Keep Away Tag

Tento senzor je akýmsi "bezpečnostným štítom" v dobe, kedy nie ste zrovna v blízkosti svojho psa, ktorý rád navštevuje odpadky alebo si rád zahrabe v záhone kvetín, prípadne si rád zdriemne vo vašej posteli. Stačí zakúpiť špeciálnu známku, ktorú umiestníte na určité miesto a tam vznikne až 7 metrov široká zóna, do ktorej sa nesmie pes priblížiť. V aplikácii si jednoducho nastavíte druh korekcie (zvuk, vibrácie, impulz) ktorá príde, ak sa pes priblíží. Už žiadne rozhrabané koše, ukradnuté jedlo z kuchynskej linky, chlpy na gauči alebo zničené záhony. 


Cez aplikáciu Garmin Canine prispôsobíte nastavenie automatickej korekcie, ktorá sa aktivuje, keď sa váš pes nachádza v blízkosti značky (približne 10 cm až do 7 metrov). Môžete použiť jeden alebo niekoľko senzorov Keep Away Tag, spolu s obojkom Delta Smart. Čidla programujete prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Canine, ktorá je určená pre monitorovanie aktivity a výcvik vášho psa pomocou elektronického obojku Delta Smart.

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.