Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Novinka

Patpet B470

Patpet B470 je účinný obojok proti štekaniu určený na odnaučenie nežiaduceho štekania a nežiaduceho správania psov pre všetky plemená psov od 10 do 90 kg. Obojok detekuje štekanie pomocou zvuku, má funkciu zvuku a spreja s tromi úrovňami citlivosti na štekanie. Zariadenie je dobíjateľné a vodotesné. 

Viac informácií ›

Skladom 4 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 31. 3.

76 € 63 € bez DPH
ks
Kód produktu: P52169
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Patpet B470 je bezpečný obojok proti štekaniu so zvukovou a sprejovou funkciou, pomocou ktorej môžete svojmu psovi vysvetliť, kedy má prestať štekať. Keď pes prvýkrát zašteká, obojok ho upozorní krátkym zvukovým signálom. Ak sa do 30 sekúnd ozve ďalší štekot, obojok rozprašuje sprej a vôňu do psieho ňufáka, takže pes prestane štekať; po určitom čase používania a tréningu si pes na obojok zvykne a prestane štekať. Vďaka veľkosti obojku a sile korekcie je obojok vhodný pre všetky psy s hmotnosťou od 10 do 90 kg. Obojok sa aktivuje pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku, takže ak pes začne štekať alebo výť, mikrofón to zaznamená a obojok sa spustí, takže vďaka detekcii zvuku je ideálny aj na vytie. Obojok je možné nastaviť na nízku, strednú a vysokú citlivosť na štekanie, ako aj na vysokú, strednú a nízku silu spreja. Obojok je vodotesný a dobíja sa pomocou priloženého kábla USB. 

 

 

 

Detekce štěkání

Obojok využíva na detekciu štekania zvuk a má nastaviteľnú citlivosť na štekanie v troch úrovniach - nízka, stredná a vysoká. Ak nastavíte citlivosť na štekanie na vysokú hodnotu, obojok bude psa korigovať aj pri jemnom štekaní. Sami tak môžete určiť, aká hlasitosť štekania je už príliš vysoká. Vďaka detekcii zvuku je ideálny aj proti vytiu.

 

Typ korekce 

Patpet B470 ponúka funkciu zvuku a postreku, ktorá má nastaviteľný postrek v 3 úrovniach (malý, stredný a veľký). Pri prvom postriekaní obojok upozorní psa krátkym zvukovým signálom. Ak sa do 30 sekúnd ozve ďalší štekot, sprej sa opraví. Zvuk obojku nie je možné nastaviť ani vypnúť.

 

Baterie a nabíjení

Obojok Patpet B470 využíva na napájanie dobíjateľnú a vymeniteľnú Li-Ion batériu s kapacitou 150 mAh. Prevádzková životnosť obojku je približne 5 až 10 dní. Predovšetkým záleží na tom, ako často sa obojok spúšťa. Obojok sa nabíja pomocou kábla USB, ktorý je súčasťou balenia. 

 

 

Vodotěsnost 

Obojok proti štekaniu Patpet B470 je vodotesný, a preto je vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať v miernom daždi a snehu. Obojok nie je určený na plávanie.

   

 

 Plemeno 

Patpet B470 má ľahký prijímač, takže je ideálny pre všetky plemená psov. Tento obojok sa odporúča pre všetky psy s hmotnosťou od 10 do 90 kg. 

 

 

Délka obojku

Súčasťou je robustný nylonový obojok, ktorý je nastaviteľný a pohodlný. Vaše šteňa sa v ňom nebude cítiť nepríjemne. Obojok môžete ľahko nastaviť na obvod krku od 20 do 70 cm. 

 


Váha a rozměry

Patpet B470 má veľmi ľahký a ergonomicky tvarovaný prijímač. Meria 3,5 cm na šírku, 6,5 cm na výšku, 3 cm do hĺbky a váži 78 gramov.

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa značky Patpet Podľa korekcie Zvukové Sprejové Podle vodotěsnosti Voděodolné

Zobraziť celý popis

Parametre

Plemeno střední, velké
Funkcia zvuk, sprej
Napájanie nabíjecí
Vodotesnosť voděodolný
Druh korekcie zvuk + sprej
Vodotesnosť voděodolný
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekotu Pomocou zvuku
Výdrž v batérii 5 - 10 dní
Rozpoznanie štekotu zvuk
Rozmer (š/v/h) 3,5 cm x 6,5 cm x 3 cm
Hmotnost 78 g
Nastavení citlivosti áno
Dĺžka obojku 20 - 70 cm
velikost Pro velké psy, Pro střední psy
Výdrž prijímača 7 až 15 dní
Displej nemá
Napájanie nabíjecí akumulátor
Sprej 3 úrovně

Súbory

Manual_SK.pdf

Súvisiace produkty

Patpet 258V

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
47 €

Porovnať

Barevné kryty (kamufláž) pro DogSilencer
Varianty (3)
bílá ( Vzor m Vzor s

Farebné kryty (kamufláž) pre DogSilencer

Na cestě 3 kusů, vo štvrtok 6. 4. u vás
34 €

Porovnať

Elektrody Petrainer
Varianty (3)
12 mm 19 mm 9 mm

Elektródy Petrainer - rôzne dĺžky

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
5 €

Porovnať

Batéria Energizer CR2016

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
2 €

Porovnať

Patpet B601

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
72 €

Porovnať

Dogtra YS VIBE

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
97 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Novinka

Patpet B470

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
76 €

Porovnať