Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Petkit Pura Max automatická samočistiaca toaleta pre mačky

PURA MAX je jednoduchá, bezpečná a múdra samočistiaca toaleta pre mačky s moderným dizajnom a šikovnými funkciami. Toaleta prevedie automaticky dokonalú hygienu mačacej toalety behom pár sekúnd a zbaví váš domov nepríjemného zápachu. Priestranná toaleta je vhodná pre všetky plemená mačiek od 1,5 kg. PURU MAX je možné použiť pre domácnosť s viacerými mačkami, má 3 alternatívne režimy čistenia a ovláda sa ručne, alebo cez bezplatnú mobilnú aplikáciu PETKIT vo vašom smartfóne.

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Objednávky do 2. 10. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 4. 10.

904 € 747 € bez DPH
ks
Kód produktu: P51776
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Bezpečná toaleta PURA MAX má niekoľko bezpečnostných mechanizmov a taktiež vynikajúce chytré senzory, ktoré uľahčia jeho používanie. Tento systém sa skladá z infračerveného senzora, senzorov hmotnosti, diaľkových upozornení, systému ochrany pred nehodami a inteligentných detekcií a navyše sa automaticky zastaví, keď sa vaša mačka priblíži alebo zistí zmenu hmotnosti. Chytrá toaleta PURA MAX má 3 alternatívne režimy čistenia: režim automatického čistenia, režim plánovaného čistenia a režim ručného čistenia. Samočistiaci záchod pre mačky PURA MAX automaticky odstraňuje všetok odpad pre vaše pohodlie a je navrhnutý pre moderný životný štýl. Vďaka špeciálne vyrobenej TPE gume zabraňuje priľnutiu mäkkej stolice k stelivu pre mačky. Pomocou chytrého spreja PURA AIR odstraňuje zápach a udržuje vzduch vo vašej domácnosti svieži a čistý, takže sa môžete vždy vrátiť do domova bez zápachu. Zariadenie môžete tiež nastaviť na plánované alebo automatické odstraňovanie zápachu prostredníctvom aplikácie, alebo ručne stlačiť tlačidlo PURA MAX na odstránenie zápachu. PURA MAX vám umožňuje ovládať toaletu kedykoľvek a kdekoľvek prostredníctvom bezplatnej aplikácie PETKIT. Extra veľká nádoba na odpad umožňuje až 15 dní bez výmeny vreca pre jednu mačku, navyše ponúka priestranný interiér s kapacitou pre mačky ťažšie ako 1,5 kg a staršie ako 6 mesiacov.

Hlavní funkce:

 • Inteligentní senzory vám umožní sledovat váhu vaší kočky, dobu používání a kapacitu steliva 
 • 3 alternativní režimy čištění
 • Speciální TPE pryži zabraňuje k přilnutí měkké stolice na kočičí záchod 
 • Chytrý sprej PURA AIR udržuje vzduch ve vaší domácnosti svěží a čistý
 • Kompatibilní se všemi druhy hrudkujícího steliva pro kočky
 • Bezplatná aplikace PETKIT pro Android a IOS
 • Kapacita: 7 l
 • Vhodné pro kočky nad 1,5 kg a starší 6 měsíců
 • Maximální doba použití: Až 15 dní pro 1 kočku
 • Napájecí napětí: 12V DC
 • Rozměry: 620 x 552 x 538 cm, hmotnost: 9,5 kg

Bezpečnost vaší kočky

Bezpečná toaleta PURA MAX má niekoľko bezpečnostných mechanizmov a taktiež vynikajúce chytré senzory, ktoré uľahčia jeho používanie. PURA MAX sa skladá z teplotného senzora, infračervených senzorov, diaľkových výstrah, systému ochrany pred nehodami a inteligentných detekcií, už nikdy sa nemusíte báť o svoju mačku. Okrem toho sa PURA MAX automaticky zastaví, keď sa vaša mačka priblíži alebo zistí zmenu hmotnosti. Chytré senzory vám umožnia sledovať váhu vašej mačky, dobu používania a kapacitu podstielky. Môžete tak mať neustále prehľad o zdraví svojej mačky. Toaleta ponúka priestranný interiér pre mačky ťažšie ako 1,5 kg a staršie ako 6 mesiacov.

 

3 režimy čistění

Nepríjemné pachy už nie sú vo vašej domácnosti problémom, PURA MAX automaticky vyčistí a múdro odstráni nepríjemné pachy, ktoré sú často problémom vašej domácností. Chytrá toaleta PURA MAX má 3 alternatívne režimy čistenia: režim automatického čistenia, režim plánovaného čistenia a režim ručného čistenia. Prostredníctvom aplikácie môžete zariadenie nastaviť na režim plánovaného alebo automatického čistenia a PURA MAX automaticky odstráni odpad, akonáhle vaša mačka opustí toaletu. Ak chcete aktivovať režim ručného čistenia, jednoducho kliknite na tlačidlo "Vyčistiť" prostredníctvom aplikácie PETKIT alebo stlačte tlačidlo na PURA MAX a vyčistite mačacie stelivo. Vďaka špeciálne vyrobenej TPE gume zabraňuje PURA MAX priľnutiu mäkkej stolice k záchodu a udržuje toaletu vašej mačky vždy čistú.

Deodorizér proti zápachu

Pomocou deodorizéra udržíte vzduch v toalete aj vo vašej domácnosti svieži a čistý. Zariadenie môžete tiež nastaviť na plánované alebo automatické odstraňovanie zápachu prostredníctvom aplikácie a ručne stlačením tlačidla PURA MAX odstrániť zápach. Navyše má čistiacu kvapalinu, ktorá účinne eliminuje zápach. Na druhú stranu je odpad odvážaný do umývateľného a utesneného kontajnera, ktorý zabraňuje vzniku nepríjemných pachov.

Hrudkující stelivo

Pura MAX je kompatibilný so všetkými druhmi hrudkujúceho podstielky pre mačky, ako je hlinené podstielka, tofu podstielka, zmiešané podstielka a ďalšie. Pri používaní nehrudkujúcej podstielky buďte opatrní, pretože automatické čistenie nemusí fungovať správne, pretože sa podstielka nemôže správne zhlukovať. Odpad je odvážaný do odpadkového kontajnera umiestneného vo vnútri PURA MAX, extrémne veľká nádoba umožňuje až 15 dní používania bez výmeny. Tesne uzavretá nádoba na odpad zabraňuje nepríjemnému zápachu.

Noční světlo a OLED obrazovka

Automatická toaleta využívá přehlednou a intuitivní OLED obrazovku, která usnadňuje ovládání na kočičí toaletě. PURA MAX je vybavena systémem nočního světla, který nabízí vaší kočce viditelnost během nočních návštěv toalety i ve tmě. Světlo můžete zapnout kdykoli a kdekoli prostřednictvím aplikace PETKIT. Součástí balení jsou i zářivé a barevné samolepky, které umožní toaletu ozdobit podle představ. 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Chovateľstvo Toalety Pre mačky Automatické

Zobraziť celý popis

Parametre

Rozměr 62 x 55,2 x 53,8 cm
velikost Pro kočky

Súbory

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Petkit Pura Max automatická samočistiaca toaleta pre mačky

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
904 €

Porovnať