BAZAR - Dogtra iQ No Bark růžová

Protistěkací obojok Dogtra iQ No Bark sa radí medzi elitu v sortimente protištekacích obojkov. Disponuje vibračným upozornením a 10timi úrovňami impulzu, ktoré sú nastaviteľné užívateľom. Impulz je možné úplne vypnúť a používať iba vibrácie. Ako jediný na trhu má namiesto kovovej elektród kontaktného bodu z vodného plastu.

 

 

 

Výber varianty produktu

81 € 67 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 08. 07. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

BAZAR - Dogtra iQ No Bark růžová

Informácie o stave tovaru

1) Rozbaleno

Zařízení je pouze rozbaleno, popřípadě byl poškozen obal a bylo proto přebaleno do neoriginálního obalu. Zboží nebylo nikdy použito.

2) Zánovní*

Zboží bylo používáno jako předváděcí, na prodejně, nebo bylo zákazníkovi vyměněno během několika dnů. Nemusí mít originální obal, maximálně několik lehkých oděrek.

3) Lehce použité*

Zařízení bylo používáno 5 - 15 dní, jsou na něm již viditelné škrábance od drápů.

4) Těžce použité*

Zařízení bylo používáno 15 až 40 dnů, jsou na něm velmi patrné škrábance, nebo otisky zubů. Může projít servisem, repasem.

* Prodáváme pouze 100% funkční zboží, které lze užívat stejně jako nové. Například vodotěsnost a jiné vlastnosti jsou vždy zachovány. Záruční doba u kategorie 1 a 2 je stejná, jako u nového zboží, u kategorie 3 a 4 je záruční doba 6 měsíců. Zboží lze do 30ti dnů vyměnit nebo vrátit. Vždy obsahují kompletní příslušenství, není-li uvedeno jinak.

 

Protistěkací obojok Dogtra iQ No Bark sa radí medzi elitu v sortimente protištekacích obojkov. Disponuje vibračným upozornením a 10timi úrovňami impulzu, ktoré sú nastaviteľné užívateľom. Impulz je možné úplne vypnúť a používať iba vibrácie. Ako jediný na trhu má namiesto kovových elektród kontaktný bod z vodivého plastu. Je teda vhodný aj pre psy s citlivejšou kožou. Protistěkací obojok Dogtra iQ No Bark je vhodný od najmenších plemien po stredné. Je vodotesný a môže byť používaný aj vonku. Dogtra iQ No Bark je dodávaný v dvoch farbách - čierna a ružová.

 

Detekce štěkání

Dogtra iQ No Bark využíva na detekciu zvuk. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku. Na rozdiel od väčšiny ostatných obojkov, dokáže inteligentná technológia rozoznať bežnú činnosť psa a tým zabraňuje falošnému spusteniu činnosti obojku.

 

Typ korekce 

Dogtra iQ No Bark využíva ako korekciu vibrácie a elektrostatický impulz v 10-tich úrovniach. Nadmerné štekanie najskôr spustí vibračné upozornenie, pokiaľ pes na vibračné upozornenie nereaguje, je spustený elektrostatický impulz, ktorý sa stupňuje.

 


Nastavení obojku

U Dogtra iQ No Bark nastavujete iba úroveň impulzu - začínate od najnižšej, kým nenájdete hodnotu, ktorá je psovi už dostatočne nepríjemná, aby ho od štekania impulz odradil. Obojok sám rozpozná, kedy psík šteká, akú dobu a podľa toho sa aktivuje. Pokiaľ pes prestane štekať, obojok sa vyresetuje do základného nastavenia.

 

Baterie a nabíjení

Obojok Dogtra iQ No Bark je napájaná klasickými gombíkovými batériami CR2032. Batéria vydrží cca 1 mesiac, záleží na kvalite batérie a frekvencii používania. Vždy odporúčame používať batérie Energizer.

 

Vodotěsnost 

Dogtra iQ No Bark je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metra. Vďaka tomu je vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj snehu a psík sa s ním môže ponoriť do vody.

 

Plemeno 

Dogtra iQ No Bark má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny pre malé, tak aj stredné plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetky psy s váhou od 5 do 20kg.

 

Délka obojku

Dogtra iQ No Bark má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 10 až do 55cm.

 


Váha a rozměry

Dogtra iQ No Bark má veľmi malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý má šírku 6,5 cm, výšku 3 cm, hĺbku 2,3 cm a jeho váha je iba 40 gramov.

 

 
Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 6,5 x 3 x 2,3 cm
Hmotnost 40 g
Síla impulzu 10
Nastavení citlivosti áno
Dĺžka obojku 10 - 55 cm
Baterie CR2032
Druh korekcie impuls + vibrace
Vodotesnosť ponořitelný
Napájanie na baterie
Rozpoznanie štekotu Pomocou zvuku
Výdrž v batérii 1 měsíc

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.